Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lyukas cipő fórum

Lyukas cipő (beszélgetős fórum)

2015. dec. 20. 22:50

Szerintem legközelebb tűzoltásra hívd a 105-öt!

Ha jobbra nem futja, fusson balra!

Legközelebb a viselős cipőt a szülészetre vigyétek!

2015. febr. 11. 18:42
vacsa megnézte a jegyzőkönyvet? Mit mond? Érdekes egyébként ez a viselkedés az üzlet irányából. Hol vettétek a cipőt?
2015. febr. 10. 17:37
Leveleztem az üzlet bp-i központjával, jól le lettem rázva. Mindenképpen a Fogyasztóvédelemhez fordulok, mert egy cipő nem 1 hónapra szól szerintem. Nem piacon vettem 200 Ft-ért. Csütörtökre van időpontom a megyei szervhez.
17. marlenka70 (válaszként erre: 16. - Tádámmm)
2015. febr. 8. 19:18

Többször vittem vissza cipőt, de nem problémáztak még. Volt egy fura eset amikor kilyukadt a cipő orra oldalt, mondták semmi gond megjavítsák. Visszajött a cipő az egyiken megvolt foltozva az orra, na akkor kértem a vezetőt.

De ez a lyuk ilyen rövid hordás után bármennyire erős valakinek a járása szerintem nem normális.

16. tádámmm (válaszként erre: 15. - Marlenka70)
2015. febr. 8. 19:13
Az üzlet központi kapcsolatának már írtam, én is úgy gondolom, hogy ez nagy átverés. 1 hónapi hordás után egyetlen cipő sem nézett még így ki.
2015. febr. 8. 19:10
Megnéztem a cipőt, szerintem durva a jegyzőkönyvi hivatkozás. Mikor ruházati üzletben dolgoztam gyakran vittem árút bevizsgálásra, mikor megjött a szakvélemény az esetek 90%-ban a vevőnek adtak igazat. Ezt nem kellene annyiban hagyni szerintem.
14. vacsa (válaszként erre: 13. - Tádámmm)
2015. febr. 8. 19:09
Nem tudom. Ha látom többet tudok segíteni.
13. tádámmm (válaszként erre: 10. - Vacsa)
2015. febr. 8. 19:08
Arra gondolsz, el se küldték?
2015. febr. 8. 19:05
És ez a Vásárlást követően?? ezt most hogy gondolják? Jó hogy nem már a vásárlást megelőzően a polcon álltában lyukad ki a cipő!
2015. febr. 8. 19:04
Holnap sort kerítek rá, és elolvashatod. Engem az zavar, hogy a kolléganőm gyerekének ugyanez a márka ugyanígy kilyukadt, neki ugyanabban az üzletben egy szó nélkül cserélték. Semmi bevizsgálás, semmi kötekedés, válasszon másikat, és ennyi.
10. vacsa (válaszként erre: 9. - Tádámmm)
2015. febr. 8. 19:00

Az egyedi járásmódot arra értették, hogy nem egyenletesen kopott a talp, hanem egy oldalon fokozottan, a nem egyenletes terhelés miatt.

Én még nem láttam olyat hogy 10 nap alatt meglenne egy bevizsgálás, ezért érdekel a jegyzőkönyv. 15 munkanapjuk van a bevizsgáló cégeknek, hogy 10 nap alatt postázással meglegyen... Furi.

2015. febr. 8. 18:52
Kaptam, holnap beszkennelem vhol, és elküldöm neked. De a lényeg az, hogy megalapozatlan a kifogás, mert a hiba a vásárlást követően az egyedi járásmód miatt keletkezett, és nem anyaghiba.
2015. febr. 8. 18:50
a cipőképeket megtalálod a profilomban
7. vacsa (válaszként erre: 5. - Tádámmm)
2015. febr. 8. 18:39

Kaptál példányt a bevizsgálás eredményéről?


Töltsd fel valahova, pl. www.kepfeltoltes.hu

2015. febr. 8. 18:32
Akarom mondani, ott sem, mert nincs csatolási lehetőség. :(
2015. febr. 8. 18:29
25-én vittük vissza, és 5-én már az üzletből telefonáltak, hogy megérkezett a cipő. Privát üzenetben tudok neked fotót küldeni.
2015. febr. 8. 18:09
Ha akarod fotózd le, megnézem.
3. vacsa (válaszként erre: 1. - Tádámmm)
2015. febr. 8. 18:08

A bevizsgálás nincs meg 10 nap alatt.


Az a lyuk érdekelne, mert kopik, vagy törik a talp, de amit te leírtál az nem így hangzik.


Garancia nincs. Szavatosság és jótállás van.


A továbbiakban a fogyasztóvédelemhez fordulhatsz, de tudd hogy a vezető szabályszerűen járt el. De jogod van továbblépni ha nem értesz egyet a bevizsgálás eredményével.

2015. febr. 8. 18:03
Jah, kimaradt: január 25-én vittük vissza, tehát bőven benne voltunk az üzlet által vállalt 6 hónap garanciában.
2015. febr. 8. 18:01

Sziasztok! A tanácsotokat kérném, cipőügyben. Egy ismert cipőboltban novemberben (25-én) vettünk egy pár cipőt a nagyfiamnak, amolyan tűzoltásként, mert jobbra éppen nem futotta, de a viselős cipője javíttatni volt. Kb 2 hétig hordta, ezután ugye jött a téli szünet, közben visszakapta a másikat is, így mindössze talán 1 hónapig hordta a vásárolt cipőt. Egszer szintén felvette, de aznap esett, így estére, mire hazajött kiderült, hogy az alig hordott cipő mindkét talpa lyukas. Nem éppen csak, az ujjam belefér a lyukba. Visszavittük, mert úgy gondoltuk, még ha nem is több 10ezres termékről van szó(6500 Ft-ba került), azért talán ezt sem 1 hónapra tervezték. A cipőbolt vezetője jegyzőkönyvet írt, majd állítólag független bevizsgálásra küldték el, ami 10 nap múlva azzal az eredménnyel zárult, hogy a cipő a VÁSÁRLÁST KÖVETŐ EGYEDI JÁRÁSMÓD MIATT HIBÁSODOTT MEG!

Na, ezt magyarázza már meg nekem valaki!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook