Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Merevedési probléma? fórum

Merevedési probléma? (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. Főnix3 (válaszként erre: 25. - Kristo_f)
2023. okt. 1. 22:35
Ezt a sok hülyeséget amit ide biggyesztettél. :D bakker. :D
65. aca7433163 (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2015. márc. 23. 19:16

Szia! Ha még együtt vagytok, és fennáll a probléma, és valóban szeretnél segíteni neki, ajánlok néhány olvasnivalót. Írd be a következő címeket a Google-ba:

- Lingam masszázs

- Mantak Chia - Taoista szerelmi titkok

- ESZO - Elnyújtott szexuális orgazmus

Nagyon sok oka lehet a problémának, de ha szakemberhez fordulna, akkor is a legfontosabb, hogy mennyire segítőkész a partnere a férfinak. Sok esetben egy szerető partner megfelelő tájékozottsággal képes segíteni egyedül is. Saját tapasztalatból mondom. Mi most már harmadik éve vagyunk együtt, hasonlóan problémásan indult a dolog, mint ahogy nálatok. Nekem is megfordult a fejemben, hogy feladom, de nagyon szerettem, ezért inkább elkezdtem utánaolvasni a dolgoknak. Az orgazmus számodra elérhető alternatív módszerekkel, a gyógyulásához az első lépés, hogy erre mindketten nyitottak legyetek. Ez leveszi a válláról a teljesítmény kényszerének a terhét, ami most megakadályozza a merevedést. Ha rájön, hogy anélkül is örömet szerezhet neked, ez már egy lépés lehet a javulás útján. Ehhez találtok tanácsokat az ESZO-ban és A taoista szerelmi titkokban is. A lingam masszázst alkalmazhatod az együttlétetek alatt, teljesen mindegy, hogy közben van-e merevedése. Nem szükséges pontosan a leírtak szerint csinálni, elég ha megérted a lényegét. Ha előkészített masszázsként nem működne (ami könnyen lehet, mert vannak férfiak, akik nem képesek ilyen módon átadni magukat a partnerüknek - nálunk pl. így nem menne), akkor csak annyit vegyél át a leírtakból, hogy magát a hímvesszőt és a környező területeket hogyan tudod simogatni, masszírozni, miközben együtt vagytok. Olaj nélkül is működik, de pl. egy közös zuhany vagy fürdő közben lehet hozzá használni egy intim mosakodót. Egyébként a lingam masszázs állítólag 80 éves férfiakat is egy-két hónap alatt képes újra "fickós"-sá tenni. Nálunk bevált. :) Mindez csak akkor működik, ha nyitottak vagytok az alternatív módszerekre, mivel hónapokig is eltarthat, hogy odáig eljussatok, hogy maga a közösülés sikerüljön. De ha megtanuljátok az egyéb módszereket, ez már nem is lesz annyira fontos. Amúgy ha utánaolvasol a merevedési zavarnak a neten, megtudhatod, hogy egy 48 éves férfinak már könnyen lehet, hogy csak akkor jön létre merevedése, ha közvetlenül a nemi szerve van izgatva. Ez nem merevedési zavar, hanem egyszerűen az életkorral együtt járhat. Az, hogy nem látod a tüzet a szemében, teljesen természetes, valószínűleg már sokkal erősebb benne a félelem a szextől, mint a vágy. Ha egy férfi egyszer nem tud teljesíteni, már az képes tönkretenni a libidóját, mert attól fél, hogy újra nem fog sikerülni. Olvass utána fórumokon, több topik is van a témában a neten. Már huszon-, sőt tizenéves! fiúk is küzdenek ilyen problémával. A féltékenysége is érthető, hiszen úgy gondolja, ő nem képes megadni azt, amire vágysz, és fél, hogy emiatt elhagyod, hogy másnál kapd meg. Ez aztán még rátesz egy lapáttal a teljesítménykényszerre. Ez egy ördögi kör, de ki lehet jönni belőle. Az ő részéről fontos az, hogy akarjon téged orgazmushoz juttatni alternatívan. Ha esetleg nincs ehhez elég ismerete, segíthetsz neki a könyvekkel, vagy a neten keresel neki rövidebb írásokat arról, hogy mit tehet azért, hogy te aktus nélkül is kielégülj. Természetesen az együttléteknél alapvető, hogy te legyél az első, és utána jöhet csak az ő kielégülése. Remélem, tudtam segíteni. Sok sikert!

2015. febr. 21. 14:59
Történt valami változás?
63. *trillian* (válaszként erre: 62. - Jojócska)
2015. febr. 11. 17:44
Hát legyen valami terved. Határidő. Adsz az új csodaszernek 3 hetet, aztán meg az embernek még 2 hónapot, hogy elmenjen veled a terapeutához. Ezt meg is mondod neki, és akkor tudja, hogy el is veszíthet. Úgy érdemes megnézni, hogy mit reagál... letelik a két hónap, eljön a nagy nap, és semmi? Akkor kell összepakolni és elmenni.
62. jojócska (válaszként erre: 61. - Szabi74)
2015. febr. 11. 08:47
Ha nem kötődnék hozzá érzelmileg,sokkal egyszerűbb volna a helyzet.Tudom az eszemmel,hogy ez így nem jó és nem működhet sokáig.De csak ezért vessek véget a kapcsolatomnak? Ha véget vetek is őrlődöm,de ha benne maradok akkor is....
2015. febr. 11. 07:31
Sajnos,ez a probléma nem fog megoldódni gyógyszerekkel,vagy egyéb csodaszerekkel,max.ideig-óráig. A kérdés az,hogy ezt Te így bevállalod?
60. kriszta773 (válaszként erre: 59. - Jojócska)
2015. febr. 10. 14:45
így csinálnak a béna, önző pasik lelki nyomoroncot egy nőből, már bocsi. nem hiszem el, hogy egy férfinak ne lenne fontos az életében a szex és hogy jól működjön a szerszám. ha ennek érdekében nem tesz meg semmit, mert hogy bekapkod ezt-azt, amit talál, az nem megoldás, csak terelés, de azért elvárja, hogy te maradj mellette, sőt mindenféle szerelmi vallomásokkal zsarol.
59. jojócska (válaszként erre: 58. - Zolo)
2015. febr. 10. 14:11

Köszönöm a tanácsot :)

Kétszer sosem vagyunk együtt egy nap,sőt olyan sincs,hogy napközben ha épp otthon vagyunk kettesben kihasználnánk a lehetőséget.Egy héten egyszer szeretkezünk kb.akkor is nagyon kellemetlen,mert teljes merevedése soha nincs.Simogat és ölelget,százszor elmondja mennyire. szeret.Én is kényeztetem Őt hosszasan,de nem tud ellazulni és nem adja át magát az érzésnek.Emésztem magam,mert megfordult a fejemben,hogy talán bennem van a hiba..Én sok mindenre nyitott volnék,bárhol,bármilyen helyzetben...de már nem nagyon merek kezdeményezni,mert az eredmény mindig elmarad :(

58. zolo
2015. febr. 10. 12:53
Szerintem egy jó szakember kellene. Az internetes csodaszerek veszélyesek is lehetnek. Több kárt csinálnak, mint hasznot. Az orvosnál más dolog is kiderülhet. Sok betegségnek ez az előjele. Lelki dolog is lehet, ha nagyon rágörcsöl akkor nem fog összejönni. Az izmait is erősítheti. Ha merev, akkor egy törülközőt rátesz és megtartja. Próbáljátok ki, ha egy nap másodszor vagytok együtt akkor talán tovább bírja. Illetve más módszerekkel is lehet örömet szerezni egy nőnek. Az a jó, ha ezt megtudjátok beszélni és nem tabuként kezelitek.
57. vacsa
2015. febr. 10. 10:10

Jojócska, kérlek ne hazudj magadnak!!

"Vele minden szép egyébként"


Hát nem hinném. Féltékenykedik? Ez egymagában is gond lenne, így meg...

Rosszkedvű vagy, önértékelésed a béka s.gge alatt...

Hidd el hogy nem szeret. Biztosan nem.

56. jojócska (válaszként erre: 54. - 5b618279dc)
2015. febr. 9. 07:19
Azóta hogy alakult az életed?Párkapcsolatban élsz? Mindenben igazad van.Tudom,hogy megérdemlem a boldogságot,tudom mire vágyom.Vele minden szép egyébként...bár a féltékenységével néha nem tudok mit kezdeni.A testiség pedig nagyon fontos két ember életében.Már ott tartok,hogy minden gondolatomat ez tölti ki.Rossz kedvű vagyok,marcangolom önmagam,Ő rajta ugyanezt látom és a görcsös kapaszkodást...mert szeret és nem akar elveszíteni.
55. 5b618279dc (válaszként erre: 51. - Kriszta773)
2015. febr. 8. 15:41

Igen, nagy gáz.

Az, hogy nem képes azt mondani: nézd, ez és ez a problémám, te vagy az a nő az életemben, akivel ketten együtt megoldhatnánk.

És bizony, megtehetett volna jó sok dolgot, békés szunyálás helyett.

És egyáltalán nem feltétlen az orgazmus miatt (bár az is fontos), hanem a közösség és szeretet okán.

:(

54. 5b618279dc (válaszként erre: 52. - 5b618279dc)
2015. febr. 8. 15:29
(Fáj még a szívem a szép emlékekért. És azokat nem is szabad megtagadni sosem. Nem lehet meg nem történtté tenni. De kell lenni önbecsülésünknek, és igényünknek az igazán jóra. Nem lehet beérni kevesebbel!)
53. 31bc25d879 (válaszként erre: 47. - Jojócska)
2015. febr. 8. 15:28

Hát figyi!


Ha nem megy el veled a kellő szakemberhez és nem csinálja végig veled együtt az egész terápiát (ami úgy látom neked fontosabb, mint neki) és normál, egészséges férfi-nő kapcsolatra vágysz, vegyél egy nagy levegőt és hagyd ott!

Ha viszont nem vágysz normál, egészséges férfi-nő kapcsira, csak simizni akarod a buksiját és az anyuci, nővérke, hugica szerepét akarod betölteni...akkor maradj és éljetek barátokként. Végül is, ilyen is van. Nincs ezzel semmi gond.


Szerintem itt a gyógynövényes hókuszpók kb. annyi mint erdőtűznek a vízipisztoly, de drukkolok nektek. Sikerüljön acélosan és hosszútávon felállítani amit fel kell:)

52. 5b618279dc (válaszként erre: 50. - Jojócska)
2015. febr. 8. 15:18

„Amikor lángolsz, szikrák szállnak körülötted, kiugrasz a bőrödből, és ezt magadtól csinálod. Nem drog, alkohol, gyógyszer vagy más pótlék kell hozzá. Te magad!

Hát ezt az érzést adtam át neki. Meg a mérlegelés fontosságát. A konfliktusok lerendezésének a fontosságát. Ha ő hibázik, akkor ne takarózzon, hanem ezt is vállalja fel, mert az erő ott kezdődik, amikor azt is vállalom, hogy hibázhatok.” (Csernus, 94. o.)


Sokat olvastam.

És végre újra önmagam vagyok :)

51. kriszta773 (válaszként erre: 47. - Jojócska)
2015. febr. 8. 15:11

szerintem ragaszkodj ahhoz, hogy elmenjetek szakemberhez. a pali 46 éves, valószínűleg nem újkeletű a probléma nála. gáz, hogy önmagától nem járt még ennek utána alaposan

már most is kiábrándultnak és csalódottnak tűnsz, valószínűleg úgyis megléped majd azt, amit kell. a romantika meg a szép szavak elég kevesek egy normálisan működő kapcsolathoz. és nemcsak azért, mert neki nem áll fel vagy hamar elsül. attól még szexben megtehetett volna jósok dolgot, hogy neked is jó legyen és ne legyél ennyire frusztrált

50. jojócska (válaszként erre: 49. - 5b618279dc)
2015. febr. 8. 15:03
Nem lesz,tudom.Az eszemmel tudom.Te hogyan tudtál tovább lépni?Jól vagy azóta? Jól alakult az életed?
49. 5b618279dc (válaszként erre: 47. - Jojócska)
2015. febr. 8. 14:48

Sose láttál tüzet a szemében.

A gyógynövénytől lesz??

:(((

48. 5b618279dc (válaszként erre: 46. - Jojócska)
2015. febr. 8. 14:47

Nagyon értelek.

Vagy feladod, vagy te fogsz rámenni.

Más lehetőség nincs.

Sajnálatból meg nem lehetsz együtt valakivel, az annyira méltatlan két felnőtt ember életében!!!

Pont annyira, mint az, hogy neki nem fontos a te örömöd!!!

Valószínű, hogy padlót fog.

És onnan fel kell állnia!!

Fel fog, nyugi!

47. jojócska (válaszként erre: 38. - *trillian*)
2015. febr. 8. 14:38
Azt mondja,kipróbálja azt a gyógynövény alapú szert,amit most rendelt az interneten. Addig ne menjünk sehova.Ugyanis én felajánlottam Neki,hogy elmegyek Vele egy szexuálterapeuta szakemberhez.Bármit megtennék,hogy működjön a dolog kettőnk között. De egyedül kevés vagyok...
46. jojócska (válaszként erre: 23. - 5b618279dc)
2015. febr. 8. 14:34

Te is éltél ehhez hasonló kapcsolatban?

Ha elhagynám összetörne,padlót fogna ez biztos.Én meg rámennék lelkileg,hogy mit tettem Vele.

Szeretem,kötődöm hozzá lelkileg,Vele szeretnék mindent! Szeretkezni is csak Vele szeretnék.De annyira nagyon rossz érzés,hogy bármikor egymáshoz simulunk,csókolgatjuk,cirógatjuk egymást és hiába tolom "oda"magam..hiába minden,ha nem érzek ott soha semmit! Értesz engem ugye?

45. d1e807c461 (válaszként erre: 40. - Deeec8ca57)
2015. febr. 7. 21:21
amíg ez így van, ne indíts fórumot! xD
44. BESTia ☺ (válaszként erre: 40. - Deeec8ca57)
2015. febr. 7. 21:20
Sérved van?
43. 5b618279dc (válaszként erre: 41. - *trillian*)
2015. febr. 7. 21:00
:D
42. unom (válaszként erre: 40. - Deeec8ca57)
2015. febr. 7. 20:50
Kata, az nagyon rossz lehet.
41. *trillian* (válaszként erre: 40. - Deeec8ca57)
2015. febr. 7. 20:48
köszönjük, emese :)
2015. febr. 7. 20:47
gyakran vagyok totál merev :( nem vicc :((
39. unom (válaszként erre: 38. - *trillian*)
2015. febr. 7. 20:42
Ezzel egyetértek. Sok mindent meg lehet oldani, ha mind a két fél akarja.
38. *trillian* (válaszként erre: 36. - Unom)
2015. febr. 7. 20:40
Nekem első olvasatra nem is az ugrott be, hogy azért nem elégíti ki, mert nem szereti/lecarja, hogy jó-e neki, hanem szerintem ez a pasas csontra be van tojva a szextől úgy en bloc. Még annak is örül, ha gyorsan el lehet aludni, és nem kell odalent nyúlkálni se. Ha nem látens meleg, vagy erőszakolták meg kisfiú korában a szomszéd bácsik, akkor nem tudom, mi van. Viszont az tény, hogy ha elzárkózik a szexuálpszichológustól vagy a szexuális terápiától, az egyet jelent, de nagyon keményen: totálban le...ja, hogy a MÁSIKNAK mekkora probléma a dolog. És ez viszont válóok. Már az én portámon :)
37. 5b618279dc (válaszként erre: 35. - *trillian*)
2015. febr. 7. 20:14

"Nap mint nap elmondja,hogy milyen gyönyörű vagyok,kívánatos vagyok,csókolgat,cirógat szüntelenül."


Ezt olvasom.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook