Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gáz, ha nem tartom a divatot? fórum

Gáz, ha nem tartom a divatot? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. dec. 20. 13:29
Miért lenne az? A divatból én azt veszem át ami az egyéniségemhez illik vagy megy vagy engedi a pénztárcám.hehe.."csak" ennyi ....mosoly
2018. dec. 20. 13:28
nem gáz
2018. dec. 17. 17:17
mindenki azt hordjon,amiben jól érzi magát,én is ezt teszem!
2018. dec. 17. 16:48
A divat tág fogalom.Én azt "használom" belőle ami rám és az egyéniségemre illik.
43. Tüsszy (válaszként erre: 42. - Unom)
2018. dec. 17. 15:37

Ja értem.Bocs.

Hát igen. A marketig az nem csak úgy hübele balázs.

42. unom (válaszként erre: 40. - Tüsszy)
2018. dec. 17. 15:32
Azért bosszant, mert a szakmámat égeti.
41. Tüsszy (válaszként erre: 40. - Tüsszy)
2018. dec. 17. 15:27
Na mondtam.😁
40. Tüsszy (válaszként erre: 39. - Unom)
2018. dec. 17. 15:26

Hú ez zavaros. Megegyszer.


Engem nem bosszat, csak tapasztalat, hogy a reklámkot törlik.

Ugy látszik Modi nem elég figyelmes. Vagy kiment valahová.

39. unom (válaszként erre: 38. - Tüsszy)
2018. dec. 17. 15:21
Tudom, csak bosszant, ha ilyen fagyit művelik a szakmát. Utána meg kijelentik, hogy a marketing nem működik.
2018. dec. 17. 15:17
Úgyis mindjárt törlik.
37. unom (válaszként erre: 37. - Benjoe177)
2018. dec. 17. 15:16
Aki ílyen etikátlanul reklámoz, attól biztos nem veszek semmit.
2017. nov. 20. 14:45

Hova tűntek az ilyen fazonú női bőrkabátok? Valamikor szinte minden valamirevaló hölgynek volt (és nem egy semmirevalónak is), aztán egyszerre csak eltűntek! Van még valakinek ilyen?


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 8. 09:40

Szerinted divat nős pasira rámászni???


Mert ha igen, akkor igenis követed a divatot.

34. d1e807c461 (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2015. febr. 7. 19:55
köszi! :)
2015. febr. 7. 19:55

Dress with less: project 333 (ez egy fantasztikus kihívás egy 30 db-os gardrób megalkotására, nagyon sokan követik és sok jó ötletet adnak hozzá):


[link]


A linken megtalálható az összes "szabály" ;)))

2015. febr. 7. 17:59
Haha szerintem ami gaz hogy egyszerre ket forumon sirankozol ezen. Gondolom mar nem fogsz ide irni, mert lebuktal. Majd jonnek a a tovabbi Disney hercegno felhasznalonevek tovabbi sirankozos forumokkal. Sot, gyanitom mar inditottal is azota. Ne is foglalkozz a divattal, eloszor a fejedben tegyel rendet!
31. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Simple)
2015. febr. 6. 12:22

Mondjuk a bevált dolgok nem mennek ki a divatból, ezért már az UGG is ilyen klasszikus lett síelős helyeken. És az is marad, 50-120 kilóig bárki felveheti ott, mert odaillő. Ő pedig ezt úgy veszi (meg azok, akik bárhova uggban mennek), hogy az a divatos, ha nekem van egy uggom, ezért orrba szájba hordom. A moonboots ugyanilyen nagy durranás volt anno és most is minden évben újragyártják, és azt sem mondanám, hogy mindenkinek jól áll, de a hóban nem odaillő a magassarkú csizma és nem is praktikus.


Szerintem legyen uggja, akinek tetszik, legyen neki, ő dolga! De ne hordja mindenhova és akkor elegánsnak nevezem az illetőt. Azzal egyetértek, hogy alkalomhoz illően bármelyik évjárat cuccaiból fel lehet öltözni. A jólöltözöttség meg egyszerűen maga a divat.

2015. febr. 6. 11:54
Na, akkor magyarországon 5 év múlva lesz mindenkin leggings UGG-gal.
29. simple (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2015. febr. 6. 11:47
Szerintem meg pont te kevered a dolgokat! Nem erről volt szó ugyanis. Alkalomhoz megfelőlen öltözni lehet divatozás nélkül is. Szerintem ő arra gondol, hogy például két évvel ezelőtt Londonban mindenkin UGG csizma volt leggingsel. Teljesen lényegtelen volt hogy az illető 50 kg vagy 120, bárki aki szembe jött ezt viselte.
28. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Bella1986)
2015. febr. 6. 11:41

Szerintem kicsit kevered a szezont a fazonnal. Valójában nem az a "divatos", "elegáns", aki pl az angol hanyag divatot követi (bár fungom nincs, mit értesz ezalatt), hanem az, aki az alkalomnak megfelelően öltözködik, minden alkalomhoz az oda illő cuccban jelenik meg.


Ez nem azt jelenti, hogy akkor ne legyél soha casual (talán ezt érted hanyag angol alatt?), hanem akkor legyél casual, amikor az alkalom ezt kívánja. Máskor meg másmilyen. Szóval elegáns dolog casual öltözetben mondjuk bevásárolni, de edzésre meg edzőcuccban kell. Ugyanígy egy jobb étterembe már nem casual (a neve is: véletlen! Vagyis véletlenül ez akadt a kezembe), hanem az oda járó tisztelet, öltözködési kódex szerint felöltözve kell megjelenni. Természetesen ugyanez a szerelés meg qrvára nem illik egy bevásárláshoz, vagy elmenni a gyerekért a suliba. A 70-es éveki megjelenés meg tök jól illik egy kerti partihoz.


Ezért döntsd el, hogy mit akarsz? Nem kötelező egy stílusban öltözködni, hanem a tennivalóid szerint váltogatva a stílust te mindig jól öltözött leszel:))) És szerintem ez önmagában eleganciát jelent. Az elegancia nem 1 vagy több ruhadarab birtoklásában merül ki, amiket random bárhova, bármikor felveszel, hanem jól megválogatott pár kreáció (vagy sok, aki szeret sok ruhából válogatni), amiket mindig akkor veszel fel és úgy kombinálod, ahogy kell.


Az alap ruhatár a legtöbb divatkódex és stylist szerint 30db-os max 50-re emelkedik a táskák, cipők, kiegészítőkkel (napszemüvegek, ékszerek, bizsuk). Aki tud, az ennyiből is tud. Persze nem tilos a több, csak nem okvetlenül kell, átláthatóbb, élvezhetőbb a kevesebb

2015. febr. 6. 11:32

ez a divat :)


[link]

26. Misaki Itó (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2015. febr. 6. 11:30

Akkora gáz,még a szóhasználat is nagyban egyezik!

Legalább dógoznának azok a kis szürke agysejtek,már ha vannak:)

25. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Misaki Itó)
2015. febr. 6. 11:28

Áh!!!:DDD


Ügyes voltál, Watson!

2015. febr. 6. 11:12
Nagyon gáz. Adjál már magadra.
23. fincsi5 (válaszként erre: 19. - *trillian*)
2015. febr. 6. 11:03
DDD
22. Misaki Itó (válaszként erre: 20. - D1e807c461)
2015. febr. 6. 10:54
Már hogyne lenne,nagyon szeret gyónni:)
21. Zséka198 (válaszként erre: 1. - Bella1986)
2015. febr. 6. 10:54

Attól függ, mennyire nem annyira, mint más, mert ennek nyilván vannak fokozatai. Ha nem olyan nagy az eltérés, az nem gáz, de ha lepedőkben meg egyéb magadra aggatott cuccokban pl. imazászlókban járkálsz, és még élvezed is, hogy máshogy nézel ki mint a birkák, azzal vigyázni kell, mert esetleg a bipoláris zavar (mániás depresszió) tünete lehet az efféle "önkifejezés". Van, amikor ez egyenesen egy segélykiáltás... Javaslom, kicsit olvass utána. Egy próbát megér:)

"- a külső, az öltözködés megváltozása (feltűnő, kihívó ruhadarabokat vesz fel, egyre kevésbé érdekli, hogy mit szól ehhez a környezete);"

[link]

20. d1e807c461 (válaszként erre: 12. - Bella1986)
2015. febr. 6. 10:51

amúgy meg tényleg nem akartam, h rosszul érezd magad amiatt, h okos vagyok. xD

biztos neked is van olyan jó tulajdonságod, amivel kompenzálod a hülyeségedet..

19. *trillian* (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2015. febr. 6. 10:46
Nekem kérem pártfis is van a szekrényben, de abban nem mennék ki a mínusz nyolc fokba inkább.
18. fincsi5 (válaszként erre: 13. - Dominós)
2015. febr. 6. 10:43
No, meg ami jól áll. Nekem van még forrónadrág a szekrényben.....ha ha...:)) de furi is lenne. D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook