Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A THOMAS edény jó minőség? Továbbá valóban annyi a valódi ára mit feltüntetnek a kuponfüzetben? fórum

A THOMAS edény jó minőség? Továbbá valóban annyi a valódi ára mit feltüntetnek a kuponfüzetben? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 5. 19:57
Nekem van vagy hat ilyen edényem a tescos régi akciobol. Ez nem teflonos belül évek ota használom imádom elnyühetetlen. Tefal serpenyőt most dobtam ki mert 3 év használat után eldeformálodott.
2015. febr. 5. 19:54
Nekem is lepergett a teflonréteg róla..:(
2015. febr. 5. 19:49
Van 2 db Thomas serpenyőm, pár éve tettem rájuk szert már meg nem mondom hol, hogy. Tapasztalat... semmi extra. A bevonata meddig bírja? Passz alig használom őket, "kényelmetlen" a nyele és baromi nehéz. Láttam múltkor a Sparban hogy akciós, szerintem még az akció keretében is túl van árazva.
2015. febr. 5. 19:47
Az nem egy gőzmodony? :D
2015. febr. 5. 19:11
Olvastam egy érdekes cikket róla,hogy egy nagy átverés az egész!Nincs ilyen edénymárka,valószínűleg csak a promóció miatt találták ki.Véleményem szerint nem éri meg az árát!
2015. febr. 5. 18:58

a TESCO-ban volt pont akció páréve. Vásároltam, egy teflon bevonatos edényt. Valami 25 év garancia, sajnos nem őriztem meg a blokkot, mert a vásárlás után egy évvel kezdtem használni, a második használatnál a teflon "hámlott" az edény faláról.

A TEFAL edényeim meg elnyűhetetlenek, ennyit a THOMAS-ról nekem. Lehet csak véletlen, de már megingott a bizalmam.

2015. febr. 5. 18:47
van olyan termék ami 30 ezrrel olcsóbb ha kigyűlik a kuponfüzet és beváltjuk...tényleg ilyen drágák ezek az edények és tényleg ilyen jók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook