Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki ismeri itt Békés megyében Dr. Tóth Attilát? Vélemények róla? fórum

Valaki ismeri itt Békés megyében Dr. Tóth Attilát? Vélemények róla? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 11. 07:59
Sziasztok érdeklődni szeretnék tőletek, hogy itt Békés megyében Békéscsabán ill. Gyulán ajánlani egy megbízható nőgyógyászt,mert akinél én szültem a kisfiamat az kiment külföldre dolgozni.Én gondoltam Dr.Szeberényi Zsoltra. Tudtok róla valamit?
5. Tündi0318 (válaszként erre: 4. - Cirmoscicajaj)
2015. febr. 6. 11:56
Hálás lennék! most berénybe van keddenként magaánrendelése!Miért már nem Csabán van?
2015. febr. 5. 06:45

szia!

én csak mint nőgyógyász,tudok róla véleményt mondani.Mindig kedves,nyugodt.Megkérdezek egy pár ismerőst,ha gondolod.

3. Maruszja (válaszként erre: 1. - Tündi0318)
2015. febr. 4. 23:23
Szia Tündi! Én igen, ismerem. Hozzá jártam nőgyógyászhoz addig, ameddig itt volt a városban. Én nagyon sajnáltam, amikor megtudtam, hogy elment Békéscsabáról. Mondjuk szülni nem szültem nála, tehát a kérdésedre csak fél választ tudtam adni.
2015. febr. 4. 21:03
Várom véleményeteket!Milyen magán orvos ha felfogadtátok,ott volt e a szülésnél,és meg e mondja hogy mennyit kér egy szülésért?
2015. febr. 4. 21:02
Valaki ismeri itt békésmegyében Dr Tóth Attilát? Vélemények róla

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook