Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit gondoltok erről a helyzetről szerintetek hogy rázzam le mit mondjak neki? fórum

Ti mit gondoltok erről a helyzetről szerintetek hogy rázzam le mit mondjak neki? (beszélgetős fórum)


15. Edina_91 (válaszként erre: 1. - 52d56478c5)
2015. febr. 7. 18:16
bunkó volt veled, de még nyomulna. töröld :-)
14. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - 52d56478c5)
2015. febr. 5. 14:25
Add meg neki amit szeretne, másnap már nem fog keresni!
2015. febr. 5. 12:40

"Amikor találkoztunk akkor már eléggé furcsa volt hogy eléggé nyomult rám fogdosott volna,meg akart csókolni.Én persze nem hagytam.Második nap pedig nem is keresett.Meg jegyzem mielőtt nem találkoztunk volna az,előtt üzenetekkel bombázott.Én gondoltam rá kérdezek miért nem jelentkezik.Erre az a választ kaptam,hogy nem ért rá egész nap el volt foglalva én meg kérdeztem tőle lenne-e kedve randizni megint de akkor már éreztem,hogy olyan erőltetett volt az egész amikor találkoztunk mintha nem is lett volna kedve el jönni.Akkor rá kérdeztem mi baja, erre ő azt mondta ez igy nem fog menni hogy én már, számon kérem miért nem jelentkezik,amikor elfoglalt.Akkor mi lesz később.Meg hogy van egy két dolog ami nem tetszik neki bennem"


Most lehet nekem vannak olvasási gondjaim, de ezt a faszit nem kell lerázni, mert nem is érdekled....

12. ca43169457 (válaszként erre: 1. - 52d56478c5)
2015. febr. 5. 09:39
Ettől a "Barátok lehetünk" szövegtől feláll a szőr a hátamon. Egy találkozás után szerelem ritkán alakul ki, barátsághoz meg még több idő kell. Írogat? Ne válaszolj neki, majd megunja...
11. inta
2015. febr. 4. 20:18
Sosem értettem, mitől olyan nehéz nemet vagy igazat mondani. Próbáld meg. Nekem mindig ez a szimpatikusabb megoldás, nem a felszívódás az éterben, de az is kiút, valóban.
10. anya4005 (válaszként erre: 1. - 52d56478c5)
2015. febr. 4. 20:05

Ha amúgy sem tetszett,mert nagyon nyomúlt a randin,minek hívtad el mégegyszer?!

Nem tudom követni a logikát!

Amúgy meg,ignoráld és kész! Nem kell bratyizni,ha nem szimpi!

2015. febr. 4. 17:11
:)
2015. febr. 4. 17:11
Igazatok van köszi a válaszokat. :Ö
7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 52d56478c5)
2015. febr. 4. 16:54
Mint kutya a vizet !!!:)
2015. febr. 4. 16:46

"Kész!Nekünk mától kezdve oszolj!

Ha nem írok ne válaszolj..."


"Nálam nem lehetsz a nagy Ő!

Úgyhogy mától fogva ágyő!"


[link]

5. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - 52d56478c5)
2015. febr. 4. 16:32
Szerintem meg kerek-perec írd meg neki, hogy nem érdekel téged. Nem kell szépítgetni, meg húzni-halasztani a dolgot. Mi értelme lenne?
2015. febr. 4. 16:28
Ne keresd, vagy ne válaszolj az ő keresésére, aztán egyszer csak lekopik.
2015. febr. 4. 16:28
Szerintem jól sejted, csak szexre kellenél. Ebből a szituból az jön le. Az ilyennek két forintot nem ér a bőre.
2. 0285072076 (válaszként erre: 1. - 52d56478c5)
2015. febr. 4. 16:25
Pedig totál egyszerű, nem válaszolsz neki semmire :) Vagy csak simán megírod neki, hogy ez neked sem fog menni és pont.
2015. febr. 4. 16:22
Egy fiúval randiztam a napokba. Eleinte minden jól ment levelezgettünk sokat mielőtt találkoztunk,volna. Amikor találkoztunk akkor már eléggé furcsa volt hogy eléggé nyomult rám fogdosott volna,meg akart csókolni.Én persze nem hagytam.Második nap pedig nem is keresett.Meg jegyzem mielőtt nem találkoztunk volna az,előtt üzenetekkel bombázott.Én gondoltam rá kérdezek miért nem jelentkezik.Erre az a választ kaptam,hogy nem ért rá egész nap el volt foglalva én meg kérdeztem tőle lenne-e kedve randizni megint de akkor már éreztem,hogy olyan erőltetett volt az egész amikor találkoztunk mintha nem is lett volna kedve el jönni.Akkor rá kérdeztem mi baja, erre ő azt mondta ez igy nem fog menni hogy én már, számon kérem miért nem jelentkezik,amikor elfoglalt.Akkor mi lesz később.Meg hogy van egy két dolog ami nem tetszik neki bennem.De azt mondta barátok attól lehetünk.Azóta is van hogy üzeneteket irogat.Csak azt nem rétem ha nem passzola lelki világunk egymáshoz akkor miért akar annyira barátkozni velem.Jó múltkor egy buliba mentem akkor is rá,kérdezett milyen ruha lesz rajtam,és alatta. Érdekes volt.Nekem az a sejtésem hogy ő csak szexet akar. És most már le szeretném rázni csak azt nem tudom,hogy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook