Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fogamzásgátló tabletta szedési szünetében nem jelentkezett menzesz... fórum

A fogamzásgátló tabletta szedési szünetében nem jelentkezett menzesz... (beszélgetős fórum)


7. L.Niki18 (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2015. febr. 4. 22:28
Oké, köszi! :) Kedden rendel a dokim, mindenképpen elmegyek hozzá.
2015. febr. 4. 09:36

Szerintem kezd el szedni a következő levelet csütörtökön, de mindenképp jelezd a nődokinak, hogy mi a helyzet.

Nekem olyan 15 éve volt ilyen problémám, akkor még más szerek voltak... de akkor a doki szünetet javasolt és váltást.

Aztán lemondtam a hormonos szerekről.

2015. febr. 4. 08:57
Több mint fél éve, ezt a fajtát...előtte jayminellet szedtem. És jadinet is.
2015. febr. 4. 08:14
Mióta szeded a bogyeszt?
2015. febr. 4. 07:53
Ja az utolsó menzeszem január 5-8-ig tartott, és azt tudni kell, hogy kevés szokott lenni a menzeszem. Egyébként érzek valamit néha a hasam aljánál, vagy a méhem körül...kisebb hasi szúrkálást például. Nagyon enyhe görcsöt, de tényleg gyenge...! Tegnap csináltam egy terhességi tesztet is, bár nem tudom, hogy korai volt-e? Gabriele tesztet vettem. Negatív lett.
2015. febr. 4. 07:51
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy volt e valakinek már ilyen vagy hasonló problémája? Én a Iamna fogamzásgátló tablettát szedem, és minig szerdai nap az utolsó nap, amikor beveszem a tablettát, és általában vasárnap, de legkésőbb hétfőn mindig meg szokott jönni a menzeszem. Most nem jött meg, csak egy nagyon picike barnás folt jelentkezett, alig látható formában...! Viszont csütörtökön azaz holnap, már a következő levél fogamzásgátlót kellene szednem. Szerintetek ez miért van, és a kérdésem az, hogy szedjem holnaptól a következő levél tablettát?
2015. febr. 4. 07:46
Sziasztok, fogamzásgátló tabletta szedési szünetben nem jelentkezett menzesz...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook