Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni, ha az orvoshoz nem jó a lakcímem? fórum

Mit lehet tenni, ha az orvoshoz nem jó a lakcímem? (tudásbázis kérdés)


7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Agines)
2015. febr. 3. 18:53
Olyan háziorvost válassz, aki oda tud beutalót adni.:)
6. globus (válaszként erre: 5. - Agines)
2015. febr. 3. 15:50

Hát ez sajnos így van. Területileg illetékes szakorvoshoz mehetsz legálisan. Több évvel ezelőtti rendelet. Esetleg az ellátási területen kívüli orvos ír egy ún. befogadó nyilatkozatot, amely alapján kaphatsz beutalót hozzá, de ez elvileg osztályos felvételekre, befekvésre vonatkozik.

Próbáld meg felhívni, egyeztetni vele egy magánrendelős megoldást.

2015. febr. 3. 15:38
Én szakorvoshoz szeretnék menni. A háziorvos szabadon választható. Azt nem értem, hogy azért kapjak kevésbbé jó ellátást, mert nem jó utcában lakok, és ez az utca épp rosszindulaú, felszínes 2 szakdoki alá van épp osztva? Magyarország.
4. ec7efbffe4 (válaszként erre: 2. - Agines)
2015. febr. 3. 13:30
Sajnos csak,ahol laksz.Nekem volt egy költözésem városon belül és azt mondta a doki,hogy maradhatok nála,de nem jön ki,ha gondom van!!!!Hát nem maradtam!Sajnos ez van!:(
3. 96c7e4d0bf (válaszként erre: 1. - Agines)
2015. febr. 3. 12:54
úgy tudom, hogy csak sűrgösségiben látnak el akárhol.
2015. febr. 3. 12:50

"Másik kerülteben van az sztk, ahol élek. "

mint ahol élek...nem a mi kerületünkben rendel az orvos


ez barkóba, hogy kinek az utcája, kerülete éppen jó dokihoz tartozik, ha épp meg nem akkor jöhet akár a kaszás is?

2015. febr. 3. 12:49

Van egy jó orvos, akihez szeretnék elmenni.

Másik kerülteben van az sztk, ahol élek.

A mi kerületünkben megkerestem mindkét szakorvost, idióták voltak és rosszindulatúak,lazák, érdektelenek, lekezelőek,nem-törődömek, ráadásul többet tudtam én a problémáról, mint ők, az orvosok.

Abban a kerületben viszont csak az adott kerületet fogadják?

Ha nincs lakcímem, ha kijelentkezem, akkor fogadnak ott vajon? Hogy lehetne megoldani, hogy jó orvoshoz kerülhessek és ne az ákozott lakcímkártya számítson?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook