Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szoptatás mellett formába jönni fórum

Szoptatás mellett formába jönni (beszélgetős fórum)


2015. febr. 16. 16:05
Jo ez a cikk. Te pedig ugyes vagy! En is visszafogtam a zabalasaimat, mar 1-gyel kevesebbet mutat a merleg.
2015. febr. 16. 08:58

Ez egy jó cikk. Nekem is gyakran járnak hasonló gondolatok a fejemben.


[link]

2015. febr. 5. 14:58
No,eddig sikerül minden nap tornáznom. Vagy Norbi duci tornát (én abban is el tudtam fáradni. :)),vagy gladiátor edzést. A mérleg még nem mutat változást,de azért én érzek valamit. :) A rég nem használt izmaim kezdenek életre kelni. :)
11. Salisbury (válaszként erre: 10. - Nbandus)
2015. febr. 3. 12:34
:) DRukkolok!
2015. febr. 3. 12:06
Na igen, en is orulnek, ha par het mulva belefernek a nadragaimba. :)
2015. febr. 3. 11:54

Nos,mint az első hozzászólásomban említettem,fontos számomra a szoptatás,így az erre vonatkozó negatív megjegyzéseket elengedem a fülem mellett. :) Biztos,hogy a tél is hozzásegít,de az volt a rossz az elmúlt hónapokban,hogy egy szünni nem akaró egész napos fáradtságot éreztem (persze lehet ez normális két gyerek mellett). És legfőkképpen ezen akartam/akarok változtatni. Amióta mozgok kicsit többet,valahogy több energiám van. S ha már mozgás,nem lenne rossz a régi rucikba sem beleférni,igazán pénztárcakímélő megoldás lenne. Az evést annyiban változtattam meg,hogy a felesleges szénhidrátokat csökkentettem. Nagyon várom,hogy szebb idő legyen,és nagyokat lehessen sétálni.


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Ezzel a fórummal nem az a célom,hogy egymásnak ugrasszam az anyukákat ha odafigyel a kedves olvasó,így mindenkit kérek,hogy kerüljük az efféle hozzászólásokat. Köszönöm

2015. febr. 3. 11:40
Az en lanyom 6 honapos volt mikor szoptatas mellett elkezdtem nagyon erosen dietazni. Mire egy eves lett a lanyom sikerult leadnom a terhesseg alatt feljott kilokat es meg megszabadultam 5 kilotol. Csodasan neztem ki es csodasan ereztem magamat, teljesen kivirultam es ez jo hatassal volt az egesz csaladra. Aki szerint ettol szar anya vagyok az csak irigykedik mert neki meg mindig nem sikerult leadni a felesleges kilokat. Ja, es ket es fel eves koraig szoptattam a lanyomat, aki magassagban es sulyban is a felso 95-98%-ba tartozik. Masfel evesen meg mar egyutt ugralt meg guggolasozott velem a Rubint Rekara. Baromi szar anya lehetek :-)
2015. febr. 3. 11:39

Szoptatás mellett a leg könnyebb!

Oda kell figyelni az étkezésre, nem kell fogyókúrázni se.

Én ugyan férfi vagyok, de a feleségem az első babát csak ha jól emlékszem négy hónapig tudta szoptatni, de a másodikaz egy évig.

Az elsőnél szülés után majd 20 kiló volt rajta de ennek jó része szerintem víz, nem kell megilyedni tőle. a szoptatás végére majdnem "versenysúlyánál" volt. A második gyereknél, már nagyon figyelt a súlyára, de jó tíz kiló volt rajta. Az egy év végén amikor elválasztotta a gyerekünket, vékony volt mint jánykorában. :)

2015. febr. 3. 11:18

Az en fiam 5 hetes, 5-6 kilo plusz maradt rajtam, es mar most alig varom, hogy leolvadjanak. Miert kene csak azert, mert anya vagyok, minden mast kiiktatni az eletembol?! No is vagyok az anyasag mellett es fontos szamomra, hogy jol erezzem magam a.boromben.


Salisbury, szerintem jol.teszed, hogy nekikezdtel. Es nem kell nem.enni ahhoz, hogy fogyjon az ember.

5. Bridgeeet (válaszként erre: 3. - Kleeri)
2015. febr. 3. 10:58

Miért gondolod, hogy ettől nem lehet jó édesanya?

Ha jól csinálja, és van elég tej, akkor az a babának is jó.

2015. febr. 3. 10:37
én teljesen megértem, hogy fogyni akar és tetszeni akar magának, nagyon sokat számít az önbecsülésnek és ha magával nincs megelégedve azt hidd el, hogy az egész család megsínyli.
2015. febr. 3. 10:22

melyik a fontosabb a bébi, vagy a formád,


eljön majd az, amikor a formáddal is foglalkozhatsz, szerintem most a bébi az első számú feladatod, pár kiló ide vagy oda,

ne hiú legyél most, hanem édesdanya

2. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Salisbury)
2015. febr. 3. 10:11
a diéta nem feltétlen jelent koplalást...
2015. febr. 3. 09:56
7 hónapos lesz a kislányom,még sokszor szopik egy nap,de már eszeget is mellette. Egy hónapj kezdtem jobban odafigyelni,hogy mit eszem,és otthon tornázom, maminbaba edzésre megyek. Így próbálom visszanyerni az alakom. Egyszer, a fiam után már sikerült. Fontos számomra,hogy ne diétázzak,szeretném még folytatni a szoptatást. A cél,hogy Zsófi egy éves korára újra 60 kg legyek. Most vagyok 65,5,már 2 kilótól megszabadultam egy hónap alatt. Jár még valaki ugyanebben a cipőben? Kinek mi válik be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook