Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon mi lehet ilyen viselkedés mögött? fórum

Vajon mi lehet ilyen viselkedés mögött? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. febr. 6. 18:29
Ugyhogy szerintem egy csöppet túl reagáltam ezt az egészet
118. Haninixxx (válaszként erre: 115. - Arel)
2015. febr. 6. 18:28
Nem csak szilveszterig, még utána is, csak most hétfőn volt olyan fura...de végülis aznap az egész kollektívával voltunk kint, eléggé sokan, ugyhogy azt se várhatom el, hogy csakis velem foglalkozzon.
117. Haninixxx (válaszként erre: 114. - Kriszta773)
2015. febr. 6. 18:25
Nem mondod ;) :)))
116. d1e807c461 (válaszként erre: 115. - Arel)
2015. febr. 6. 12:26
ha elfogadja az édességet és közben mosolyogva megköszöni, még az sem jelent semmit. :D
115. Arel
2015. febr. 6. 12:24

Ajándék: szerintem egy sport szelet vagy más apró édesség még nem futás a férfi után, amit nem lehetne akár baráti gesztuskként is értelmezni, azaz ha netán mégse reagál pozitívan, akkor sem gáz. Ha jól értettem már korábbról ismerték egymást, azaz akár a régi ismeretség miatt is adható. Nyilván bármelyik napon megteheti, és egyedi hozzáállás a Valentin-nap kérdése. (Amúgy speciell mi sem csinálunk belőle semmi hűhót, és sose vártam el a páromtól semmit). És pusztán egy tipp volt, hogy hogyan fejezzen ki valamit a fórumindító, ha már a kimondott szavaktól fél, mert azok ugyebár nehezen visszaszívhatóak.

Nekem amúgy az jött le, hogy szilveszterig a főnök kedvesen próbálta tudtára adni, hogy érdeklődik bogi iránt, de ő nem jelzett egyértelműen vissza, most meg történt valami, amitől a főnök visszavett, és Bogi e, tudja, hogy hogyan jelezze, hogy neki azért ő bejön. Bocs, ha félreértettem az alapproblémát.

114. kriszta773 (válaszként erre: 113. - Haninixxx)
2015. febr. 6. 11:27
lehet, hogy így egyszer eljut az agyadig, azt a végén még elkezdesz nőként viselkedni és felszedsz egy pasit ;)
113. Haninixxx (válaszként erre: 112. - Kriszta773)
2015. febr. 5. 22:55
Figyelj, ha egyszer leirod, ugy is érthető, nem kell állandoan minden hozzászólásban szajkózni :)
112. kriszta773 (válaszként erre: 111. - Haninixxx)
2015. febr. 5. 22:51

ebben semmi negatívság nem volt, csak tények :) ha odalenne a pali és látná rajtad is, nem született volna ez a fórum :)


persze epekedhetsz tovább, és filózhatsz majd 1 év múlva is, miért néz egyszer és miért nem néz máskor :))) nem lenne jobb egy olyan, aki nemcsak néz?

111. Haninixxx (válaszként erre: 108. - Kriszta773)
2015. febr. 5. 22:48
Istenem, olyan negativ vagy, már viccelni sem lehet?!
110. Haninixxx (válaszként erre: 109. - Misaki Itó)
2015. febr. 5. 22:47
Itt vagyok én :))
109. Misaki Itó (válaszként erre: 99. - Haninixxx)
2015. febr. 5. 16:35

Óó,baszki már nem tudtam,hogy mi a francért tűntél el:))


Jó,hogy visszajöttél:)

108. kriszta773 (válaszként erre: 107. - Haninixxx)
2015. febr. 5. 16:33

de ez a fő bajod, hogy tiniként epekedsz egy pasi után, aki tetszik, mintha még az általános iskolában ülnél, és úgy gondolod, majd ha megfelezed vele az uzsidat, akkor biztos meghúzza a hajadat :)

lehet, hogy a pasinak egyáltalán nem vagy pálya, bármilyen kedves veled, vagy néha ugye észre sem vesz, mint írtad. lehet, hogy tetszel neki, de semmi visszajelzést nem küldesz, akkor is halott ügy. ha csak nem vagy egy észveszejtő bombázó, miért feccölne bele többet a pasi egy olyan nőbe, akivel se beszélgetve, se nézve nem alakul ki semmilyen szikra?

107. Haninixxx (válaszként erre: 106. - Kriszta773)
2015. febr. 5. 16:26
Ha most erre beirnám azt, hogy nekem más pasi nem is kell, akkor...azt hiszem, megint kezdhetnénk elölről :DD bocsi, ezt nem tudtam kihagyni :D
106. kriszta773 (válaszként erre: 105. - Haninixxx)
2015. febr. 5. 16:23
de ha csak azt várod, hogy a pasi a nézésen túl egyszercsak térdre esik előtted, azt hiába várod, már megtörtént volna :)))) vagy elfogadod, hogy bármi okból, de nem nyitott feléd, vagy megpróbálsz beszélgetni vele, abból kiderülhet, hogy egyáltalán miként viszonyul hozzád. ha sehogyan, kár magadra erőltetni ezt az odavagyok érte dolgot, mert nem is ismered. szerintem csak fantáziálgatsz róla és abban építed fel a lehetőségeket, csak fantáziálgatásból nem lesz semmi, és elszalasztod az élet adta lehetőségeket, és más pasikat :)
105. Haninixxx (válaszként erre: 104. - Kriszta773)
2015. febr. 5. 16:18

persze, nem azt mondom hogy nem lehet igazán szépen is ünnepelni, én ugy értettem, hogy a túl spilázását tartom gáznak, amikor már nem az igazi szeretetről szól, hanem a "mutassuk meg mindenkinek hogy jaj de nagyon" dologról, amikor pl. facebook-ot telenyomják mindenféle ömlengéssel, a valóságban meg folyton veszekednek stb. de mindegy, ez már egyáltalán nem ide tartozik.

Egyébként én nem is ilyen dolgokról beszéltem, hogy nyilt vallomás, ajándék stb, az utóbbit az egyik hozzászóló dobta fel, én meg tovább vittem a témát, de egyiken se gondolkodtam előtte, mert szerintem is ciki :) nem is erről szólt a fórum

104. kriszta773 (válaszként erre: 99. - Haninixxx)
2015. febr. 5. 16:11

valetinnapot is lehet romantikusan vagy izgalmasan tartani, nem ciki, olyan lesz, mint amilyenné két ember teszi. de mivel elsősorban a szerelmesek ünnepe, elég gáz lenne, ha te ajándékkal kuncsorognál a főnöknél :)


olyan sok alkalmad lehetne vele beszélni, bármilyen ürüggyel, megismerni, kanyarítani a beszélgetést, miért nem ezen töröd a fejed? egy nyílt szerelmi vallomás nagyon hülyén sülhet el, főleg úgy, hogy nem tudhatod, örülne egyáltalán a pali annak, hogy tetszik neked. ha meg a főnököd, duplán gáz, mert ugye neki melózol

103. gribedli*** (válaszként erre: 99. - Haninixxx)
2015. febr. 5. 16:09

Na, én már elmúltam 15, de nálunk sértődés is lenne, ha nem lenne egy csini szívecskés vacsi. Mert virág az mindig van és csokika, ezért bunkóságnak tartom, hogy én nem készülök rá. Otthon soha nem ünnepeltem és én is utálom az ilyen mondvacsinált ünnepeket, de a férjem ebbe nőtt bele és ők megtartják, ezért automatikus volt, hogy nem lehet röhej tárgya, sőt, mondom, még ő sértődne meg.


Ettől függetlenül ahány Valentinnapot mi megtartottunk, már az elsőnél is együtt voltunk mint egy pár, ezért nem tudom, hogy hogy néz ki azoknál, akik ezen a napon szeretnék tudatni a másikkal, hogy tetszik (pedig az eredete ez lenne), ismerőseinknél is csak összeszokott, vagy legalább "járunk" pároknál ünneplik. De azok mind.

102. kriszta773 (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2015. febr. 5. 16:08

szerintem túlbonyolítod ezt az egészet. a pasik nem kevésbé szépet, és inkább bunkóbb vagy ribi nőt választanak - persze igen, pár alkalomra, ha az már próbálkozik náluk, miért ne. de természetre is különbözőek az emberek, férfiak és nők is. van, aki közvetlenebb, könnyebben ismerkedik, van, aki görcsös. utóbbiak ha szép nők vagy jó pasik, akkor is nehezebben ismerkednek, mert még ha be is próbálkoznak náluk, nem jól veszik a lapokat


nagy különbség van olyan kezdeményezés között, hogy elkezdek beszélgetni valakivel, társalgok, flörtölök, mosolygok, meg aközött, hogy odamegyek a főnökhöz egy ajándékkal vagy egy ajánlattal, hogy na akkor randizzunk, vagy van-e kedved. utóbbit én nemcsak szánalmasnak tartom, de mint írtam, tolakodónak is. pasitól, nőtől is egyaránt.

101. Haninixxx (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2015. febr. 5. 16:06
A szép pasi+átlagos vagy átlagon aluli nő kombinációhoz annyit, hogy multkor olvastam egy cikket, amiben a feltűnően szép pasikról irtak, és többek közt azt is irták, hogy a nagyon jó/szép pasik nem a bombázók társaságát keresik, mert "szépségnek" ott vannak ők maguk, nem szükséges nekik, hogy más is ragyogjon mellettük :)végülis lehet benne valami...meg hogy megszokták, hogy a nők "szexuális tárgy"-ként tekintenek rájuk, mint éhező a csirkecombra, és a kevésbé bombázó nőktől arra számitanak, hogy nem igy lesz... :)
100. Haninixxx (válaszként erre: 95. - Kriszta773)
2015. febr. 5. 16:02
Teljesen igazad van...
2015. febr. 5. 16:02

Sziasztok! Én vagyok Picurbogi!! A fórumtól független okok miatt töröltem a reegisztrációmat, és nem, nem azért mert elkapott a főnök :D

Hát, abban egyetértek, hogy ciki lenne Valentin-napra ajándékot adni....az túl erőltetett lenne, nem szolva arrol, hogy a Valentin-nap túl nyálazása szerintem még párok esetében is ciki....max. ha 15 éves lennék, akkor gondolkodnék rajta....

98. gribedli*** (válaszként erre: 87. - Arel)
2015. febr. 5. 15:35

Szerintem Valentinnap már inkább átment egy olyan ünnepbe (sőt, nem mindenki ünnepli), hogy azok szoktak csak ajándékozni, akik már összejöttek.


Régen talán udvarlásra is elment a dolog, de nem ajándék, hanem üzenet formájában, ma pedig ajándékozás is van, de ugye hősünk még nem jött össze a pasassal, ezért nem tartom jó ötletnek én sem az ajándékot. Sőt, annyira nem jött még össze vele, hogy szerintem se üzit, se virágot ne is várjon tőle, egyszerűen nincs is köztük semmi olyan, ami erre okot adna.

97. gribedli*** (válaszként erre: 84. - Kriszta773)
2015. febr. 5. 15:30

Az igazi nő???:DDD


Szerintem elég uncsi lenne, ha mindenki mindig tudná, hogy aki neki tetszik, annak ő is tetszik és mindenki olyan "igazi" lenne, hogy csakis annál kezdeményezne, aki tuti befutó. Vonatkozik ez férfiakra is és nőkre is. Amíg nem vagy benne olyan biztos, addig izgi is, a túl biztos nő, biztos pasi egy idő után szörnyen unalmas. De ha már az elején is ez van, hát...


Persze, kell az a kis kémia, és ez igen, ezt érzi az, aki megteszi az első lépést. Bár általában a férfiak kevésbé mondanak nemet egy nőnek mert megtisztelőnek is érzik, hogy a gyengébb nem kezdeményezett náluk, ezért hazudnék, ha azt mondanám, hogy nekünk ugyanolyan rizikós, mert nem. Nekünk kevésbé rizikós.


Ami azt illeti, hogy jó pasi és átlag vagy randa nőci, ez azért is van, mert van, hogy a nők vagy túl sokat udvaroltatnak, mert úgy érzik, hogy megérdemlik, hogy jobban fussanak utánuk (és igen, mindannyian megérdemeljük, de egy hajszál választja el a túlzást az egészséges visszautasítástól, játszadozástól), vagy egyszerűen nincsenek tisztában azzal, hogy igen, ez a pasas pont őket akarja, mert jó nők (de az ilyen csajok a tükörben sajnos ezt nem látják), és akkor azért mondanak nemet, mert eleve attól félnek, hogy nem is igazán tetszenek a pasinak, vagy mittudomén, más agymenések, önbizalomhiány.


Ilyenkor az alany inkább választ a kevésbé csinos, de néha még ribi is vagy bunkó nők közül, mert annyira azt kezdi gondolni, hogy a szép nők rátartiak. Ennyi. Az átlag alatti nőnek meg úgysem kell annyit udvarolni és már meg is van. Tartós kapcsira is.

96. kriszta773 (válaszként erre: 87. - Arel)
2015. febr. 5. 15:19

jajj. szerintem meg egy nő ne kezdeményezzen direkt ajándékokkal, pláne valetinnapon, ha nem tud kezdeményezni beszélgetéssel, netán kacérsággal. főleg nem a főnökénél, irtó gáz


tanulja meg kimutatni a tetszését, rátukmálni valakire magát az tolakodás és taplóság is, pláne úgy, hogy nem hiszem, bármi konkrétat is tudna a pasi magánéletéről

95. kriszta773 (válaszként erre: 88. - E2b5f0504e)
2015. febr. 5. 14:57

szerintem ciki, kivéve, ha még tinik vagytok. ha felnőtt nő vagy, elég szánalmas, már bocsi. még akkor is, ha tetszel a pasinak. ajándékozzon ő


nem lenne ésszerűbb, ha ajándékok helyett például megpróbálnál többet beszélgetni vele? megismerhetnéd, kiderülne, hogy akar-e tőled valamit. mert tényleg úgy viselkedsz, mint egy tapasztalatlan tinilány, "szeretsz" egy pasit, aki csak néz meg közvetlen és kedves veled, és ennyi. ha beszélgetni sem mersz vele, kérdezgetni, társalogni, rámosolyogni, akkor mégis miféle kapcsolat alakulhatna ki köztetek? semmilyen. vagy szerinted egy kapcsolat rögtön úgy alakul, hogy a kéz a kézben nézitek a csillagokat és gyereket terveztek?

94. fincsi5 (válaszként erre: 93. - Misaki Itó)
2015. febr. 5. 14:22
elkapta a főnök....D
93. Misaki Itó (válaszként erre: 92. - Fincsi5)
2015. febr. 5. 13:50

Hát,de mééér?

:D

92. fincsi5 (válaszként erre: 91. - Misaki Itó)
2015. febr. 5. 13:50
el........
91. Misaki Itó (válaszként erre: 88. - E2b5f0504e)
2015. febr. 5. 12:21
Héé,hova tűntél?!
2015. febr. 5. 09:51

Helyes kezdeményezz, jó ötlet!

Én vagy 3*kezdeményeztem és nem utasítottak vissza és csak egyet bántam meg egy kicsit , de ő a férjem :D

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook