Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb terhességi teszt, ami a menzesz előtti pár napban is kimutatja a terhességet? fórum

Melyik a legjobb terhességi teszt, ami a menzesz előtti pár napban is kimutatja a terhességet? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 3. 07:51

Lenne egy kérdésem hozzátok: letöltöttem Rubint Réka terhestornáját, szerintetek lehet csinálni, vagy várjam meg az orvost vele? Azt mondja Réka a dvd-n, hogy a gyakorlatok úgy vannak összeállítva, hogy aki soha nem tornázott, az is nyugodtan csinálhatja, igaz ő is felhívja a figyelmet az orvos véleményére. Én kisebb-nagyobb megszakításokkal már mondhatni évek óta tornázom Rékára, meg szoktam futni is, de nem tudom, hogy nem ártanék-e a picinek (ha van), hogy tornázom, mivel hóapok óta nem igazán mozogtam semit, de tornázni mindenképpen szeretnék, mert az állítólag jó a babának is, meg esélyes, hogy könnyebb a szülés is.

Ti hogy álltok ezzel a kérdéssel?

2015. febr. 3. 07:38
Nekem az x epil mutatta ki tobb nappal elotte
12. sziszi0528 (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2015. febr. 3. 03:23
Mint írtam, megvárom :)
2015. febr. 2. 20:01

Clear Blue Digitalis. Mesi elött par nappal mar kimutatja. Nekem bevällt :)

Bar szerintem nem a legolcsobb, de garantältan jo

2015. febr. 2. 19:26
ettől függetlenül mindenkinek drukkolok :)
2015. febr. 2. 19:26

Miért nem várjátok meg, hogy elmaradjon a menzesz??

Nem értem, miért kell előtte már tesztelni, aztán ha pár hónapig nem jön a baba , akkor minden hónapban stressz, előre-tesztelés-csalódás.


AZ a normális, ha csak akkor teszteltek, ha elmaradt a menzesz.

2015. febr. 2. 19:23
Én is ebben a dilemmában vagyok, elvileg pénteken kellene megjönnie, sztem akkor tesztelek, de már múlt héten megvettem és minden egyes áldott nap arra gondolok, hogy mikor tesztelhetek már... Annyira rossz várni :)
7. Ezti (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2015. febr. 2. 16:35

hmm...ez is nagy igazság! A türelmetlenek ördögi köre :D

De azért köszi és valóban így van!

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Ezti)
2015. febr. 2. 16:29

az is bizonytalanság, ha negatívat látsz.

Mert akkor meg azt fogod gondolni, biztos csak azért negatív, mert túl korán teszteltél és ,égis ki kell várnod még pár napot

5. Ezti (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2015. febr. 2. 16:24
Köszi, de már nem bírok várni és olyan rossz ez a bizonytalanság ...:) (pedig már van két szép babánk)
2015. febr. 2. 15:38
Facelle bevált (rossmanos)
2015. febr. 2. 15:32

Én nem várt előtt 4 nappal az Amazon plusz 10 mIU/ml érzékenységű teszttel már pozitívat kaptam, ahogy a Gabriellel is holott az csak nem várt után szokta bőven csak kimutatni mivel az 20 mIU/ml érzékenységű. Nem buzdítalak arra hogy esze veszetten állj neki tesztelni, mert nincs rosszabb mikor korán tesztelsz és csalódás ér mert még nem mutat ki semmit. Én azért teszteltem ilyen korán mert éreztem hogy valami más (végre mert 2 évet vártunk a babócánkra)

Minél érzékenyebb egy teszt annál pontosabb, de legbiztosabbra úgy is csak akkor tudsz menni ha türelmesen vársz.

2015. febr. 2. 15:16
az elmaradt menzesz napjától tesztelj
1. Ezti
2015. febr. 2. 15:11
Kinek melyik teszt vált be és mikor lehet leghamarabb tesztelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook