Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Családi nyaralás gyerekkel fórum

Családi nyaralás gyerekkel (beszélgetős fórum)


6. csiri0815 (válaszként erre: 5. - Yankees)
2015. febr. 5. 14:43

jó lehetőség mind a kettő, de egy kicsit borsos áruak. Sajnos csak július közepén mehetek szabira, így mindenképpen a maximális árakat kellene fizetnem.:-(

Gondolkodunk az Őrségben is, ahol vannak szabadidő központok. Ezen gondolkodunk, hogy oda mennénk: jó levegő, nagy tér, kis szobák, és számtalan kikapcsolódási lehetőség helyben és kis távolságokra. Mind a két központnak írtam, de sajnos egyik még nem válaszolt a másik meg húsvéti és pünkösdi ajánlatot tudott csak adni.

Esetleg ilyen lehetőségeket tudtok máshol is az országban?

2015. febr. 4. 21:18
Kolping hotel Alsópáhok :)
4. anya4005 (válaszként erre: 3. - Liluzso)
2015. febr. 2. 21:24
Nekünk itthon sincs kire hagyni a fiúkat,így felemelő volt az a 2 óra,amit nyugis pakolászással tölthettünk!
2015. febr. 2. 15:54
Flamingó Wellness Hotel Balatonfüreden, családbarát szálloda, kültéri, beltéri gyermek élményfürdők csúszdákkal és vizijátékokkal! Saját balatoni strand a kertben homokos parttal és játszótérrel! rengeteg kisgyerek van nyáron, ott homokoznak, hordják a vizet, ássák a Balatont, a víz az elején bokáig ér. Rengeteg étel esténte és reggel, süti, fagyi kifulladásig. Nincs bébiszitter, szerintem a nyaralás nem is arról szól,hogy leteszed a gyereket, azt otthon is lehet. Gondolom a közös élmény , az együttlét a lényeg. Ha valaki itt unatkozik, az nem okés:) és nem kell egy hétre menni, 3-4 éjszaka is lehet pihentető, pont elég egy ekkorka gyerkőcnek. Amúgy ő már nem kicsi, jobban fogja a nyaralást élvezni, mint hinnéd ! Ebben a hotelben az árak (mivel 4csillag és közvetlen vízpart) július első hete után kétszeresére ugranak, de július első hetéig még a nyárelő kedvező árak érvényesek.
2015. febr. 2. 15:44
Mi tavaly Kehidán voltunk. Van élményfürdő,ehető a kaja,szép a szállás (hotel)és ami a legjobb: gyerekmegörző,animátorral. Így a szülőknek is jut 2-3 óra kettesben,és a gyerek sem unatkozik közben. Kár,hogy csak haza indulás elött vettük igénybe,amíg összepakoltunk...:-)
2015. febr. 2. 12:38

Sziasztok,

Azért indítottam el a fórumot, mert tanácstalan vagyok, abban, hogy hova menjünk nyaralni egy négy éves eleven kislánnyal.

Most először mennénk nyaralni nyáron hosszabb időre. Amit észrevettem, hogy a lányomnak egy pár napig érdekesek vagyunk, de utána már a gyerekek társaságát keresi. Ezért olyan megfizethető helyeket keresnék országon belül, ahová családok járnak nyaralni, ahol összeakadhatnánk más gyerekes családokkal.

Ti hogyan oldjátok meg, hova jártok nyaralni, vagy milyen tippetek van egy ilyen nyaralásra.

nagyon várom, hogy hasonló helyzetben lévő családokkal beszélgessek ebben a témában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook