Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depressziós a párom? Vagy csak ilyen időszaka van? fórum

Depressziós a párom? Vagy csak ilyen időszaka van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
150. yanna010 (válaszként erre: 1. - Doryyy)
2015. febr. 4. 21:08
Nem fair téged bünteti a saját döntése miatt. Bár tudta mit vállal, lehet mégis 2 szék között érzi magát, úgy se volt jó, de így se az igazi. Szerintem ha igazán szeretne, nem viselkedne így... Ja és nem vagy gondolatolvasó, ha ő egy csukott könyv, ne várja el, hogy te majd kitalálod mi a baja.
149. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 148. - Tamtamano)
2015. febr. 4. 13:25

Akinek kell a tehen, kelljen a borja is.

De ide illik egy masik regi mondas is: suba a subahoz, guba a gubahoz.

2015. febr. 4. 12:46

Hát a legjobb mondás erre: Aki tevét akar, akarja a púpját is...


És ez nagy igazság...

2015. febr. 4. 10:32
Kovezetek meg, de nem csodalkozom azon, ha a feleseg a baba melletti tobb honapi ejszakazas, plusz a ferj horkolasa miatt atmegy a masik szobaba aludni.
2015. febr. 4. 10:25

Szerintem ez a férfi nem tud küzdeni, inkább menekül, ha nehézséget érez. Ebből gondolom: "tett érte a nő eleget,de a gyerek miatt inkább aludt tőle külön,mégis együtt voltak.Hogy ő nem akart válni,inkább átment kocsmázni,mert itthon nem érezte családban,boldogságban magát....ez oda vezetett ,hogy a feleség sem érezte már feleségnek magát..."


Biztos, hogy nagyon nehéz időszak, amikor megszületik az első gyerek, nade így viselkednie egy férfinak? Nem érzi a családi boldogságot - de a családi boldogság kialakításában neki is részt kellene vennie. A családi boldogság a közös örömekből és a közös nehézség vállalásából tevődik össze. Ha ezt nem vállalja, helyette elmegy kocsmázni - hát bocs, de én sok apát ismerek, akik igenis helytálltak ebben a helyzetben, és a feleségük mellé álltak, nem kocsmába mentek bánkódni, hogy nem érzik a családi boldogságot... És nem ébresztette fel a férfiúi büszkeségét, hogy visszaszerzi a feleségét, és tesz azért, hogy az újra nőnek érezze magát?

Szerintem most sincs másként - kezd elszállni a kezdeti szerelem, ő meg nem tesz azért, hogy helyreálljon a kapcsolat. Egyébként meg ha valaki azt mondta volna nekem, hogy ha kimegyek az ajtón, vissza se jöjjek, akkor látott volna utoljára (ha férj lenne, az más dolog, de itt nem házasságról van szó). Sokszor megdöbbenek, mi mindent eltűrnek a nők a párjuktól, amit egyáltalán nem kellene. Mert ha egy férfi mindent belead a családi életébe, dolgozik, fárad, jelen van, és közben időnként elveszti a türelmét és megbánt, az egészen más dolog. De ilyeneket, pláne, hogy úgy látom, nem sokat tesz a kapcsolatért... Ilyet nem lenne szabad elviselni, hanem szóvá tenni és megpróbálni megoldani.

145. fincsi5 (válaszként erre: 141. - Kriszta773)
2015. febr. 4. 08:18

Nem azt mondják, juk; hogy menjen vissza!

Maradjon egyedül és úgy döntse el, hogy mit, kit akar! Nincs tisztában az érzéseivel ...igen, ennyi idő után sem, mert nem volt " szünet " a feleség és a barátnő között.


És azt se feledd: különszoba ide-oda, az a kislány "becsúszott"!:)

2015. febr. 3. 22:09
Valami megis tortent, hogy a ferfi hirtelen leeresztett; altalaban ok azok, akik nehezen mondjak ki, hogy menj el, mert nem kellesz mar.
143. kriszta773 (válaszként erre: 142. - 4c3a5e5783)
2015. febr. 3. 22:06

de ugye az leesett ebben a sztoriban, hogy itt a férj-feleség már rég külön szobában aludt, és az exnejnek is van párja? :)


én még sosem szakítottam harmadik miatt, se részemről, se pasi részéről, és biztos akkor el tudnak szabadulni az indulatok, de itt pont nem ilyen eset van. vicces valahol, hogy annak ellenére, hogy exnej és újnő között nincs konfliktus, sem vita, mindenki elfogadta rég a helyzetet, gyerek is sok időt tölt mindkét félnél, mégis jönnek a nőcik és sulykolják, hogy a szemét, aki elcsábította a férjet, és szegény exnej borzasztó életet él :) szerintem az exnej járt a legjobban, valószínűleg neki nincsenek gondjai az új pasijával és boldog :)

2015. febr. 3. 22:00

Majd ha te is elvaltan elsz egy gyermekkel alberletben, mikozben a ferjed elcuccol egy masik nohoz es elvalik toled, majd maskeppen latod a leanyzo fekveset. Van ra durvan 5-10 eved.

Nem kivanom ezt a sorsot neked, de nagyon konnyen megtortenhet veled ez a verzio.

141. kriszta773 (válaszként erre: 140. - Fincsi5)
2015. febr. 3. 21:55

szülőként biztos mindenki szembesült hasonló érzésekkel, amikor először vigyázott más a gyerekére, vagy először ment oviba, táborba, először töltött több napot, esetleg hetet mások között, nélküle :)


számomra fura itt néhány vélemény. tényleg azt gondolnák, az lenne ideális, ha a pasi visszamenne az exnejéhez, elásná annak az új pasiját, és életük végéig hármasban élnének? mindegy, hogy a házasság elhidegüléssel és kudarccal zárult. csak azért, mert egyesek, akiknek nem kell az ő életüket élniük és csupán a látszatra adnak, a család szentségére, nyugodtan aludhassanak, hogy papa-mama-gyerek együtt van, tökmindegy, hogy boldogtalanul és szar élettel

140. fincsi5 (válaszként erre: 139. - Kriszta773)
2015. febr. 3. 21:50

Persze, hogy normális, de most jön rá?Csak azt tudhatjuk, amit leírt, nyilván annyiból tudunk véleményt mondani.

Ki tudja, mi nyomasztja még?

Az biztos, hogy jobb lett volna tiszta lappal indulni. De ehhez hamarabb kellett volna válni.

Már ezen túl vagyunk, lehet az bántja, hogy albérletben vannak?

Nem tudom.......

139. kriszta773 (válaszként erre: 138. - Fincsi5)
2015. febr. 3. 21:39
ez szerintem minden elvált szülőnél normális, mindegyik szeretne a gyerekkel több időt tölteni sőt nemcsak elvált szülőknél, mindig vannak olyan időszakok, amikor az ember kiborul picit, ha távol van a gyereke :)
138. fincsi5 (válaszként erre: 134. - Kriszta773)
2015. febr. 3. 21:34
Doryy írta, hogy a gyerek miatt szomorú, hogy albérletben kell lakniuk, kevés amit vele van...
137. Doryyy
2015. febr. 3. 21:28
Ma azt mondta,nyugodjak meg,semmi olyan gondolata nincs,hogy a volt családhoz visszamenni,és ha igy lenne,már elém állt volna ,és megmondta volna a szemebe...és legyek nyugodt,szó sincs róla.
136. kriszta773 (válaszként erre: 133. - Doryyy)
2015. febr. 3. 21:20
én azt gondolom, kell, hogy olyan viszonyban legyetek a pároddal, hogy ezt őszintén meg tudjátok beszélni, hogy most mi a szitu. ha pedig nem tudjátok, akkor nem nagyon érdemes neked sem tervezned vele, mert ugye ami helyzet van, az nem tartható fenn sokáig
2015. febr. 3. 21:19

Tételezzük fel... ha az ex-feleséggel közös megegyezéssel, de ott hagyja a családját és x idő múlva ismerkedik meg Doryyyval a pasi.

És nem a Doryyy hatása miatt lép ki ebből a kapcsolatból....


...majd x idő múlva ér bele ebbe a depresszióba a pasi, akkor hogy vélekedtek?

134. kriszta773 (válaszként erre: 122. - Trapiti)
2015. febr. 3. 21:18

ha csőlátással akarod nézni, akkor nézd úgy. én azt a problémát látom, hogy együtt vannak a pasival már egy-két éve, nem egy-két hónapja, minden jól ment, közös tervek, gyereket is akartak, és most az a probléma, hogy a pasi 2 hónapja megváltozott


ha valaki azt fújja, tutira azért, mert 2 éve elvált a feleségétől, akivel már rosszul éltek, és a feleség, ő is talált új párt, a gyerekkel jól megvannak, nincs gond a láthatással, sem az exnej, újnő és gyerek hármas viszonyával, az elég furán látja a dolgokat. még ha nem is jön egy válás után rögtön új pár mindkét félnek, akkor is képesek totál elmérgesíteni egy válást a gyerek rovására. szerencsére itt nem erről van szó, és valószínűleg a probléma teljesen független a régi kapcsolatoktól


vagy úgy gondolod, ha majd 10 év múlva jönne ilyen probléma, az is tuti erre vezethető vissza? :) amikor már két ember a válás mellett dönt, akkor már régebb óta van probléma azzal a kapcsolattal, nem véletlenül jutnak el a válásig

133. Doryyy (válaszként erre: 132. - Trapiti)
2015. febr. 3. 21:12
Legyen így.Ha ettől ma jobban alszol...
132. trapiti (válaszként erre: 127. - Doryyy)
2015. febr. 3. 21:10
A családját hagyta el.
131. Doryyy (válaszként erre: 130. - 4c3a5e5783)
2015. febr. 3. 21:10
Igy!! Mivel nem tesz érte ma sem kevesebbet,mint más otthon,családban élő apukák! És mivel anyám is kapta anno az ivet,hogy elhagyott minket,közben apuval maradtunk ,mert neki volt hova tennie minket,és nem anyám hibájából,erre nagyon ugrok,mert láttam milyen,mikor a szülő akarná a gyerekét,de nem lehet ,mert...Ebben az esetben,mert kicsi a gyerek és az anyjától elválasztani,na az lenne az érvágás neki....
130. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 127. - Doryyy)
2015. febr. 3. 21:07
Ezt te komolyan igy gondolod?????
2015. febr. 3. 21:05

Igaz, nem vagyok huszoneves, de nem szeretnek olyan ismeretseget, ahol feleseggel, kisgyermekkel, valassal, elkoltozessel stb. kellene megvivnom ahelyett, hogy felhotlenul elvezhetnem a friss szerelem erzeset...

Nesze neked ismerkedes! Kosz, ilyet nem kerek!

128. Tuksika (válaszként erre: 113. - Kriszta773)
2015. febr. 3. 21:04
Hát, képzeld volt már. :)
127. Doryyy (válaszként erre: 126. - Trapiti)
2015. febr. 3. 21:01
Nem a gyereket hagyta el!! Az anyját! Nem ugyan az!
126. trapiti (válaszként erre: 123. - Doryyy)
2015. febr. 3. 21:00
Mi az érdekes azon a "kifogáson" hogy egy megromlófélben lévő kapcsolatban nem akar egy második gyereket mikor az elsőt is elhagyta ha jól számolom egy éves korában. Szerintem az egész történetben eddig a legnormálisabb ötlet...
2015. febr. 3. 20:57

Mily szep is az ilyen zuros szerelem!

Inkabb egyedul, minthogy ilyen sarba lepjek!

Nesze neked felhotlen boldogsag!

Es ez meg csak a jeghegy csucsa!

124. Doryyy
2015. febr. 3. 20:45
És mielőtt a kocsma dolgon akadnának fenn sokan,elmondom,miota a párom velem van,egy kortyot nem ivott.Mert annak is oka van,ha a férfi inkább a kocsmában van,mint otthon...
123. Doryyy
2015. febr. 3. 20:44
Olyan jó lenne kiirni az egész storit,hogy mi vezetett oda,hogy a párom elhidegült az extől....Hogy tett érte a nő eleget,de a gyerek miatt inkább aludt tőle külön,mégis együtt voltak.Hogy ő nem akart válni,inkább átment kocsmázni,mert itthon nem érezte családban,boldogságban magát....ez oda vezetett ,hogy a feleség sem érezte már feleségnek magát...valószinű én is igy lettem volna.De inkább nem váltak,csak az élet sajnos nem ilyen egyszerü. Vagy hogy én 3 évet könyörögtem a páromnak,lépjünk ovább,és legyen családunk,de semmit nem akart.Ugy gondolom,az idő alatt gyászoltam én őt is eleget,és a párom is a magáét...Igen,egymásnak voltunk az erő,hogy kimásszunk a sárból.És akkor ? Valószinű,még mindig jobb,mint éveket leélni ugy,hogy hülyére csaljuk a másikat,de nem hagyjuk el. De tényleg ez számit? Ezen már tul léptünk. Sajnos a volt feleség és az én párom is utolag kezdett kapálózni,ahogy ez lenni szokott.A volt feleség volt,hogy éjjel jelent meg verve az ajtót,hogy apuka menjnen haza,mert sir utána a gyerek...közbe az nyugodtan aludt otthon az ágyikójában...Ezen is tul vagyunk.Normalizálódott köztem és az ex között a viszony.De rengeteg vita vezetett el odáig is...És addigra a párom sajnos ugy érezte egyenlőre ilyen kapcsolatba nem akar gyereket.Közbe anyagilag sem ugy állunk,ahogy kellene,és állitása szerint már nem érzi,hogy lenne türelme még egy gyerekhez....Na számomra ez a legérdekesebb kifogás,de még a többiben igaza is lenne.De itt sokat csak azt tudják,amit leirtam elsőre,és az alapján nagyon könnyű okosnak lenni.
122. trapiti (válaszként erre: 120. - Kriszta773)
2015. febr. 3. 20:19
Már hogyne lenne problémája? Olyan pasival vannak tervei akinek vele nincsenek... ez azért elég nagy probléma szerintem...
121. trapiti (válaszként erre: 120. - Kriszta773)
2015. febr. 3. 20:18
Ki mondta, hogy gonosz? Amikor arról volt szó, kellően önző volt hozzá hogy belebonyolódjon egy háromszögbe, utána meg kellően buta hogy elhiggye, jól jöhet ki belőle. A magánvéleményem meg az, hogy aki családos pasi ágyába bújik, abban nem sok tartás van. De ettől még más gondolhat mást róla :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook