Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet a fenék alatti zsírpárnákat eltüntetni? fórum

Hogyan lehet a fenék alatti zsírpárnákat eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


11. pink habroló (válaszként erre: 9. - 388b941089)
2015. jan. 31. 21:10
Köszi, aranyos vagy, hogy feltunt, hogy nem vagyok valami aktív,hát egy csomó minden összejött:nátha, hasmenés, utána apukamnak foldugyeket kellet intézni, ja és volt egy jó kis derék becsípődes persze ahogy szokott, véletlenül sem torna közben:-) úgyhogy nem edzettem csak 1x a héten, de hétfőn kezdem. Mégpihizek, nem kkockaztatok.de lassan írok már egy naplóbbejegyzést :-)
10. Miss Poppy (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jan. 31. 19:24
Inni,el ne felejts!
9. 388b941089 (válaszként erre: 8. - Pink habroló)
2015. jan. 31. 19:12
mizújs veled? el vagy tűnve:)
8. pink habroló (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jan. 31. 18:35

Nekem sokat segített Péntek Enikő Zóna MIX 1,DVD je ami kifejezetten fenék fókuszos, egy ideig mikor új volt a DVD folyton ezt nyagattam, és látszott 3 hónapon belül a változás.

Kardió gyakorlatok fenékre +erősítés, ésszerű időn belül, 30-40 perc bőven elég, akkor talán a helyi izom felvesz annyi cukrot,és éget annyi zsírt hogy helyileg változtál, és ne globálisan,ha órákig nyüstölöd a kardió, vagy erősítesz akkor azt ered el amit írtál, fogyás mindenhonnan.

7. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2015. jan. 31. 15:33
Hja, Pentek Eniko es Tatarek Rezsi kimaradt!!! Ajanlom :)
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jan. 31. 15:32

Nekem ami hasznalt, az a talajgyakorlatok : RUbint Reka, Baucsek Norbi, Biro Ica.

Amugy stem alkati kerdes (is)

Sok sikert!

2015. jan. 31. 13:33
Sulyzos edzes, kitores, guggolas, nagyon sok. En is ezzel kuzdok.
2015. jan. 31. 12:57

Fogyásnál nem irányítható, hogy honnan menjen le a zsír. Ez teljesen alkati kérdés.

Irányítottan csak zsírleszívással lehet megszabadúlni. Egyesek szerint a masszázs is segít.


A legjobb/legegészségesebb módszer az amit quififi írt. Formálni és feszesebbé tenni az izmokat a környéken, és máshol is (ez segít abban is, hogy ne legyél "behorpadt").

Valamint az önelfogadás :).

2015. jan. 31. 12:47
Sulyzós guggolás és kitörés.
2. Ami.
2015. jan. 31. 12:47
Nekem is most kezdett ott megjelenni, engem is zavar :(
2015. jan. 31. 12:22

[link]


Nincs ekkora fenekem, mint a képen, de azok a részek, amiket bekarikáztam, nálam problémásak. Máshol nincs rajtam felesleg, onnét viszont le akarom adni.


Kb. egy éve pont emiatt diétáztam és futottam minden nap, de ez azt eredményezte, hogy szinte teljesen lapos lett a mellem, hasam már behorpadt, az összes bordám látszott, de az a zsír a fenekem körül még mindig ugyan úgy megmaradt. Tehát a testem minden része olyan volt, mint egy anorexiásé, csak a fenekem körül volt háj...


Ha a fenékre és combra keményen edzek, akkor csökkenhet ennek a zsírrétegnek a mérete? Nekem az se baj, ha teljesen nem tűnik el, csak legyen kisebb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook