Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ritalin szedésének milyen mellékhatásai lehetnek? fórum

Ritalin szedésének milyen mellékhatásai lehetnek? (tudásbázis kérdés)


5. Móricz Ildikó (válaszként erre: 4. - Zerika79)
2015. jan. 31. 13:40
Az én fiam is szedte 7 éves kora óta, hiperkinetikus magatarászavar, ez volt a diagnózis. minimális volt a javulás!!! serdülőkorában meg jól "átvert" mindenkit, mert úgy csinált mintha bevette volna, aztán fordult egyet és kiköpte, ezt 15 évesen vallotta be nekem, amikor is azt mondták, mivel a ritalin mellett minimális a javulás (nem volt ritalin!), más gyógyszereket kell szednie, azoktól meg állandóan vérzett az orra, és akkor kijött belőle, hogy Ő nem akar gyógyszert szedni, eddig sem szedte, kiköpte. ez 2 éve volt,
2015. jan. 31. 12:19
Én inkább pont az olyan szűlőket kérdezném, akik már túl vannak a gyógyszer szedésén ,vagy régebb óta szedik gyermekei. ők mit tapasztaltak.Mert attól már teljessen megzavarodtam ,hogy ezt okozhat, ezért nem jó ,kutatások ezt mutatják de az se biztos ,stb.Igaz hogy én is ellene voksolok a gyógyszerezésnek,de az én fiam nem mondhatom hiperaktívnak inkább figyelemzavaros!Lehet ,hogy jobb lenne ha szedné . Ezért kérnék olyan szülőket,véleményüket, akik már ebben a helyzetbe vannak ,vagy voltak!
3. zerika79 (válaszként erre: 2. - Jasmine23)
2015. jan. 31. 12:04
Köszi
2015. jan. 31. 11:28
2015. jan. 31. 10:45
Sziasztok ! 8 éves a fiam felmerűlt ,hogy ritalint kellene szednie! Kérdésemet azokhoz az Anyukákoz tenném fel akik szedik ,szedték ezt a gyógyszert . Mi a tapasztalatuk ,milyen mellékhatást vettek észre ,egyáltalán volt e ilyen. Hatott e a gyógyszer? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook