Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak az ilyen hajjal? fórum

Mit csináljak az ilyen hajjal? (tudásbázis kérdés)


13. Márti1990 (válaszként erre: 11. - Mafalda)
2015. jan. 31. 15:31
Legközelebb simíttasd!Ott a töre nem kerül keratin és nem egyenesít hamem simít:)
12. Márti1990 (válaszként erre: 9. - Gribedli***)
2015. jan. 31. 15:30
Úgy látom fogalmad nincs milyen az a keratinos hajkúra.Milyen dauervízröl beszélsz?Először is ez egy tápláló és erősítő kezelés.Még h dauervíz!!Folyékony keratint viszünk a hajra és ha azt megszáradt vasaljuk bele.Ott kell a szakmai tudás hányas hőfokon és mennyiszer huzza át a fodrász.Ez az egyik legjobb megoldás.A vágással ér valamit de közel nem annyit mint ezzel.
2015. jan. 31. 10:45

Az enyémet egyenesítés után nem kellett vasalni.Inkább csavartam,h kicsit magasabb legyen,de fél nap után már kiugrott.

De hát ez neked nem opció:(((

De a jó vágás elengedhetetlen.

2015. jan. 31. 10:27
Köszönöm szépen a segítséget!
9. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 2571a76909)
2015. jan. 31. 10:26

Az ilyen hajból laposat varázsolni károsítás nélkül csak egy rendszeres, jó és pontos vágással lehet. Mert igazából a keratinos egyenesítés is károsítja, dauervizet is használnak közben és nem menekülsz meg a vasalástól csak ritkábban is elég lesz vasalni mert tartósabb lesz. Mérlegelném ezt, ismerek olyat, aki elégedett lett a keratinossal mert az ô haja olyan erôs, hogy semmi nem árt neki és nem kellett már naponta vasalnia csak minden hajmosás után. De ismerek olyat is, aki ezt nem vállalta be, hiába van erôs, loboncos, se egyenes, se hullámos haja, na, ô 2 hetente vágat belôle szinte milliméternyi keveset és a loboncból lett egy lenyalt (pozitív értelemben), nagyon ápolt haja, ami nem igényel stylingot, szóval azt teheti, amit elôtte csinált: mos, szárít, kész, semmi vasalás, semmi keratinozás, max valami argánolaj vagy más termék, amit szárítás elôtt feltesz, különösebb idôpocsékolás nélkül.


A keratint ettôl függetlenül kipróbálhatod, legfeljebb, ha kicsit elégeti a hajad, legközelebb nem teszed. De ha számodra pont az lett volna a megoldás, kár ki sem próbálni. Csak tudd, hogy továbbra is vasalni kell, igaz, kevesebbet.

2015. jan. 31. 10:22

fodrász elsősorban, aki megfelelő fazont vág, ami kezelhetőbb.


És antisztatizló cuccokat használj. nem árt némi pakolás,s tb.

2015. jan. 31. 10:18
Lisse design.Ez egy kúra!Keratinnal töltik fel a hajad.Tartós simításnak nevezik mert a mellékhatása a kisimuló haj...nem az egyenes!!!Ára kb neked 14000.Én ezt ajánlom!Egy szfvári fodrász.
6. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - 2571a76909)
2015. jan. 31. 10:15

vágasd le.

van olyan fazon, amelyiknél előnyös, ha szétáll pl. tépett. :)

5. 2571a76909 (válaszként erre: 4. - Mafalda)
2015. jan. 31. 10:15
Sajnos nekem az túl dárga, de szívesen kipróbálnám. :/
2015. jan. 31. 10:12
A tartós egyenesítéstől jól lelapul.Nekem pont ez volt a bajom vele:)))Jó állagú és szép lett,min.3 hónapig.Ez persze egy komoly és hosszadalmas beavatkozás(min. 3óra),nekem 10 ezerbe került,nem tudom máshol mennyi.Talán a te fodrászod is ismeri.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 2571a76909)
2015. jan. 31. 09:59
Kérdezd meg a fodrászt, lehet, hogy valami pakolás jót tenne a hajadnak.
2015. jan. 31. 09:57
Vágasd le valami jó fazonra. Fodrásszal.
2015. jan. 31. 09:55

Kb mellig-mell fölé érő hajam van. Egyenes, enyhén hullámos, és eléggé dús.

Amikor megmosom és akár megszárítom, akár nem, mire száraz lesz mindig szétáll, és semmilyen formája nincs, nagyon előnytelen.

Pár éve minden hétköznap vasalom emiatt, szerencsére nem is törik annyira, meg nem is hullik.


Mit kezdjek vele, hogy lelapult, és szép legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook