Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedülállóként gyereket vállalni. fórum

Egyedülállóként gyereket vállalni. (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. Érdekes73 (válaszként erre: 38. - Unom)
2015. febr. 4. 09:54
:D
72. unom (válaszként erre: 68. - *trillian*)
2015. febr. 4. 09:54
Biztos van az a szint :)
71. Érdekes73 (válaszként erre: 9. - Ogiro)
2015. febr. 4. 09:52
Látszik hogy nem dühöngő agresszív alkesz mellett nőttél fel... A fórum meg egy nagy kamu :(
70. ogiro
2015. febr. 4. 09:23
Akinek trollkodáson kívül nincs mondanivalója keressen másik topicot.
69. *trillian* (válaszként erre: 55. - Kriszta773)
2015. febr. 4. 09:06
Persze, egy 40 éves nő minden vágya, hogy amikor kamaszodik a kölyök, és elviselhetetlen, akkor egy 70-hez közelítő "apu" próbálja majd meg kezelni a szitut, meg megérteni, hogy milyen problémái vannak egy 16 éves lánynak.
68. *trillian* (válaszként erre: 52. - Unom)
2015. febr. 4. 09:03
ugyanmár, ez a poszter egy főnyeremény! :D
67. unom (válaszként erre: 64. - Micimaci87)
2015. febr. 4. 08:54

A pasikat meg nem érdeklik a tények, ha az nekik nem kedvező. Közhelyeket bárki tud írni.

Többen cáfoltuk, amit írt, de csak hajtogatja a magáét. Szereti azt hinni, hogy ő ugyanolyan "értékes" párválasztási szempontból, mint egy harminc éves.

66. VendrinerPiroska (válaszként erre: 62. - Ogiro)
2015. febr. 4. 08:50

Sajnos, ki kell, hogy ábrandítsalak: genetikailag ugyanúgy romlik a spermium genetikailag, mint a petesejt, ugyanis a hibás forma, ami a te korodban ötször valószínübb, mint egy 30-asnál, erre utal. Tudom, hogy keletkeznek a speriumok, DE képződött spermiumok a TE genetikai állományodat tükrözk, ami erre korra általában messze nem olyan minőségű, mint 30 éve. Tehát, maga a metodika ugyanaz, viszont az eredmény sajna nem. Ezért spermadonor nemhogy 60 évesen nem lehetsz, de a legtöbb helyen már 30 felett kiszelektálnának.


Nem bántottál meg, csak zavar, ha valaki megalapozatlan dolgokkal dobálózik és ezzel próbálja a világot álltatni.


És egy kis olvasnivaló, hogy művelődj:


[link]

2015. febr. 4. 08:44
Jajj és egyszer olvastam egy kutatást miszerint, az idősebb apa gyerekei okosabbak lesznek....és ez a nők korával nincsen összefüggésbe, csupán az apáéval.
2015. febr. 4. 08:43

Olvasgatva itt a kommenteket én sem értem, hogy miért támadjátok ezt a pasit:) Szerintem csoda, hogy még ilyen türelmesen válaszolgat...nekem innen furi az egész. Az a bejegyzése, hogy ilyenek a nők, hogy 100-szor kérdik meg ugyanazt, az meg teljesen igaz... én is ilyen vagyok, s csak utólag látom be milyen idegesítő:P

Egyszerűen kiírt egy topicot arra gondolva, hogy vannak itt talán olyan nők, akik akár tényleg szeretnének gyereket...sőt lehet, hogy donorra se tudnának adni... Ez egy lehetőség valakinek...Lehet már privátban kapott is néhány levelet Ogiro. Sok sikert hozzá:)

63. ogiro
2015. febr. 4. 08:35

Én nagyon sajnálom hogy idáig jutott ez a topic, a hozzászóló hölgyek személyes sértésnek veszik ezt a tényt, hogy egy férfi ötven évesen ha úgy hozza az élet akár új életet kezdhet. Mondhatnám, hogy pironkodom miatta, de nem mert ez így van és kész.

Saját családomban is volt példa rá, hogy 1941-ben lvittek valakit katonának 19 évesen, és 1964-ben került haza hadifogságból.... megnősült két gyereke lett teljes életet élt pár éve halt meg szép kort megérve. de van személyes ismerősöm más is, aki 55 évesen nősült újra, és ma a két felnőtt gyereke mellett van három kisgyereke, akik fiatalabbak mint az unokái.

Ismétlem akit ez női mivoltában sért az ne rajtam verje el a por, mert nem én intéztem ezt így.

62. ogiro (válaszként erre: 59. - VendrinerPiroska)
2015. febr. 4. 08:26

Idővel a férfiaknál csökken a kis katonák mennyisége, sebessége, alakja romlik, de a genetikai állomány nem romlik. Ellentétben a nőkkel. Ez azért van, mert egy spermiumnak 72 nap az "életciklusa" és folyamatosan újak lesznek helyettük. A nők születésükkor egy adott petesejt készlettel rendelkeznek, és ez idővel sérül.

Spermadonornak azért nem lehet hatvan évesen jelentkezni, mert még a huszonévesek között is sokat kell válogatniuk, egyáltalán nem felel mem mindenki. Szóval ez, hogy egyidős nőnek fiatalab férfi kell hogy.... hagyjuk butaság.

Sajnálom ha sértve érezted magad a topicban leírtak miatt, nem ez volt a szándékom, hogy bárkit megbántsak. Egy harmincöt éves nő mint ember természetesen fiatal, de mint nő, egyáltalán nem. Van még öt - tíz éve a családalapítás, gyerekszölés, projektre. Szégyenkezek miatta, de sajnálom ez így van.

2015. febr. 3. 22:48
Az igazat megvallva nem sok választ el az egyedülállóságtól, világ életemben szerettem volna gyereket és lehetne szebb a bankszámlám is, de ahhoz, hogy egy ilyenbe belemenjen valaki ezzel a személlyel, akár csak cyber síkon is, ahhoz felsőfokú hlyeség kell.
60. kriszta773 (válaszként erre: 59. - VendrinerPiroska)
2015. febr. 3. 22:39
jobb esetben csak unalmában szórakozik, rosszabb esetben direkt olyan nőkre utazik, akik magányosak, egyedülállók, gyerekre és anyagi segítségre vágynának. mert ezek a legkihasználhatóbbak, legkönnyebb célpontok
59. VendrinerPiroska (válaszként erre: 51. - Ogiro)
2015. febr. 3. 21:56
Te lehet, hogy erősnek és egészségesnek érzed magad, de a spermád kb. olyan jó, mint egy 45 eves nő petesejtje. Ugyanis attól, hogy te még nem hallottál a férfi klimaxról, az még létezik és ezért nem lehetnek hivatalosan spermadonorok a veledkorú férfiak. A sperma mennyiség és mozgás radikálisan csökken az 50-es évekre és többszöröse lesz a rossz formájú is. Nyilván van olyan, hogy egy ilyen korú férfi is nemz gyermeket és az egészséges, mint ahogy nők is esnek teherbe élemedettebb korban ld. Fehér Anna, de ez főként olyan esetekben történik, ha a partner sokkal - több évtizeddel - fiatalabb, mert akkor a nő jó minőségű genetikai anyaga ellensúlyozza az idősödő férfi genetikai hibáit. Tehát, ha egy nő gyereket akarna, arra ugye jobban jár, ha egy nálad min. 2 évtizeddel fiatalabbat szerez gyereknemzési célra. Aki meg igen fiatal csaj, az meg még próbálkozhat megtalálni az élete párját, és aligha fog az ajtódon kopogtatni spermáért. Már ha persze nem vagyok igen sokszoros milliomos vagy filmcsillag, de akkor ugye bottal kellene magadról a csajokat leverni és lenne időd itt osztani az észt a hoxán.
58. kriszta773 (válaszként erre: 56. - Ogiro)
2015. febr. 3. 20:18
volt mondanivalóm, le is írtam :) bár szerintem csak nyomod a kamut folyamatosan, nem hiszem el, hogy ekkora selejtek lennének. ha mégis, szaporodni nem kéne ;)
57. ogiro (válaszként erre: 53. - 31bc25d879)
2015. febr. 3. 20:17
Frusztrált szerintem te vagy. Nem rólad írtam , csak általánosságban ne vedd magadra.
56. ogiro (válaszként erre: 55. - Kriszta773)
2015. febr. 3. 20:15
Téged se kényszerít senki hogy ebbe a topicba írj. Ha nincs mondanivalód csal trollkodni akarsz, indíts egy "trollok ide" topicot.
55. kriszta773 (válaszként erre: 51. - Ogiro)
2015. febr. 3. 19:51
senki nem kényszerít arra, hogy bárkivel is együtt élj, ha nem akarsz. de az is röhejes, hogy gyerekeket akarsz potyogtatni, mégis melyik nő vágyna egy ötvenes faszira gyereke apjának? várd meg, míg megjönnek az unokák, azt éld ki rajtuk, amit akarsz
54. ogiro (válaszként erre: 52. - Unom)
2015. febr. 3. 19:41

Köszönöm a bíztató szavakat. Soha nem voltam könnyű eset.

Nézd, mint írtam nekem van két egyetemista gyerekem, nem akarok mindenáron. Másrészt egy negyven körüli nő és én köztem szerintem nincs olyan nagy korkülönbség, és egyébként is, szerintem negyven után már úgy van ez mint a nyolc év feletti autóknál. Nem a kort kell nézni hanem a pillanatnyi állapotot.

Ja és ha nem jön össze akkor sedőlök a kardomba.

Ja még egy dolog. Én magam is ismerek olyan negyven körüli nőket, akik szerintem legalábbis annyira megszokták a föggetlenséget, hogy leginkább ezért "maradnak le" a gyerekszülésről. A társadalmi konvenciók miatt talán meg se fordul a fejükben hogy ne várjanak arra hogy megérkezzen az "IGAZI" Mert nem fog megérkezni, mert nincs annyira jó egyik pasi se hogy lemondjanak a kényelmes függetlenségről. Az együttélés melós dolog. Ezt a legelső bejegyzésembe is leírtam.

53. 31bc25d879 (válaszként erre: 51. - Ogiro)
2015. febr. 3. 19:36

1. A férfiaknál nem "sérülhetnek a dolgok évek, évtizedek alatt és nem lehetnek az örökítő anyagukba hibák"?!


2. Dehogynem szülhetnek a nők 40 felett!

Ezt a baromságot honnan veszed?


3. "KIZÁRT hogy együtt éljek egy nővel." - élj férfival:)


4. Nem jó a régi életed, hogy újat akarsz? Mondjuk ezen én egy cseppet sem csodálkozom. Egód az van, agyad és szerénység annál kevesebb...


4. "Jó lesz így?"


Bocs, de nem bírtam ki, tenyérbemászó a stílusod. Ha társadalmilag vagy szexuálisan frusztráld, ne itt éld ki magad. És főleg ne magyarázd a bizonyítványod.

52. unom (válaszként erre: 51. - Ogiro)
2015. febr. 3. 19:20

"Egy nő ezt nem teheti meg, mert negyven fölött gyakorlatilag a termékenység nulla!"

Tényleg nehéz eset vagy. Ez a mondatod úgy, ahogy van hülyeség. Ha azt írod, hogy 50 felett, az reálisabb.

A másik: oké, hogy te fiatalnak érzed magad, de egy huszonéves nőhöz képest nem vagy az. Ha sok pénzed van akkor van esélyed.

A másik: a nők többsége, amíg fiatal, teljes családra vágyik, nem egy tenyészménre. Ha mégis, akkor nagyon megnézi, ki legyen az. Nem biztos, hogy te lennél a befutó.

51. ogiro (válaszként erre: 50. - *trillian*)
2015. febr. 3. 19:09

Na ezek azok a dolgok amik miatt KIZÁRT hogy együtt éljek egy nővel. Te vagy atizedik aki ezen fennakad, és elmagyarázom, két nap mulva megint felvetődik a téma a "sérelem" és ujra megbeszéljük, És ujra És újra... JÁáááááá Most neked is elmagyarázom.

A férfiak mint én is ötven évesen aki erősnek egészségesnek érzem magam, tele energiával, új életet, új családot alapíthatok ha akarok.

Egy nő ezt nem teheti meg, mert negyven fölött gyakorlatilag a termékenység nulla!

Ez nem azt jelenti hogy nem szülhet egy negyvenhárom éves nő. De egy ötven szerintem már nemigen, és egy ötvenöt éves se, meg egy hatvan éves se. Egy férfinak meg lehet gyereke, mert a férfiaknál folyamatosan termesődnek a dolgok a nők pedig egy petesejt készlettel születnek, és ha ez elfogy, akkor elfogy és az évek, évtizedek alatt a petesejtek sérülhetnek, az örökítő anyagukba hibák lesznek. Jó lesz így? Bár tudo két nap múlva megint kikéri magának egy menyecske....

2015. febr. 3. 18:01
Nem kell azzal összetéveszteni, hogy sok nő, aki a huszas éveiben megszülte az első x gyerekét, az már tudatosan kerüli, hogy negyvenesen teherbe essen. Ez nem azt jelenti, hogy ne tudna, ha akarna.
49. *trillian* (válaszként erre: 31. - Ogiro)
2015. febr. 3. 17:59
A negyven fölött nulla az egy jó nagy butaság. Amíg van petesejt meg hormon, addig egy nő menstruál, és addig termékeny. Nyilván nehezbben ágyazódik be a petesejt, és több a korai spontán vetélés, de azért nem kellene marhaságokat írni.
48. ogiro (válaszként erre: 47. - Micimaci87)
2015. febr. 3. 17:54

Én egész pontosan 49 éves vagyok, írtam már a korom, ötvenet írtam, de az a pár hónap se ide se oda...

A foglalkozásom inkább nem írnám, mert már így is elég sok mindent elárultam magamról nem akarom annyira kiadni magam.

Azt is írtam hogy két gyerekem van, 20 és 23 évesek, egyetemisták. 20 év után váltam el öt éve.

2015. febr. 3. 14:19

Megkérdezhetem hány éves vagy és mivel foglalkozol?:D Gondolom ez fontos dolog lenne egy nő számára tudni:)

Nekem van párom, s majd lesz is egy kis csorda gyerek vele, mert jó apuka lesz...persze, ha Isten is úgy akarja:)...tehát nem magamért kérdezem, csak kíváncsiságból.:)

46. ogiro (válaszként erre: 45. - 388b941089)
2015. febr. 3. 07:43
Nem kötelező.
45. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Ogiro)
2015. febr. 3. 06:52
Istenem de cink mar ez a hoxa.
44. ogiro (válaszként erre: 43. - Unom)
2015. jan. 31. 18:06
A legnagyobb örömmel.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook