Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gumiszalag - gyakorlatok bárhol, bármikor fórum

Gumiszalag - gyakorlatok bárhol, bármikor (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gumiszalag - gyakorlatok bárhol, bármikor

2015. jún. 6. 07:43
Használtam,de Nálam egy ídő után kis mikrorepedések keletkeztek és onnan egyenes vezetett,hogy elszakadt:)
2015. márc. 1. 14:06
Edző terembe szeretnék járni, de még sosem voltam edző társat keresek, aki segít elkezdeni és bevezetni ebbe a világba, hogy mit hogyan kell! XIV. kerület.
5. csillaguniverzum (válaszként erre: 3. - Zséka198)
2015. febr. 9. 14:37

Szia!

Nekem zöld van, már 2 éve nyúzom, nem szakadt el. Nem vagyok izmos alkat, szerintem Neked is ekég lesz. Valóban sok gyakorlatot lehet csinálni vele, test karbantartására kiválló.

2015. febr. 7. 22:24
elég ciki (és fájdalmas) amikor elszakad a kezedben... csak szólok :D
2015. febr. 3. 08:27
Meg tudja valaki mondani milyen színűvel érdemes kezdeni egy átlagnál talán picit erősebb nőnek? Ez vajon ugyanaz, mint amit a kék sportáruházban kapni?Mert valahogy azzal nem jönnek össze a szinek.
2015. jan. 30. 09:49
Rövid, tömör, lényegre törő! :) Köszi az infókat. Nekem zöld és piros(inkább ciklámen-rózsaszín) van. nagyon sokféle gyakorlatot lehet végezni vele, ülve, állva, fekve, gyors-gyaloglás közben is. Én nagyon szeretem! :)
2015. jan. 30. 09:08
Ismét egy sporteszköz, amit orvosi szakterületeken, rehabilitációs kezeléseken használtak, de néhány éve felbukkant az edzőtermekben és az otthon végezhető tornák gyakorlataiban is. Sokoldalúan használható, szinte bárhol, bármikor.

Ugrás a teljes írásra: Gumiszalag - gyakorlatok bárhol, bármikor

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook