Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vodafone készülékváltás fórum

Vodafone készülékváltás (beszélgetős fórum)


2015. jan. 29. 21:42
Mindegy, hogy feltöltőkártyás vagy előfizetés, a hűség az hűség. Én meg nem szeretek már szolgáltatóknak hűséget fogadni :) De ez én vagyok. Ettől függetlenül nem szándékozom váltani, nekem is nagyon megfelel a vodafone, de az esélyt meg kell hagynom magamnak. Ott a mi esetünk, mielőtt a gyerekem külföldre ment gondoltam megkérdezem, hogy a külföldi vodás kártyát is kezeli a készüléke? Kiderült, hogy nem! Vodafon ez is, az is és mégsem kompatibilisek a kártyák a vodafüggő készülékbe. Na hát ezek után főleg nem veszek már függő telefont!
2015. jan. 29. 21:12
Én feltöltőkártyás vagyok és vodafone-os.
2015. jan. 29. 21:02

Én már nem veszek szolgáltatótól készüléket. Nem akarok szolgáltatót váltani, flottás a csomagom de nem szeretnék már így is függeni tőlük.

A műszaki boltokban / áruházakban de még a tecsóban is elérhető áron vannak független készülékek. Ha annyi pénz sincs akkor ott is van kölcsön, sokszor kamatmentes.

Erre akkor "szoktunk rá" mikor a gyerekem külföldön dolgozott és egyszerűbb volt venni egy dual SIM-es új készüléket, mint 2 telefont őrizgetni. Azóta már 3 ilyen készülék van a családban, 2-nek még nem járt le a hűsége, ők nem kapnak még újat de ha oda kerülünk (vagy netán elromlik a szolgáltatós idő előtt)) akkor sem veszünk már a szolgáltatóhoz. Sok rizikó nincs benne, szerintem ugyan ott gyártják ezt is azt is, garancia meg mindenhol van.

Gondold meg, nézz körül aztán még mindig mehetsz a vodafone-hoz.

2015. jan. 29. 16:20
Nem kérnek dokumentumot. A mostani tarifád alapján választhatsz készüléket, és még mindig 2 év a hűségidő, tehát gondold át megéri-e?
2015. jan. 29. 16:02
A kérdésem az lenne, hogy mostanában valaki esetleg hosszabbított-e szerződést készülékváltással úgy, hogy hogy készülékhavidíjat kell fizetni a telefonra? Ha igen, mi a menete, kértek-e valamilyen plusz dokumentumot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook