Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Igénylőlapok, nyilatkozatok és a többi begyűjtendő papir a terhesség alatt és a baba születés után.... fórum

Igénylőlapok, nyilatkozatok és a többi begyűjtendő papir a terhesség alatt és a baba születés után.... (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 23. 18:53

Azért néztem utánna,mert leesett...:)

A lányomnál nem volt apasági,mert az én nevemre akartam,de hajadonságit se kértek.

Én nem tudom mi a francnak kell állandoan kavarni a dolgokat minden hivatalban.Egyik évben igy van,a másikban már ugy!A védönö se tudja nyomonkövetni,azt mondta nézzem meg a neten,az biztos infó.Itt sincs gyakran frissítés,szóval sok a félreinformálás.:(

7. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 6. - Fb3d790ac9)
2008. ápr. 23. 18:47
lehet ha AZ nincs,akkor kell...én úgy értelmeztem...
6. fb3d790ac9 (válaszként erre: 5. - 9c53d25f90)
2008. ápr. 23. 17:31
Helyi önkormányzat,népesség nyilvántartó osztályon kell kérni a hajadonságit.Mondjuk nem értem,nekünk azt mondták,elég az apasági,mi nyáron szülünk.
2008. ápr. 23. 17:27

Ez eddig tiszta.De ha nincs apasági akkor kell ez a hajadonságot igazoló papir.

Ezt hol kell kérni?

4. fb3d790ac9 (válaszként erre: 2. - 9c53d25f90)
2008. ápr. 23. 13:29
Na szóval,a többi papirt a területi államkincstár adja ki,apaságit csak anyakönyvi hivatal csinálhat!
3. fb3d790ac9 (válaszként erre: 2. - 9c53d25f90)
2008. ápr. 23. 13:28
Azt sehogy!Anyakönyvi hivatal és kérjetek apasági nyilatkozatot!Kell hozzá taj kártya,személyi,lakcim kártya,kiskönyv,orvostol igazolás,hogy terhes vagy és mikorra vagy kiirva,a párod is kell hozzá és az ö papirjai is!Eddig szülés elött 30napos papit fogadtak el,mostmár akkor mentek amikor akartok!
2008. ápr. 23. 13:18

Gyes,családi és anyasági támogatást igénylő lap, apai elismerő nyiltakozat és családi jogállást igazoló papír. Azt az infót kaptam,hoyg ezek kellenek, ezeket kell beszerezni. El is mentem , meg is van minden kivéve a családi jogállást igazoló papír.

Mivel nem vagyunk házasok, hajadonnak számitok és errről elvileg kéne kérjek egy igazolást ugyan ugy mintha házas lennék a házassági anyakönyvi kivonat.Viszont az okmányirodából az anyakönyvi hivatalba, onnan pedig vissza az okmányirodába küldtek.


Valaki mondja meg légyszi hoyg hol kell kérni ezt a bizonyos hajadonságot igazoló papairt, illetve ha esetleg más néven ’fut’ akkor azt irjátok meg mert lehet ezért nem kaptam sehol…

Valaki segitsen!!!!!!!!!!!!

Köszi

2008. ápr. 23. 13:18
Igénylőlapok, nyilatkozatok és a többi begyűjtendő papir a terhesség alatt és a baba születés után....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook