Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért fáj a hónaljam, ha golyós dezodort használok? fórum

Miért fáj a hónaljam, ha golyós dezodort használok? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 30. 09:44
felejtsd el ezt a desodort,kidobod meg job,olvass utana itt a neten es megfogsz lepodni.vegyel a herbalboltban az egeszseges.
10. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 5. - C622ea64f4)
2015. jan. 29. 22:05
Ugyan így voltam kb. tíz éve, akkor két fajtája létezett. Az egyik dezodoráló, a másik pedig izzadsággátló, ha az utóbbit veszed, márkától függetlenül minddel így fogsz járni, a dezodoráló viszont nem szárítja a bőrt, ugyan úgy tud izzadni csak nem lesz szaga:)
2015. jan. 28. 19:19
Nálunk a fiamnál úgy becsomósodott a verejtékmirigy,hogy fel kellett vágni a doktornak.Azóta mi az Amway termékét a Body Series-t használjuk már évek óta.Probléma nem volt azóta és a gyerek egyáltalán nem izzad.Alkoholmentes a termék.
8. siss27 (válaszként erre: 5. - C622ea64f4)
2015. jan. 28. 13:16

Próbálj meg esetleg valami alumínium mentes deót.

Lehet az alutartalomtól is a tünet vagy valamelyik másik összetevőtől.

Vagy keverj el egy kis szódabikarbónát pici vízzel és azzal a pasztával kend be a hónaljadat.A szódabika szagtalanít elvileg.

Nagyon izzadós vagy?Ha igen,akkor nehéz ügy lesz olyat találni ami hatásos is.Ez a baj az alumentesekkel nálam is,hogy én pl baromi izzadós vagyok és a kellemetlen illatokat nem fedi el,hiába egészségesebbek azok a deók.

Viszont abban is igaza van az előző hozzászólónak,hogy attól még,hogy egy deóval így jártál,még nem biztos,hogy egy másik fajtával is így fogsz.

Nézzél szét itt: [link] Rengeteg termék van fent,összetevőlistával,láthatod miben mi van és olvashatsz véleményeket.Én mindig innen vadászok mindent.Vagyis utánanézek előbb mielőtt megvenném.

2015. jan. 28. 12:25
nem csak golyós létezik, használj mást. :D
6. Miss Poppy (válaszként erre: 5. - C622ea64f4)
2015. jan. 28. 12:05

Az összetevő..


Próbáld ki és meglátod,mindenkinek más válik be,nem futószalagon gyártott robotok:)

2015. jan. 28. 12:02

Már teljesen meg voltam ijedve hogy mi bajom lehet, de mivel orvos látta, ultrahang semmit sem mutatott, így eszembe jutott a dezodor, és tényleg az volt a hibás.


Igazából az Avon cuccait nem annyira szeretem, valamit viszont muszáj lenne használnom, mert én izzadok :)

Ha a gyógyszertárban veszek pl. Bioderma, vagy Vichy márkájút, azoktól is fájni fog?


Most az összetevő számít, vagy maga a tény hogy odakenek valamit?

4. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - C622ea64f4)
2015. jan. 28. 11:56
Nekem az avonos parfümök golyós dezodorai jöttek be.Attól nem fáj és nem csomósodik be.
2015. jan. 28. 11:55

Lehet,nekem is.

Ezért nem használok,igaz nem is vagyok egy nagyon izzadós típus.

Akkor ne használj!

2. agis
2015. jan. 28. 11:53
Talan az aerosol.
2015. jan. 28. 11:53

Miért van ez? Eltömődnek a pórusok? Vagy begyulladnak a verejtékmirigyek?

Azt vettem észre, hogy ha nem kenem be, szinte azonnal elmúlik a fájdalom, viszont így izzadok és...hát nincs jó illata.

Van olyan fajta golyós dezodor ami nem okoz ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook