Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hajfestékbe csepegtethetek egy kis Kallos Florillum hamvasító folyadékot? fórum

A hajfestékbe csepegtethetek egy kis Kallos Florillum hamvasító folyadékot? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 27. 16:39
Természetesen a dobozon egy nagyon szép szőke színt látni, de az én szinte világos barna hajamat nem biztos, hogy olyan szép hamvasra fogná be, mivel a kapott szín a kiinduló hajszín függvénye is.
2015. jan. 27. 16:35

A hajfestékbe semmi esetre sem cseppents, hisz ott egy kémiai folyamat indul akkor be, nem tudhatod, hogy milyen szín fog kialakulni.

Öblítheted festés után, de mi értelme, hisz akkor olyan színű festéket vegyél, ami olyan színt ad.

2015. jan. 27. 15:53
Köszönöm a tippet! :)
2015. jan. 27. 15:51

Szia, próbálj meg tanácsot kérni itt:

[link]

2015. jan. 27. 15:45

Szerintetek merjek hajfestékbe pár cseppet csepegtetni, vagy inkább öblítsem le hajfestés után a hajam? (vagy mindkettő?...vagy egyik sem? :D)

Nem tudom mennyire szabad hajfestékhez bármit is keverni, ezért gondoltam inkább megérdeklődöm itt. A sötét szőke (de lehet már inkább világos barna) hajamon szeretnék picit világosítani, ezért vettem egy hajszínemtől kicsit világosabb festéket, de félek, hogy sárgásra vagy éppen vörösesre fogja be.

2015. jan. 27. 15:44
A hajfestékbe csepegtethetek egy kis Kallos Florrillum hamvasitó folyadékot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook