Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Foglalkozzam vele vagy engedjem el? fórum

Foglalkozzam vele vagy engedjem el? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Foglalkozzam vele vagy engedjem el?

1 2
40. xistix (válaszként erre: 39. - Tina821)
2016. máj. 2. 13:02

Szia !

Igazából azt csináltam amit tanácsoltál , küzdöttem érte , de csak elutasítást kaptam . A szülei is próbáltak segíteni , de még rosszabb lett a helyzet , valamiért haragszik rám , de nem tudjuk miért .

Az exével sincs együtt , állítólag ismét neki ment és ha jól értesültem még rendőrség is volt kint .

Tanácstalan vagyok , mindent megtettem amit egy férfi megtehet , de csak az ellenkezőjét váltotta ki . Nem értem .

39. Tina821 (válaszként erre: 38. - Tina821)
2016. ápr. 26. 09:34
Hogy alakult végül is a kapcsolatotok?
2016. ápr. 26. 09:31
Harcolj érte! Ami köztetek van az különleges és szeret téged.Csak a másik férfihoz köti a gyerek, nem tette túl magát azon a kapcsolaton. Neki kellene tisztáznia az érzéseit.
37. xistix (válaszként erre: 36. - Kisritu)
2015. júl. 30. 10:43
Nincsenek együtt , de engem sem akar . Várok még .
36. Kisritu (válaszként erre: 26. - Zöldvirág)
2015. máj. 28. 14:47
Frappàns, minden szava igazsag. Egyetertek. Mi lett a tortenet folytatasa?
35. xistix
2015. márc. 25. 19:39

Változás történt . Nem megy vissza hozzá . Én meg megpróbálok várni , bár nehéz .

Köszönöm a bíztató szavakat :)

2015. márc. 15. 04:04

Szia!


Mivel az exe a gyereke édesapja, ezért kedvesen válaszol smsekre. Ezzel is normális mederben tartva dolgokat. Jobb a békesség, a nyugalom, amíg csak meg lehet tartani. Ez az ember nem normális, jobb békén hagyni, jobb nem szítani tovább feszültséget.


Párod elhatározásán múlik. Ha ő úgy látja, érzi, bármennyire is beáldozna mindent gyereke érdekében mégis képtelenség ex-el élni.


Számíthatsz még bonyodalmakra, de ha Párod elhatározta magát most már minden könnyebb lesz.


Sok sikert kívánok

2015. márc. 11. 12:31

Szia

Nagyon törekvő vagy és jo fej vagy, sajnálom, hogy egy ilyen kapcsolatba futottál bele...

itt a csajszinak kell dönteni, hogy mit akar és kit szeret, kivel szeretne lenni...ha nem ragszkodna a régi párjához, akkor nem válaszolna neki az smsekre, pláne nem kedvesen...

Szerintem egyértelmü a válasz csak mivel szereted ezért ragaszkodsz hozzá és féls, de hidd el, hogy igy nem leszel vele boldog, mert az a férfi mindig ott lesz.

32. xistix
2015. febr. 16. 10:16

Köszönöm mindenkinek az őszinteséget , még azoknak is akik mesének tartják ......

Azóta változott a helyzet. Beszélt az exével és elmondta neki , hogy nála nem gyógyúlnak be azok a " sebek " amiket a lelkén ejtett , úgy hogy hagyja békén , ne zaklassa és ne turkáljon a magánéletében ...

És hogy mi lesz ezután ??? Passz ......

31. Szabi74 (válaszként erre: 18. - Mazsinka)
2015. febr. 9. 23:17
Hogy ez mennyire igaz!!!
30. Katinkaboszi (válaszként erre: 28. - MártiBp)
2015. febr. 7. 23:34

Vaaaaaagy, azóta vannak történések, és ideje sincs jönni.

Netán annyira megfogadta a tanácsot, hogy temetkezzen a munkába, nem ér rá eljönni.


De lehet tényleg csak elgondolta, hogy mi lenne ha és engedje ekkor, vagy tegyen máris ellene.

29. Vivvv
2015. febr. 3. 21:38

Ennél a "gyerek érdekében" szövegnél kevés gyengébb és nevetségesebb van. A barátnődben lehetett volna annyi, hogy őszinte legyen és azt mondja, hiányzik neki a másik faszi. Őt egyáltalán nem sajnálom, de annak a kislánynak nagyon sanyarú sorsa lesz. :(


Ami téged illet, a helyedben menekülnék egy ilyen nőtől. Az ilyen emberek mindig lehúzzák a környezetükben élőket is.

2015. febr. 1. 08:49

Megjegyzem, hogy a cikk elindítója -


Utoljára ekkor volt itt: 2015-01-26 12:03


:) Szép mese volt?

27. MártiBp (válaszként erre: 21. - Legnano)
2015. febr. 1. 08:43
Én is így gondolom.Nagyon mozgalmas élet ígérkezik vele és a volt exével, ha visszafogadod.Ok mindig lenne: a gyerek.Ez egész életet végig kíséri.Megrázni magad,hátat fordítani,és nyitottá válni új hozzád illő pár megtalálásához.
2015. jan. 29. 18:34

Sziasztok!


Az ex mikor meghallotta, hogy gyereke anyjának új pasija van azonnal féltékeny lett és mézes-mázas szavakkal mindent megtett, hogy visszaszerezze még akkor is, ha nem kell neki igazán. Ego, sértettség miatt szerezte vissza.


Párod talán még mindig reszket a múlttól, talán ezért ment vissza hozzá. Neki kellene itt lennie hoxán, hogy a többi nő megerősítse, sosem fog megváltozni gyereke apja, sőt, idővel még azért is ki fog kapni (elsősorban szóban), mert te voltál neki.


Csak azt nem tudjuk, ő mit érez valójában volt párja iránt.

Szép dolog a bizalom, de mégjobb a kontroll. Még ennél is jobb lett volna, ha megkéred, minden sms-t olvasson fel, így tudnád, mivel szédítette.


Apuka megváltozott-e? Kérdezzétek meg a kislányt, ő mit gondol, mit érez. Ő biztosan érzi, tudja mi a valóság. Miatta történik minden és mégis ő fogja meginni levét. Neki leginkább nyugalomra és szerető emberekre lenne szüksége. Ma az anyját terrorizálják, holnap már őt is. Amint apuka biztonságban tudja győzelmét.


Párod ha téged szeret előbb-utóbb beszélni, találkozni akar veled. Azonban amíg volt párjával él, kérd meg, töröljön minden sms-t hívást, amit tőled kap, nagy balhé lenne belőle.


Legkésőbb fél év múlva jelentkezni fog nálad, hogy folytassátok, ahol abbahagytátok, légy erős. Addig kedvesed nagyon le fog gyengülni és sok idődbe, energiádba fog kerülni, hogy lelket verj belé, megerősítsd, hogy szembe tudjon szállni gyereke apjával és annak hülyeségeivel, csábítgatásaival. Az igazi ne mulass csak eztán fog jönni. Most még kedves, mézes-mázas, majd amikor rájön, hogy végleg veszített és ti nem engeditek egymást, akkor jön az igazi terror, amiből már téged sem fog kihagyni.


Amennyiben ezt így el tudod fogadni dönts mellette.


Sok józanságot kívánok


Zöldvirág

25. siba22
2015. jan. 28. 07:02
az ex múlt béli tettei nem tehetőek jóvá és aki ilyen volt változni nem fog.ráadásul ez ne a gyerek javát szolgálja.a gyereket hozza csak fel mint ok.de itt más van a háttérben,akár lehet a lelki ráhatás a másik részéről.az édesanya/volt párod/verzióját ne ismerem így csak tippelgetni lehet mert bármi állhat a háttérben.
24. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Xistix)
2015. jan. 27. 22:39
Kész helyzet : elfogadod mást nem tudsz tenni. Vszínüleg sok infóról lemaradtál.
2015. jan. 27. 19:02
Inkább azt gondold át, hogy ha az első megverésénél ismét felkeres, akkor visszafogadd-e?!
22. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Xistix)
2015. jan. 27. 18:18
Engedd el, az exet szereti. Itt nincsenek ész érvek...
21. legnano (válaszként erre: 20. - Mézes-Krémes)
2015. jan. 27. 17:57
Egyet értek veled,mert neki ez az ami kel.Vannak nők akik a verést is elviselik csak vele maradjon.Ez egy furcsa szerelem,mert itt neki nincs szava.A gyermek majd felnő,mint a vadvirág a réten,hogy mi válik belőle az más kérdés.ENGEDD EL!Vissza ne fogadd,mert kettőtök között fog ingázni,az nem lenne neked jó.TÖRÖLD ki az életedből és nyiss egy új lapot.Nem könnyű,de nem lehetetlen,hogy találj magadhoz valót,ha lehet egyedül legyen.A gyermeknek kel az apa és te soha nem leszel csak a nevelője,hogy jobb vagy az itt nem számít.Próbálj nem gondolni rá és temetkezz a munkába,mert az jó terápia.Én is így tettem és ezért tanácsolom neked is.10 évet vett el az életemből,de te nem akarod,hogy így járj.Megy a drukk,hogy sikerüljön!!!!!:-)
20. Mézes-Krémes (válaszként erre: 15. - Kattyus)
2015. jan. 27. 15:50
Hát ez az. Ha én pasi lennék inkább azon gondolkodnék el, hogy egy nő hogyan gondolhatja komolyan azt, hogy ez szolgálja a gyereke érdekét. Mert ha tényleg így gondolja, akkor egyértelmű, hogy miért megy vissza, abba az életbe. Azért, mert ez az ő nívója. Szóval, kedves fórumindító, szerintem a kérdés inkább az, hogy akarsz-e még harcolni, és foglalkozni egy olyan nővel, aki a gyerekének ennyit nyújt?
19. kriszta773 (válaszként erre: 18. - Mazsinka)
2015. jan. 27. 15:22
én inkább azt gondolnám ilyen szituban, hogy a nőből a sértettség beszélt és mondott mindenfélét az exére, aminek fele sem igaz. nem ő lenne az egyetlen, szakítás után elkaphatja az embert az indulat, pláne ha ugye nem közös megegyezéssel, békében váltak :)
2015. jan. 27. 14:37
Mert a nők hülyék. Nem jó az, aki dolgozik, akivel moziba, színházba lehet menni, aki elfogadja más gyerekét, akivel harmonikus kapcsolatot lehet kialakítani. Az a jó, aki munkakerülő, nagyokat mond, hazudozik, üti, vágja az asszonyt. Ez van.
2015. jan. 27. 14:19

Szia! Nem könnyű az én véleményem szerint konkrétan ezt vagy azt leírni. Azonban Ti ezt megbeszéltétek, született a párod részéről egy döntés.

Várj még, de ne ringasd magad semmibe.

Jó lenne ha Ő tudna egy "véglegesnek " imponáló döntést hozni elsősorban a Gyermeke másodsorban pedig az többi szereplő miatt.

Sok sikert kívánok Neked a jövőben!!!!

2015. jan. 27. 14:18

Hadd menjen. Valami plusz ott van ami itt nincs, csak nem őszinte veled és nem osztotta meg az igazságot.

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy egy idő után (nem is olyan nagyon sokára) vissza fog menni hozzád gyerekestül.

Nos...akkor legyen eszed és gondold meg jól visszafogadod-e.

Kívánok sok boldogságot (akár) egy új nő oldalán.

15. kattyus (válaszként erre: 11. - Mézes-Krémes)
2015. jan. 27. 14:12
Éppnen ezt gondolom én is! Ez nem a gyerek érdekét szolgálja. Szerintem volt ott valami amit nem osztott meg veled. Hadd menjen!
2015. jan. 27. 13:10

így van amúgy nem tudsz mit tenni, ha ő menni akar, menni fog, el kell engedd, amúgy akkor én nem vártam ő rá, én vártam már a következő szerelmet, az már másik kérdés, hogy a következő is ugyanaz lett :P

S neked is azt tanácsolom, ne várj rá!

2015. jan. 27. 13:09

az én párom (én lány vagyok) elváltak, két gyerek után (akik hasonlóan kicsik voltak akkor), és utána még sokszor csiki-csukiztak, pár hónap egyótt aztán újra külön... aztán jöttem én, s én is jól megjártam, 1,5 hónapot voltunk együtt és ő újra visszament az exhez és a gyerekekhez... itt nem arról van szó szerintem, hogy veled nem volt boldog, egyszerűen az ember olyan, hogy reméli, hátha tud működni az egyszer elképzelt család, s hát a gyerekek ott vannak...

Nálunk a vége az lett hogy szintén 2hónap után újra széjjelmentek, én meg visszafogadtam a párom... s azóta már eltelt lassan 12év... de ennek kulcsa nálunk szerintem, hogy nem egy városban élünk az exszel és a gyerekekkel, különben nem bírtam volna szerintem, mert az ex akkor a minden napjainkba belelépett volna, így viszont megdumálják hogy mikor jönnek a gyerekek hozzánk, vagy telon ha gond van valamelyikkel és ennyi, amúgy ha közel lenne, rángatná mindenért a párom, aki persze nem mondana nemet, hisz persze segít, és akkor mindig ott lenne köztük a kísértés a fizikai kíváncsiság...

2015. jan. 27. 12:51
Megértem, hogy felted, de egyelőre annyit tehetsz, hogy elengeded. Fog ő még keresni téged. Ha a lányt a pasi így vissza tudta édesgetni, akkor a lánynak valami hiányzott a kapcsolatotokból.
2015. jan. 27. 12:26
A gyerek érdekében megy vissza egy munkanélküli, munkakerülő alakhoz, aki veri? Ezt valaki el is hiszi? Hát gratulálok, csak a gyereket sajnálom... :( Engedd el.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook