Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalva 2 fórum

Megcsalva 2 (beszélgetős fórum)


1 2
56. 2caf8744b6 (válaszként erre: 54. - Kriszta773)
2015. ápr. 14. 10:03
Teli találat. Így igaz.
2015. jan. 28. 07:25
Hát próbáld megtudni szép ovatosan, mert ha rárontasz akkor majd úgy csinálja hogy nem otthon, titokba, melóhelyen...még izgalmasabb lesz neki. Benned pedig a féltékeny aggódó feleséget fogja látni, és ez csak ront a helyzeten.Én mostmár úgy csinálnám hogy magamat tenném sokkal érdekesebbé, izgalmasabbá...tudom nagyon nehéz.De ha meg akarod tartani akkor vissza kell hódítani okosan, mert ha gonosz leszel akkor előbb utóbb elmegy és lehet soha nem kapod vissza :-(. De hát minden ember más, és igazán csak akkor kell harcolni ha szereted és szeret.Többi idő csak időhúzás...
54. kriszta773 (válaszként erre: 51. - Puritan)
2015. jan. 27. 19:39

akik benne vannak ilyen helyzetben, azok is pontosan látják és pontosan tudják, mit kéne tenniük, mi oldható meg és mi nem. a különbség az emberek jellemében van, hogy azt teszik-e, amit kellene, és persze helyzettől függ.


egy ilyen szituban, ha arról lenne szó, a pali egyszer félrement, kiderült, bánja, helyre akarja hozni, meg lehet érteni, ha egy nő ad esélyt gyerekekkel, hosszú házassággal a háta mögött. de ha egy pasi smárolgat a nő barátnőjével, az ágyból írogat egy másik nőnek, hogy szereti, az elég egyértelmű. ilyenkor nem hiheti azt egy épeszű ember sem, hogy a másik de hűséges és csak estimesét gyakorol a jóédes anyjával :)))))))))

2015. jan. 27. 19:33

Annyi, de annyi ilyen törtènetet hallok mostanàban. Mindenki meghülyült?

Ezt Neked kell tudnod, hogyan tudod feldolgozni a dolgot. Ha mellette maradsz, el kell fogadnod a tènyt, hogy megcsalt. Ezt magadban kell feldolgoznod.

Èn a màsik vèlemènyen vagyok, hogy ha ilyen kiderülne nàlunk, van gyerek, nincs gyerek, mjndegy, fel is ùt, le is ùt. Soha többet nem tudnèk benne megbìzni. Egy ilyen társra nincs szüksège az embernek, aki porig alàzza. A csalàdon belül nemrèg törtènt ilyen eset, làtjuk a fèrjemmel, ès nem èrtjük, hogy a nő mèg mindig megbocsàt annyi megcsalàs utàn.

Nekem is biztos nagyon fàjna, de nem tudnèk megbocsàtani. Ha valaki szereti a màsikat, ilyet nem tesz!

52. 31bc25d879 (válaszként erre: 51. - Puritan)
2015. jan. 27. 18:32

"...egészen addig fogalmad sincs róla mit éreznél, míg nem vagy benne. Elképzelni lehetetlen."


Ebben igazad van! Igen, nem voltam benne. Ha úgy tetszik saját tapasztalaton alapuló élményem nincs e tekintetben.


De azért még mindig azt gondolom, hogy tudnám, mit tennék vagy mit szólnék az adott helyzetben. Még ha most szerinted rosszul mérem is fel. A mostani véleményemet tudom megfogalmazni és leírni. Azt nem kétlem, hogy ha mellbe vágna egy ilyen felismerés, nem biztos, hogy egyezne a mostani reakciómmal, de lehet, hogy igen.


Na mindegy is.


Egyébként meg értem amit mondasz.

51. puritan (válaszként erre: 50. - 31bc25d879)
2015. jan. 27. 18:18

De igen, hallottam már helyzetgyakorlatokról.


Az emberek többsége azt gondolja, ismeri önmagát és reálisan látja a saját életét.

Tulajdonképpen nem furcsa amit írsz, mert elképzelhetetlen egy ilyen helyzet, ahogy sok más is, egészen addig fogalmad sincs róla mit éreznél, míg nem vagy benne. Elképzelni lehetetlen.

50. 31bc25d879 (válaszként erre: 46. - Puritan)
2015. jan. 27. 18:04

Visszajelzésekből, visszaigazolásokból, eredményekből.


Nem olyan nagy dolog ez, vannak szituációk amit az ember lánya tud. Egyszerűen tudja a zsigereiben, hogy mit tenne ha...


Erről szólnak a helyzet gyakorlatok: "mit tennél ha?" Nem hallottál még ilyenekről?

Azért egy feltételezett, kitalált állapotot nem olyan nagyon nehéz véleményezni. Ha ismerjük magunkat, a morális határainkat és világnézetünket menni fog.

És hidd el, szerintem nem vagyok egyedül ezzel a "tudásommal"


Miért olyan furcsa és hihetetlen ez?

2015. jan. 27. 17:49
Igen de már rendőrségen van az ugy
48. vacsa (válaszként erre: 47. - Miklósi)
2015. jan. 27. 17:23
Még mindig zaklat? Emlékszem tavaly mesélted...
2015. jan. 27. 17:19
Én a páromat rajta kaptam többször is, ahogy ismerkedett mellettem. Hiszti stb. valahogy mindig én voltam a hibás:( Aztán nem foglalkoztam vele, nem voltunk házasok, nem is éltünk együtt, de 3,5 évet együtt voltunk. Kicsit hanyagoltam a pasit, aztán kiderült, hogy már 9 hónapja csal, azt hittem egy világ omlik össze bennem. A legszebb az egészben az volt, hogy mindig engem gyanúsított meg azzal, hogy van valakim. A megcsalás szilveszter után derült ki, amikor is véletlenül nekem küldte el a másik hölggyel a pikáns fotójukat. Én fogtam magam és csendben félreálltam. Most éppen zaklat, hogy engem nagyon szeret, a másik meg csak szexre kellett, amit tőlem nem kaphatott meg, mert épp nőgyógyászati műtétek sorozata előtt-után voltam, amikor a hátam közepére se kívántam a szexet, meg nem is lehetett.
46. puritan (válaszként erre: 45. - 31bc25d879)
2015. jan. 27. 17:16
Honnan tudod, hogy jól és reálisan látod a dolgaidat? És legfőképpen honnan tudod, mit tennél egy olyan helyzetben, amilyenben még soha nem voltál?
45. 31bc25d879 (válaszként erre: 44. - 2caf8744b6)
2015. jan. 27. 16:06

Én többnyire látom, és ami a legfontosabb általában jól és reálisan.

A fórumindító meg bizonytalan és kérdezett. Az enyém is egy vélemény. Ha elgondolkodik rajta már jó, hogy írtam. Ha nem, az sem baj, lehet, hogy egy másik hozzászóláson fog eltöprengeni. Mindenképpen valamilyen szinten előrébb jut...remélem:)

44. 2caf8744b6 (válaszként erre: 43. - 31bc25d879)
2015. jan. 27. 16:02

Igen én is tudnám, hogy mit tegyek más helyébe.

Csak a magam dolgát nem tudom hova tenni.

Szar egy helyzet, és még nem találták ki azt, hogy a saját dolgainkat lássuk kívülről.

43. 31bc25d879 (válaszként erre: 36. - Idhikai)
2015. jan. 27. 15:28

Egyébként nekem is gyanús.


Még nem csaltak meg, de tuti, hogy ha a férjem mellett "alszom" és felnézek és azt látom, hogy épp egy másik nővel chatel és szerelmet vall, tuti, hogy leordítom a fejét, de legalábbis számon kérem, hogy is van ez és hosszas elbeszélgetés következik.

De nem vagyunk egyformák, én nem tudnám ilyen hideg fejjel és józanul taglalni, hogy mit tegyek:)


Illetve rohadtul tudnám, hogy mit tegyek!

42. júliusi (válaszként erre: 27. - Lujzaa)
2015. jan. 27. 15:18
Akkor ez nem jo hir rad nezve...ha valakinek szeretleket ir....ki az , tudod?
41. ina87
2015. jan. 27. 11:35
ha te magad sem tudod h ténleg van e valakije akk mégis h adjanak tanácsot,te is csak találgatsz.elöbb bizonyosodj meg rola aztán ha már ténleg rájösz h meg e csalt aztán lehet a párodal döntést hozni.
40. fincsi5 (válaszként erre: 31. - Lujzaa)
2015. jan. 27. 10:25
Tudol már spórolni? Vagy még nem, és megunta volna ?
39. kriszta773 (válaszként erre: 38. - BESTia ☺)
2015. jan. 26. 22:58

a férjéről már kiderült ez meg az, amit meg tudott magyarázni, saját szemmel látott dolgokat is biztos meg fog. szerintem egy nő sem olyan hülye, hogy ne tudná ilyen ember mellett és a kiderülő dolgai mellett, hogy a férje nem a hűséges típus, és bizonyára folyamatosan vannak kisebb-nagyobb nőügyei, de amíg nem szembesül vele kimagyarázhatatlanul, addig homokba dugott fej.


pedig hát nem lehet megváltoztatni egy pasit, ha 8 évnyi házasság alatt már ilyesmiket művelt. az ember vagy elhagyja, vagy tudomásul veszi, hogy ilyen, és nem nézeget bele a telefonjába. megjegyzem, elég pofátlanság a pasitól, hogy az asszony mellett fekve nyomogat szeretlek üziket a nőknek


nem tudom, nekem mi kéne még ahhoz, hogy a hitvesiből ne golyók nélkül szálljon ki, egyenesen a bőröndjeivel az utcára :)

38. BESTia ☺ (válaszként erre: 21. - Lujzaa)
2015. jan. 26. 22:45

Nem szántam cinikusnak. Sőt másmilyennek sem, csak nem értem, nagyon nem. Azért kérdeztem rá.

Azt írtad, 8 éve vagytok együtt, meg azt is írtad, hogy évente váltogatod.

37. vacsa
2015. jan. 26. 21:51
Mennyi idős a kisebbik gyerkőc?
2015. jan. 26. 21:43
Túl józan az írásmód... a szöveg... egy megcsalt nő, aki épp szeretlek üzit lát a férje mobiljában, távolról se így ír. Bocccccsssss.
35. Carmena (válaszként erre: 30. - Lujzaa)
2015. jan. 26. 21:34

Írtam privit, hogy mi történt, de most olvasom.... Bakker! Sajnálom, de még emlékszem, hogy milyen volt két kisgyerekkel.... Merőben más, mint most! És ezért én azt tanácsolom, hogy kérdezz rá!

Ha már tényleg szerelem van, lehet nem tudsz tenni semmit, de ha csak szex, akkor a 2 gyerek észhez térítheti!

34. kriszta773 (válaszként erre: 30. - Lujzaa)
2015. jan. 26. 20:52
szóval arra ébredtél, hogy a férjed melletted csetel egy nővel és szerelmet vall, megfordultál, és tovább aludtál? :) akkor minek kérdezed, hogy faggasd vagy hagyd?
33. vacsa (válaszként erre: 32. - Fincsi5)
2015. jan. 26. 19:51
Julis férje töketlen volt...
32. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Lujzaa)
2015. jan. 26. 19:50
Te vagy, Julis? :))
31. lujzaa (válaszként erre: 29. - Vacsa)
2015. jan. 26. 19:44
Nem. Semmi jel nem utalt ra. Sokat dolgozott de ez mindig igy volt.
30. lujzaa
2015. jan. 26. 19:43

Persze hogy az vagyok. Minden amit felepitettunk... nem tudom mi lesz.

ha tenyleg szerelmes, nem tudom megallitani.

ha fellangolas, akkor tolem fugg.

amit meg tudni kell rola, h ellentmondast nem turo, mindig minden ugy tortenik, ahogy elkepzeli.

Faggassam vagy hagyjam? Lepjek tul rajta es majd kiderul mi lesz?

29. vacsa (válaszként erre: 27. - Lujzaa)
2015. jan. 26. 19:42
Nem sejtetted hogy baj van?
28. Miss Poppy (válaszként erre: 27. - Lujzaa)
2015. jan. 26. 19:39

Ja,aha,hát,igen erről az oldaláról csak te ismered..


Ritkán érzem így,ilyet meg pláne nem szoktam írni,de annyira érzem az írásodon,a csalódottságot.

27. lujzaa
2015. jan. 26. 19:36

Sajnos en ismerem a ferjem. Nem beszel a levegobe... eleg erzelgos es ezt ki is mondja. Viszont ha kimondja akkor valszeg mar regebb ota tart a dolog...

nem lehet rakenyszeriteni dolgokra pl h a kiskedves kedveert ilyen megnyilvanulasai legyenek

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook