Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Hipp Natal ugyanolyan jó terhesvitamin mint a többi? fórum

A Hipp Natal ugyanolyan jó terhesvitamin mint a többi? (beszélgetős fórum)


2020. máj. 15. 17:18

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy maradt e még valakinek ilyen terhes vitamin mert ha igen és még nem járt le a szavatossága megvásárolnám

:)

2015. jan. 28. 06:52

Sziasztok!


Én mindent más vitamint kihánytam sugárban... Csak ezt nem. Most 22 hetes vagyok, és a Hipp Natalt iszom. Sztem tökéletes. Külön szedek még plusz D vitamint és kalciumot. Azt be bîrom kapni...

2015. jan. 26. 11:58
Én ezt szedtem, teljesen jó volt, mert természetesebb, mint a sok szintetikus vitamin. Nekem a Béres vitaminnal volt rossz tapasztalatom. Azokat a vitaminokat nem bírom, amik színezve vannak, mert 1-2 szinezékre allergiás vagyok. Ezért van hasfájása sok embernek a vitamintól sokszor, csak nem tudják. Nem az összetevők miatt, hanem amivel szinezik.
2015. jan. 26. 11:00

Szia! Én is azt iszom most, meg 4 éve a kislányomnál.

Épp ma hívtam a védőnőt, hogy szedjek-e mellé folsavat, azt mondta nem kell.

Én szeretem, finom íze van.nem lesz hányinger (anno elevittől volt)

Rossmannba 4200 Ft 3x200, de ha van 10%-od olcsóbb. most hoztak 1db-osat de az 1700 Ft, 2 ezerrel több litere.

2015. jan. 26. 10:34

Szia! Emlékeim szerint finom íze van,egy kupaknyit kell inni egy nap.

Hogy hatásfokra milyen,azt nem tudom,de én is most készülök venni egyet és összehasonlítani. :-)

(Azt,h mi van a dobozaikra írva....)

2015. jan. 26. 10:10

Sziasztok!

Véleményeket várok erről a terhesvitaminról.

Eddig Elevit plust szedtem, de folyton kijött belőlem és csak kínszenvedés volt az egész.

Ez viszont folyékony... Kipróbálnám.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook