Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önéletrajz beadása után mennyi idő múlva jeleznek vissza, ha be akarnak hívni? fórum

Önéletrajz beadása után mennyi idő múlva jeleznek vissza, ha be akarnak hívni? (tudásbázis kérdés)

10. katkaaa86 (válaszként erre: 3. - Manó2000)
2015. jan. 26. 14:28

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)


Nincs telefon szám sajnos, ezért nem tudom felhívni,már rég megtettem volna :)

2015. jan. 24. 21:30

Attól is függ, hány önéletrajz érkezett az állásra. Ha sok érkezett, tovább tart, míg átolvassák és kiválasztják a behívandókat.

Amúgy sztem kb. 2 hét, bár a multiknál akár több is lehet.

8. Cilumiluci (válaszként erre: 7. - Szikmár)
2015. jan. 24. 20:33
ez igaz,Én is jártam már úgy,hogy már rég dolgoztam és akkor hívtak be interjúra máshonnan :)
2015. jan. 24. 20:32

Pár naptól a több hónapig terjed a skála.

Válogatnak a cégek, mert megtehetik, vagy nem válik be akit(akiket) választottak és újból elő veszik a jelentkezők paksamétéját :)

Mondjuk ez igaz lehet az elutasításra is, 1-2 héttől akár fél évig is tarthat mire megüzenik hogy döntöttek :) Jobb esetben ilyenkor már nem is emlékszik a (volt)álláskereső az ilyen hiper gyors válaszadási képességekkel megáldott cégre ;)

2015. jan. 24. 18:41
Nekem volt, hogy fél év után hívtak. Nem tudom, mi tartott addig, de hála égnek akkor már rég dolgoztam.
2015. jan. 24. 17:47
nekem volt olyan is, hogy 3 hónap múlva hívtak. felvettek valakit de nem felelt meg próbaidő alatt és tovább kerestek.
2015. jan. 24. 17:36
max.1 hét szerintem
3. manó2000 (válaszként erre: 1. - Katkaaa86)
2015. jan. 24. 17:26
Szerintem hívd fel. Engem hetekkel később hívtak be.Majdnem egy hónap múlva.
2. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Katkaaa86)
2015. jan. 24. 17:23

Nem igazán tudom,de szerintem max. egy-két hét :S

Engem sem hívnak be sehova.

Még régen Tesconál volt , hogy több hét múlva hívtak be, a Lidl-t mostanában többször próbáltam az elutasítás kb 3 hónap múlva jött mindig . Gondolom akit behívtak, azt jóval előbb értesítették.

2015. jan. 24. 17:18
Önéletrajz beadása után mennyi idő múlva jeleznek vissza, ha be akarnak hívni? 1-2-3 hét... mi az az idő, ami után már ne reménykedjek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook