Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sokszor a tárgyak széle vibrál a szemem előtt... fórum

Sokszor a tárgyak széle vibrál a szemem előtt... (beszélgetős fórum)


8. 563b626108 (válaszként erre: 5. - Szissko99.0)
2016. máj. 27. 13:10
ilyn nekem is van mikor becsukom a szemem, kicsit erősebben, utána kinyitom és hirtelen pár másodpercre mintha a vérereket látnám, én ezt imádom :DD
2015. febr. 7. 05:56
idegessegtol is lehet szerintem.
2015. febr. 7. 01:05
Ez egy létező dolog, azt hiszem ilyenkor nem a szem felszínén, hanem a szem belsején vannak ezek az apró dolgok. Nyugi, tök általános. Amúgy tényleg hipochonder vagy.
2015. febr. 6. 18:40

Inkább ugy szokott, mintha az ereimben folyó vért látnám, mintha sok sok hosszukás hangya mászkálna a szemem előtt, főleg nagyon világosban (mondjuk doki várójában), meg a fehér cuccok.


De ha már itt tartunk. Lehet, hogy hülyeség, azt azért tudnotok kell, hogy olyan hipochonder vagyok, amilyet ritkán lát a világ (sajnos :( ), de pár napja észrevettem, hogy a körmeim mintha kékes-lilésak lennének. Nem az egész, hanem alulról felfelé mondjuk a 2/3-a. Nektek is ilyen, nekem ninsen holdacskám, és valahogy annak a helyén, páromnak van holdacskája és pl neki is felette kicsit lilább. Nektek milyen? Nem ér kiröhögni, télleg betegesen félek mindentől....(Pár hónapja ellaudtam a nyakam és 4 napig sirtam h agydaganatom van, Apukám abban halt meg és azota van ez kb...mmint a hipochondria)

2015. jan. 25. 14:49

A szem fáradtságától is lehet...


[link]

2015. jan. 24. 22:16

valahogy így?


[link]

2015. jan. 24. 12:27
de igen amikor másnapos vagyok.. mondjuk olyankor minden vibrál, a plafon pedig forogni is szokott.
2015. jan. 24. 12:12
Nekrek nem szokott olyan lenni, hogyha mondjuk a dokinál vagytok, és a fehér, vagy világos akrmit nézitek (fal, járólap, stb), akkor elkezd vibrálni a szemetek előtt valami? :/ elég rossz érzés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook