Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plasztikcici probléma... fórum

Plasztikcici probléma... (beszélgetős fórum)


2015. jan. 29. 13:21
Sziasztok vki tudna nekem irni Pap Peterröl?Esetleg volt nala mar vki?Negatvi tapasztalat?komplikacio?
3. Szemeré (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2015. jan. 26. 13:30
Köszi, rákérdezek.
2015. jan. 24. 13:58

Én mint 15 éve plasztik cicis,nem is hallottam még ilyenről..

Kérdezz rá a lányoktól a mellplasztika tapasztalatok cimű forumban!

2015. jan. 23. 16:16
Sziasztok... a következő nem túl kellemes eset esett meg velem, a múlt héten a már három éve térfogat és köbcenti növelésnek alávetett egyik, vagyis a jobboldali cicimbe olyan rövid, ám igen szájkerekítő néma ordításba hajló fájdalom csapott, hogy az csak na. Ez még két egymást követő nap előfordult. Nem is igazán tulajdonítottam volna neki semmit, ha nem nőtt volna egy mérettel nagyobbra. Amire már sírásra is állt a szám. Rögvest telefon a dokinak, aki persze épp nem volt elérhető, no akkor e-mail, volt rá válasz ne ijedjek meg.. már nem kellett, mert addigra lepottyan rólam fél kiló. Be is jelentkeztem rögvest kivizsgálásra, éljen a magyar egészségügy három hétre kaptam is ultrahangra helyett, persze fizetősre azonnal lett volna. Mire kivajúdtam menni kell, addigra tünetmentessé váltam. Szóval csajok volt-e már valakinek hasonló esete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook