Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen foltok jöhettek ki a szám szélére? fórum

Milyen foltok jöhettek ki a szám szélére? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 28. 07:34
Nekem is volt és ha szolizok sokat akkor még rosszabb lesz, vagy nyáron mikor nap éri.Olyan mintha koszos lenne.
2015. jan. 23. 14:36
Alkcémás kenőcs!Nagyon sokat hánytam és akkoriba alakult ki!Valamilyen olajjal!Kiszáradásra is hajlamosabb az a terület!
2015. jan. 23. 10:28

Az első terhességemnél nekem is kijött a fülem előtti arcrészen egy ilyen. Én is úgy tudom, hogy májfolt. Bőrgyógyászhoz nem mentem, csak a háziorvosnak mutattam. Májfoltnak nevezte és azt mondta, hogy igyekezzek a napok kerülni a terhesség alatt, ha mégis kimegyek akkor nagyon erős UV védelemmel lássam el az arcom. Így is tettem és több nem jött ki. Most a 2. terhességem 39. hetében járok és egy sem jött ki szerencsére.


Az első az 2011-ben volt, akkor jött ki és azóta is díszíti az arcom.

2015. jan. 23. 10:24

Milyen krémet írt fel? Ha májfolt alakult ki, csak esztétikai hibát jelent. Halványítani lehet, de eltünteni nem.

Viszket?

2015. jan. 23. 10:19
Bőrgyógyásznál már jártam de nem használt a krém!Mivel próbálkozzak?
2015. jan. 23. 10:17
Bal oldalt a szám szélén barna folt van és lefelé ívben is három.Olyan mint a pattanás utáni!Terhességem alatt jött ki és ez màr 1, 5 .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook