Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Piros hajszálerek a mellemen, mitől lehet? fórum

Piros hajszálerek a mellemen, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 22. 21:29
Arról is olvastam a neten. De nem vagyok benne biztos. Azt írták rá, hogy az inkább lilás kékes színű, és lábszáron, combon fordul elő. Remélem, hogy ez más, mert olvastam arról is, hogy ezt hogy kezelik, és..nem hiszem, hogy ilyesmit mellre csinálnak..de ha mégis, lehet, nem merném. Pedig nagyon idegesít.
2015. jan. 22. 19:59
seprűvéna lenne? nem bánt, csak esztétikai "probléma" nekem a lábamon van ilyen
2015. jan. 22. 19:56
Köszönöm az eddigi válaszokat, de orvoshoz amx jövő hónapban tudok elmenni, szóval addig is örülnék mások tapasztalatainak is, meg ilyenek...Mert bár nem nagy a probléma, és elvileg nem is egészség károsító (neten már napok óta nézelődöm ez ügyben) de naaaaagyon zavar... Örülnék, ha valakinek lennének megnyugtató hírei ezzel kapcsolatban addig is, míg orvos nem lát :)
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Qwasy)
2015. jan. 22. 19:17
Az előttem említetten kívül, bőrgyógyász is szóba jöhet.
2015. jan. 22. 19:00
Háziorvos, nőgyógyász.
2015. jan. 22. 18:57
Apró piros hajszálerekből álló foltok jelentek meg az egyik mellem alján. Nem túl feltűnő, de engem nagyon zavar. Érdekelne, hogy esetleg másnak már volt-e ilyen problémája, vagy, hogy mitől lehet, de akár olyan információ is érdekel, hogy ezzel mégis milyen orvoshoz lehet fordulni?
2015. jan. 22. 18:57
nagyon vekony a bor
2015. jan. 22. 18:54
Piros hajszálerek a mellemen, mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook