Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyit kérhetek a hajamért? fórum

Mennyit kérhetek a hajamért? (tudásbázis kérdés)


8. ---Anita--- (válaszként erre: 7. - Pocokfarok)
2015. jan. 30. 20:49
Úgy tudom, ott festettet nem vesznek át...
2015. jan. 22. 22:37
Inkabb adomanyozd el beteg gyerekek reszere. Parokat keszitenenek belole es hany kis ember lehetne boldogabb egy ilyen adomanytol.
2015. jan. 22. 19:03

Köszönöm a válaszokat, lehet hogy igazatok van, ha levágatom,és a maradékot eladom.

Eredetileg fekete , azt próbáltam barnítani, ezért festett, nem is őszülök, Tényleg szép, azért is nem volt szivem levágatni, de azért 40 felett már néha unom a hátam közepéig érő lobogó hajat. Különben nagyon gyorsan nő, semeddig sem tart vállig erőre megnöveszteni.

2015. jan. 22. 18:17

[link]


..igaz nem mostani fórum. De próbáld meghirdetni a hajadat, hátha akkor tutibb..

4. Kilimcs (válaszként erre: 3. - Tamtamano)
2015. jan. 22. 18:12

ha tenyleg vastagszalu a haja akkor a festes csak eladhatova tette ;) ban az a haj aminek hasznal a festes :)


amugy kb 15-20. ennyit er. szerintem csak akkor ad el ha amugy is vagatnad. sok pen nem jar a hajert

2015. jan. 22. 18:08
Semennyit! A festés roncsolta a hajadat, így kb lópikulát ér...
2015. jan. 22. 17:42
A keresődbe írd be, haj eladási ár, és több oldalt is fogsz találni.
2015. jan. 22. 17:37

Hosszú, 70 cm-es egyenes vastagszálú ( festett ) sötétbarna hajam van. Ma ajánlatot tett egy ismerős, hogy vágassam le, hagyjak magamnak rövid frizurát, a többit megvásárolná 15. - 20.000 Ft-ért.

Eszembe sem jutott hogy eladjam, de kiváncsi vagyok, reális volt-e az ajánlata.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook