Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi történetünk - kisfiam érkezése fórum

A mi történetünk - kisfiam érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi történetünk - kisfiam érkezése

2015. jan. 24. 14:01
Jo egeszseget. Nalunk is hasonlo es nalunk is megjott a kisteso is. A masodik szulesem hasonlo gyors es konyebb volt. Az elso kicsit kemenyebb,de megerte. Ket gyonyoru kiralylany lett az eredmeny ;)..
11. arzo
2015. jan. 23. 11:55
Millió gratula, én is endós vagyok, túl voltam pár inszemen és lombikra készültünk. Egy éjjel felébredtem és egy belsö hang súgta, hogy teszteljek. Hisztérikus zokogásban törtem ki a 2 csík láttán. Kisfiam 2,5 éves ördögfióka. ÉS pár napon belül megszületik a kislånyom is! Rá már végképp nem számítottunk, hisz a doki szerint nekem sem lehetett volna spontán babám. Szóval lehet még kistesó is! :-)))
2015. jan. 23. 10:26

Gratulálok a kisfiadhoz!

Nekem is edometriózisom van,műtét után 1,5 hónappal teszteltem pozítívat.A szülésem nekem borzalmas volt!32 óra vajúdás a szűlőszobán sosem fogom feldolgozni,a vége császár lett :(( De a lényeg,hogy egészséges 11 hónapos kis fiam mellettem van :)

2015. jan. 23. 08:48

Nagyon köszönjük a jókívánságokat! :) Nekem még most is olyan hihetetlen, másfél éve teljesen reménytelennek láttam a helyzetet, most pedig itt van mellettem egy tündéri, huncut 5 hónapos legényke! Soha nem szabad feladni!

Kikomiko1375! Szívből gratulálok én is nektek, és kívánom, sikerüljön nektek a második baba is! :)

ENIE! Kistesón még nem gondolkoztunk, de az előzmények tükrében mindenesetre hasznos, hogy a kórháztól kb. 5 percre lakunk!!:D

2015. jan. 22. 22:54
Gratulálok és jó egészséget kívánok! :-)
2015. jan. 22. 15:13

Én is őszintén gratulálok! :)

Sajnos nekünk is azt mondta a "kedves doktorúr",hogy idézem:"Ebből ágyban,párnák közt nem lesz gyerek"!

Sírva fakadtam,aztán többet nem mentem a meddőségi klinikára!Eltelt 2 év és már mi is a lombikra gyűjtögettünk,amikor 2 napos késés után a már rutinnak számító tesztet megcsináltam és majdnem öszeestem,mert pozitív volt!Nem hittem a szememnek,de igaz volt!Ma már 1,5 éves nagyfiú és itt ugrál mellettem! :) Csak reménykedem,hogy a Jó Isten megajándékoz még egy ilyen kis csodával minket! :) Jó egészséget Nektek!

6. ENIE
2015. jan. 22. 14:58

Gratula Neked,akárcsak az én szülésemet olvastam volna,csak nekem a második volt ilyen gyors!!! :)


Akkor neked a kistesó vajon,hogy fog érkezni???? :)

2015. jan. 22. 14:43
Gratulàlok!Sok egézséget és szép éveket kivânok nek nektek!
2015. jan. 22. 14:19

Gratulálok! Nagyon szép a szüléstörténeted!

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

2015. jan. 22. 11:04
Gratulálok! :-)
2015. jan. 22. 10:53
Szrvusz csodás a történeted a szűléssel, kapcsolatban olvastam hogy régebben nehézségeitek voltak gratulálok a gyönyörű kis fiatokhoz sok boldogságot és nagyon jó egészséget kivánok
2015. jan. 22. 09:08
Több mint egy évvel ezelőtt, december 18.-án döbbenten meredtem a kezemben tartott terhességi tesztre. Halványan ugyan, de ott volt az a bizonyos második csík. LEHETSÉGES?! Hiszen a meddőségi rendelésen az orvos egyértelműen közölte, gyakorlatilag esélytelen, hogy spontán teherbe essek. Inszemináció vagy lombik a lehetőségem, ha saját babát szeretnénk, amit a következő hónapban kezdtünk volna. Ezzel szemben most itt állok, egy pozitív terhességi teszttel a kezemben, és nem merem elhinni, amit látok...

Ugrás a teljes írásra: A mi történetünk - kisfiam érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook