Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bamer és lézer kezelést hogy csinálják? fórum

Bamer és lézer kezelést hogy csinálják? (tudásbázis kérdés)


6. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2015. jan. 21. 15:31
Bocs, de inkább ne kérj párnát a fej alá, mert igy az agyad is ugyanazt a rezgést kapja, nem tompítja a párna
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - Kriszgiga)
2015. jan. 20. 20:48

Szíveesen :)


Én is attól kaptam, rendesen ruhába kell lefeküdni, lepedő lesz alattad. Párna a fej alá, ha kéred.

Egyébként időt kell kérni, mert nálunk annyian vannak, hogy két ágy működik, mindig van rajta beteg:)

4. 4b6a2525df (válaszként erre: 3. - Kriszgiga)
2015. jan. 20. 20:27

A bemerről tudok, mert nekem is van itthon, én elég sokat használom.

Ruhába kell ráfeküdni, mert kell, hogy tegyenek a "matrac" részre tiszta lepedőt, vagy ilyesmit.

3. kriszgiga (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2015. jan. 20. 19:55
Szia! Köszi! A reumatológus ma irta ki de annyi mindent beszéltünk hogy ezt elfelejtettem megkérdezni hogy mi... Ruhában fekszem oda vagy vigyek vmit?
2015. jan. 20. 19:51

Bamerről tudok, nekem is volt egy hetes.

Nem nagy cucc, lefekszel és ahol van a baj, odarakják a közvetlen összeköttetést, majd bekapcsolják a gépet és 20 percig megy.

Semmit nem érzel, az alap egy igen vékony matrac, az adagolja az egész testre, a közvetlen rész, ahol igazán baj van.

Remélem jól magyaráztam.

2015. jan. 20. 19:37
Bemer és lézer kezelés? Hogy csinálják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook