Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az a "nélkülözhetetlen" telefon III. fórum

Az a "nélkülözhetetlen" telefon III. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az a "nélkülözhetetlen" telefon III.

1 2
9. syria (válaszként erre: 3. - Kristo_f)
2015. jan. 20. 16:37

Nem mobiltelefon. Panasonic KX-T2470B. És igen van benne két "hagyományos" magnókazetta. Egy a kimenő, egy a bejövő üzenetek részére. Hatalmas előnye volt, hogy át lehetett játszani másik kazettára mindent.


(Más kérdés, hogy fújhatok mindent, mert lassan már nem létezik készülék, amin vissza lehetne hallgatni.)

8. syria (válaszként erre: 2. - Kristo_f)
2015. jan. 20. 16:30
Persze, 20 évvel ezelőtt is létezett hívószámkijelzés. De egyrészt az arra alkalmas készülékhez Magyarországon csak a „kiváltságosok” jutottak hozzá; másrészt a szám kijelzését le is lehetett tiltani. Bár a KGB bizonyára akkor is látta. :D
7. BESTia ☺ (válaszként erre: 1. - Syria)
2015. jan. 20. 15:35

Köszönöm. :)


Olvasva a lerázásaidat túl egyszerűnek tűnik. Aztán rájöttem, a határozottság a lényeg.


Rejtvény: átirányítottad az irodába a hívásokat?

6. BESTia ☺ (válaszként erre: 3. - Kristo_f)
2015. jan. 20. 15:18

Az itt található telefonról van szó:


[link]

5. BESTia ☺ (válaszként erre: 2. - Kristo_f)
2015. jan. 20. 15:17
Van olyan telefon, amin öt csörgés után kapcsol be a rögzítő.
2015. jan. 20. 14:10
Én is felveszem a hívószám nélküli hívást is, mert pont az jut eszembe: Lehet bármelyik családtag, barát, rokon bajban.
3. kristo_f (válaszként erre: 1. - Syria)
2015. jan. 20. 13:41
Az első kép egy mobiltelefon, abban lenne magnó?
2. kristo_f (válaszként erre: 1. - Syria)
2015. jan. 20. 13:39

Számkijelzés létezett akkor is és létezik ma is vonalas matáv/thome telefonra


Ha ismeretlen szám hív és éppen nem tudom felvenni én sem hívom vissza, ha kell valakinek valami majd keres

A postafiókot utálom én is, ezért 7 csengetés után leteszem, mert aztán kapcsol postafiókra. Idegent majd hívom újra. P.fiók nekem nincs

2015. jan. 20. 13:08
Az első két részhez kapcsolódó fórumokon felmerült két téma: az egyik a hívószám kijelzése nélküli hívások, a másik, hogy hogyan lehet gyorsan és végleg megszabadulni azoktól, akik erőszakosan ránk akarnak tukmálni valamit.
Most ezzel a két kérdéskörrel foglalkozom - a teljesség igénye nélkül. :)

Ugrás a teljes írásra: Az a "nélkülözhetetlen" telefon III.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook