Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az ideg rámegy mindenemre... fórum

Az ideg rámegy mindenemre... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
104. 677b566158 (válaszként erre: 100. - Csingi-lingi)
2015. jan. 23. 22:05
Ebben van igazsag csak ha nem tudja az ember mi a baja nehez.en is evekig probaltam tudtam azt is mi a bajom marmint hogy min borulok ki pl.de hiaba tudtam hogy baj van nem tudtam megildani.jartam mindenfele orvoshoz mindenfele vizsgalatot vegeztek a laktozerzekenytol az ibs-en at mindent ram mondtak.igy utolag persze ossze all a kep hogy a gyonorgorcs szorongas kattogas kombinalas fulzugas almatlansag stb stb egy betegseg oka vokt es szinte senki nem vette eszre.es az eveket 13 evre ertsd..es probaltam allandoan es magamat okoltam hogy biztos velem van a baj kozben meg egy betegseg az oka.es miutan kiderult is nehez volt magamat epiteni es nem azert irom hogy nyafogjak de amig nem kerulten bele nagyonkomolyan nem tudtam elkepzelni hogy az ember hogy bem tudja iranyitani annyira magat hogy kilabaljon csak ugy.de sajna van ilyen..a gyogyszer nekem is manko volt nyilvan ahogy masnak is de van hogy kell.csak hat tenyleg csak tapogatoznak a dokik is itthon es sokan nem is mernek sehova fordulni
2015. jan. 23. 15:08
Vannak helyzetek, amikor az ember leereszt, kimerul a szervezete. Az elemeket lassan bizony fel kell tolteni, mankonak bizonyos gyogyszerek elfogadhatok, melyeket azonban idovel le kell cserelni lassan; es le is lehet. De ehhez sok-sok ero szukseges.
102. Dócy (válaszként erre: 100. - Csingi-lingi)
2015. jan. 23. 14:55
Köszönöm szépen, biztosan van rá módszer, csak meg kell találni, és én egész életemben kerestem.
101. Dócy (válaszként erre: 99. - 677b566158)
2015. jan. 23. 14:50
Nem könnyű megérteni, aki nincsen benne.De azért jól esik, h ilyen sokan próbálnak segíteni.
100. csingi-lingi (válaszként erre: 98. - Dócy)
2015. jan. 23. 09:23

Én nagyon szorítok Neked, hogy sikerüljön megtalálni azt a terápiát, gyógyszert, vagy bármi mást, ami kirángat Téged ebből az állapotból.

Viszont még mindig úgy vallom, hogy a leghatékonyabb önmagad lennél. Az öngyógyítás a legjobb "gyógyszer".

2015. jan. 23. 00:46
Van aki hajlamos rá nem kell vele törődni.aki nem volt benne ilyenben fogalma sincs róla mivel jár
98. Dócy (válaszként erre: 97. - Syria)
2015. jan. 22. 19:05
Ne ítélj el! Mert nem tudod, hogy min mentem-megyek keresztül most és az egész életemben, és lehet nem voltál még zsákutcában. Sokszor egy jó szó is sokat tud segíteni.KÖSZÖNÖM AKI SEGÍTENI PRÓBÁLT.
97. syria (válaszként erre: 53. - Nikoszka)
2015. jan. 22. 18:50

Egyetértek.

Amúgy ő már felállította a diagnózist: "kiidegelte magát", ezért állandóan szorong, retteg. (És gondolom, szedi a nyugtatókat.)


Téphetjük a szánkat, ő csak hajtja a magáét.

Tényleg: mi a fenének írta ki a fórumot? Mindent megoldást hárít, vagy hallgat róla.

96. Dócy
2015. jan. 22. 13:03
Persze igen, volt más vizsgálat is.
95. helena66 (válaszként erre: 94. - Dócy)
2015. jan. 22. 12:37
Még mindig nem válaszoltál pszichiáteren kívül más orvos kivizsgált? Hidd el ez nagyon fontos, főleg,ha nem hatnak a pszichiátriai szerek, lehet más is az ok.
94. Dócy (válaszként erre: 89. - Perla del Mar)
2015. jan. 22. 10:27
Az az érzésem, h szinte mindegy ki az , mert úgyis mindegyik azt csinálja, meghallgat hogy mi a panaszod, aztán kiír egy gyógyszert.HA nem hat, másikat, és másikat, ameddig valemelyik be nem jön.Ők is a sötétben tapogatóznak.Velem általában mind kedves volt, nem is mondok rájuk semmi rosszat, kivéve egyet, aki alig várta h kidobjon, és már vette is fel a telefont hogy cseverésszen vkivel.Az aggodalmaskodás az a legrosszabb...
93. A Bolond (válaszként erre: 91. - Dócy)
2015. jan. 21. 22:49

Nyugi már,sehova se sietünk, vagyunk,nyugszunk.

Feltérképezzük,kik vagyunk,mit akarunk. Szemérmetelenek is lehetünk. Ok?

2015. jan. 21. 22:45
kitartás:(
91. Dócy
2015. jan. 21. 22:44
most egy picit rosszul érzem magam, de majd válaszolok később...
90. Perla del Mar (válaszként erre: 85. - Dócy)
2015. jan. 21. 22:39
Ááá nem mindenkinél van így sajnos!
89. Perla del Mar (válaszként erre: 49. - Globus)
2015. jan. 21. 22:37

Sajnos az aggodalmaskodás a szorongás egyik tünete! Sajnos én pontosan tudom és értem miről beszél a Kérdező. Olyan, mintha az allergiásnak mondanád, hogy felesleges tüsszenteni.

És azt is tudom milyen az amikor már a 4-5 gyógyszert írják fel és közlik, hogy ha nem használ van másik.

Nem is tudom talán más dokit kéne keresni, többször váltani.

2015. jan. 21. 22:30
ha nem célzottan adják az antidepit nem is használ.nekem is írtak fel mindent csak rosszabb lett míg ki nem találták mi a konkrét baj bár utána az első gyogyi sem volt az igazi,sőt,de a második bevált és sitysuty rendbe tett,most már csak pszichológushoz járok
87. 677b566158 (válaszként erre: 85. - Dócy)
2015. jan. 21. 22:27
ja a szorongás nálam is megvolt szerintem tini koromtól.de éltem vele.tavaly ütött be a galiba.és depin kívül valami más?valaminek kell még lennie.vagy annyira súlyos depit állapítottak meg?
2015. jan. 21. 22:26
az a baj hogy az ilyen betegségek társulnak depresszióval ezért kár bele vágni nagyobb dolgokba be egyszerűen nincs erő arra hogy csinálja az ember.a sikertelenség meg csak még jobban vissza dobja az embert a szakadékba.ha valakinek olya baja van hogy nem tud koncentrálni az olvasás sem jó megoldás sem hobby se semmi.szerintem.a legjobb elfogadni hogy az illető most olyan helyzetben van amilyenben és akkor nem akar minden áron szabadulni,görcsösen,mert abból csak a gond van.
85. Dócy (válaszként erre: 81. - 677b566158)
2015. jan. 21. 22:23
Mondhatom így születtem szorongásosan. Aztán jöttek a lelki traumák...az életemben sajnos.Pszihológus persze depressziót, és pszihiáternél kötöttem ki.De nem tudom, miért nem segítettek az antidepresszánsok....Sokan mondják 1 hónap után jobban érzik magukat.Amúgy csináltak persze mindenféle tesztet.
84. d1e807c461 (válaszként erre: 82. - Dócy)
2015. jan. 21. 22:23

határozd el, de tedd is meg minden nap. :)

a halogatás, a félbehagyott dolgok is nagyon rossz hatással vannak az önbecsülésre.

83. 677b566158 (válaszként erre: 82. - Dócy)
2015. jan. 21. 22:20
a frontin szerintem sz..elég sokan panaszkodtak már rá:/
82. Dócy (válaszként erre: 79. - D1e807c461)
2015. jan. 21. 22:19
Köszi, a biztatást.Nem, nem mosolygok ezen.Volt már, hogy elhatároztam mindennap valami jót teszek valakivel....pl. Hogy legyen önbecsülésem.CSináltam egy darabig. Amúgy szedek Frontin 0.5-öst.
81. 677b566158 (válaszként erre: 80. - Dócy)
2015. jan. 21. 22:17
az elég rossz lehet,nekem a második hála égnek bevált.de az orvos is olyan hogy abból is meg kell találni az igazit:/én mást nem tudok ajánlani mint az orvos plusz terápia ha úgy látja elég erős vagy hozzá.én ettem a vitamint próbáltam más ételeket enni,kevesebbet kávézni bár ezek állítólag nem befolyásolnak túlzottan.a szorongás nálam is volt de mint kiderült nekem az nem a főbaj volt csak egy tünet.amúgy a pszichológus/pszichiáter mit állapított meg?csináltattak mmpi tesztet?ha gen.szorongás akkor gondolom nagyon sok éve van már nem?
80. Dócy
2015. jan. 21. 22:12
Sajna már sokszor jártam pszihiáternél, mert értek traumák, meg mindig voltak ilyen-olyan bajaim, d e nem vettem észre , h az antidepresszánsok használtak volna.VAlahogy rám nem hatnak.Volt mikor lecserélték aztán, vagy emelték az adagot, de nem éreztem változást egyiktől sem.
79. d1e807c461 (válaszként erre: 77. - Dócy)
2015. jan. 21. 22:12

nem olvastam végig az egészet, de ha jól értem nyugtatót szedsz.

valamilyen gyógyszerre biztos szükség van, de nem elég.

emellett kezdj el olvasni, de nagyon szorgalmasan!!!!

pozitív gondolkodásról, megbocsátásról.

lehet h ezen mosolyogsz, nem veszed komolyan.

az elején nehéz, de meglesz az eredménye.

a gondolataidat kell kordában tartani, ez az egyetlen megoldás.

mert ezektől függ a lelkiállapotod.

senki nem tud rajtad segíteni, csak te magad.

de képes vagy rá, hidd el.

2015. jan. 21. 21:58
nem sok közöm van hozza de az ilyen nulla empatikusok miért írnak ilyenhez?siránkozik meg stb?aki ilyet ír annak volt mar nap x pánikrohama ami úgy jön hogy mar csak azt veszi eszre hogy fekszik az agyon mert totál kimerült?nem hinnem...vagy hogy szétszakad a mellkasa a szorongástól?vagy hogy a gondolatait képtelen irányítani?van olyan szint arra elég az önerő hogy kibírja míg javul a helyzet..amúgy meg próbálhatsz vérvétel meg alap vizsgálatokat.én b komplex helyett inkább a magne b6ot ajánlanám.gyógyszertárit ne dm-est mert az közvetlenül hat az idegekre.menj el pszichológushoz aztán eldönti kell e gyógyszer,valami más.Lehet nem lenne baj a nyugtató csak lehet rosszat adtak sajna folyamatosan kell konzultálni ez ügyben orvossal és pszichiáterrel mert a háziorvos képes olyanokat felírni hogy csak na..szerintem ez az első.Lehet a gyógyszer tüneti kezelés egyesek szerint,de ha nagyon kivagy egyszerűen nem fogsz tudni a terápiás kezelésre sem odafigyelni és persze totál felesleges kikészíteni magad csak mert uu gyógyszer.Én négy különböző dokinál jártam senki nem tudta mi bajom elmentem pszichiáterhet aki kapasból megmondta de addigra olyan szinten ki voltam készülve hogy..és hiába sportoltam vagy használtam az akaraterőm minden részét
77. Dócy (válaszként erre: 75. - D1e807c461)
2015. jan. 21. 21:49
Igen, egyszer azt írták a leletre.
76. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 74. - Dócy)
2015. jan. 21. 21:46
A homerseklet es a feny miatt.
2015. jan. 21. 21:43
generalizált szorongás?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook