Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Ha az álláskeresési járadékot január 19-én számfejtették a munkaügynél, akkor leghamarabb mikor érkezik meg a pénz?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. forgendo2018-04-16 11:33
Sziasztok. Igényeltem a munkanélküli segély egy összegben való kifizetését 12-én. 8 napot voltam munkanélkülin utána sikerült elhelyezkednem. A fent maradó összeg 80%át megkapom, mivel elfogadtak a kérelmemet. Kérdésem hogy ezt kB mikor fizetik ki?

6. mókus.kerék..2015-01-20 17:18
köszi :) azért is kérdeztem, mert nekem nincs sms szolgáltatás, és így nagyon rossz, mert rengeteg pénzt levesz az egyenleg lekérdezés :(

5. babika_2015-01-20 11:55
Nekünk -munkaügyis képzésre jártam úgy okt.tól dec. elejéig- általában úgy volt, hogy hónap végén volt a bérszémfejtés, és elvileg 20-a körül lett volna a kifizetés, de általában 15-e környékén küldték. Viszont decemberben csak 5 napot voltunk, ez lett volna ugye a januári kifizetés, de dec. 17-én küldték a pénzt.

4. mókus.kerék..2015-01-20 10:47
,

3. mókus.kerék..2015-01-19 21:57
ja, és az ügyintéző azt mondta, nem tudja.... :(

2. mókus.kerék..2015-01-19 21:56
Sziasztok, arra lennék kiváncsi, hogy ha január 19-ével lett számfejtés a munkaügynél, akkor leghamarabb mikor lesz ebből pénz? (hóközi kiutalás, bankszámlás) köszi :)

1. mókus.kerék..2015-01-19 21:55
álláskeresési járadék hóközi kifizetésével kapcsolatos kérdés