Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok ajánlani derék, vese fájdalomra fájdalomcsillapítót? fórum

Tudnátok ajánlani derék, vese fájdalomra fájdalomcsillapítót? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 20. 09:41
Ha az orvos emeli a tapasz hatoanyagat es a beteg kicsit bekabulna, de enyhitett a fajdalman, akkor mar megerte...szerintem.
10. Miss Poppy (válaszként erre: 8. - Jázmin1975)
2015. jan. 19. 18:13

Nehogy te legyél már felháborodva!

Egy nagyon erő fájdalomcsillapítóra írod,hogy semmit nem használ!

Ez nem az orvosi ügyelet!


Kérj morfium tapaszt!

9. dee (válaszként erre: 8. - Jázmin1975)
2015. jan. 19. 18:07
Hát ez az, ne idegenektől várj megoldást. Hülye az orvos, hülye a gyógyszerész! GRATULÁLOK! Mégis mit szeretnél?
8. Jázmin1975 (válaszként erre: 7. - Miss Poppy)
2015. jan. 19. 17:56
Mondtam köszönöm szépen a segitséget inkább ne írjatok éppen elég bajom van.És Bocsánat,hogy itt mertem kérni segítséget.
7. Miss Poppy (válaszként erre: 6. - Jázmin1975)
2015. jan. 19. 17:53

Hívd ki az ügyeletet!!


Ne haragudj,de ha ekkora a baj,akkor ne hogy már egy fórumon érdeklődj!

6. Jázmin1975 (válaszként erre: 4. - 4c3a5e5783)
2015. jan. 19. 17:52
Ha csak bántani tudjátok az embert akkor inkább kérlek ne is szólajatok meg.Éppen elég fájdalmam van.Nem kivánom én ezt az érzést senkinek amin át megyek és ez még csak a kezet.
5. Miss Poppy (válaszként erre: 3. - Jázmin1975)
2015. jan. 19. 17:52

Ha egy ennyire erős fájdalomcsillapító tapasz nem használ,mint a Durogesic,akkor mégis mit vársz tőlünk,mit ajánlunk?

Mert az nyilvánvaló,hogy egy sima mezei,végy nélküli fájdalomcsillapító ide,már nem elég!

2015. jan. 19. 17:42
Azért valahogy csak-csak elhúzta 85 éves koráig :D
3. Jázmin1975 (válaszként erre: 2. - Dee)
2015. jan. 19. 17:34

Nem véletlen írtam mind kettőt,veséje és a dereka is nagyon fáj.Igen az Orvossal meg is lehet beszélni majd felmeli a tapaszt és jól bekábul majd töle az Orvosoknak ez a dolguk nekik ebből van pénz nem abból,hogy meggyógyitják a betegeket.

Régen volt minden városba egy két patika ma már minden sarkon van egy se ment és nem megy csődbe és mért nem?Mert nem gyógyitanak meg!!

2. dee
2015. jan. 19. 17:18
Ne haragudj, de ha a kábító/fájdalomcsillapító nem használt akkor mit szeretnél hallani? Ezt orvossal kellene egyeztetni, itt a ráolvasás már kevés lesz. Ami erős hatású gyógyszer az recept köteles. Hiába javasolna bárki bármit. De ez veszélyes ügy, ne vállald át az orvos szerepét. Továbbá nem mindegy vese vagy derék fájdalom!!!!!!!
2015. jan. 19. 17:01
Egy 85éves Ember részére,csigolyái el vannak meszesedve és össze vannak csúszva. Durogesic 100mikrogramm/Óra transzdermális fentanil tapaszt kapott de nem használt egyáltalán semmit se csökkentett fájdalmán nem is alkalmazzuk tovább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook