Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szép kártyán rajta van már a decemberi összeg? fórum

Szép kártyán rajta van már a decemberi összeg? (tudásbázis kérdés)

5. jajjj (válaszként erre: 4. - Rora)
2015. jan. 20. 13:51
Szerintem igen, csak jövő hónapban kapod meg. Nem tudják máshogy csinálni amúgy, szerintem ha tehetnék megszerveznék előre, talán valami könyvelési dolog. Nálunk egyedül bkv bérletet van lehetőség kérni éveset még decemberben, hogy januárban már tudjunk mivel dolgozni menni.
4. rora (válaszként erre: 3. - Jajjj)
2015. jan. 19. 14:06

Én is csak múlt héten írtam alá ezt a papírt. Ez azt jelenti, hogy Erzsébet utalvány sem lesz ebben a hónapban?? Csak majd jövő hónapban dupla mennyiség?

Még jó, hogy tájékoztatják a dolgozókat, nagyon lehet így tervezni...

2015. jan. 19. 13:55
Nálunk a cafeteria nem az előző hónapra visszamenőleg jár, hanem az aktuális hónapra. Vagyis a decemberi összeget, december elején már megkaptam. Január elején a januárit kaphatnám meg, de nem kapom, mert még csak most írtam alá a papírt, hogy idén milyen cafeteria elemeket választottam. Jó eséllyel február elején kapom majd meg csak a januári cafeteriát, együtt a februárival.
2015. jan. 19. 13:22
Nekünk még nincs.
1. rora
2015. jan. 19. 13:10
Cafeteria - Szép Kártya... A kártyátokon van már a decemberi összeg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook