Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csigolyarepedéssel mit tudunk csinálni? fórum

Csigolyarepedéssel mit tudunk csinálni? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 30. 11:09
Köszönöm a segítségeket és a hozzászólásokat. Úgy néz ki, jövő héten visszük édesanyámat Kaposvárra állapot-felmérésre és lehet, hogy kap vmiféle implantátumot a gerincébe. Nem tudom mi lehet ez, de remélem segít rajta végre!
11. 1366d1807f (válaszként erre: 9. - Triniti1020)
2008. ápr. 28. 00:27

Próbálj a Google-ban rákeresni, pl: csigolyarepedés.

Aztán válogassál, hátha találsz valakit.

2008. ápr. 27. 19:53

Szenvedni. Én is azt teszem. Rosszul forrt össze, hiába minden. Ez így marad, míg élek. Kaptam nagyon sokféle gyógyszert, injekciót, elektromos kezelést - ideig-óráig volt jó.

Gyógytorna viszont eddig a legjobb.

És most kezdtem el fogyókúrázni, mert az úgynevezett ideális súlyomnál "picit" több vagyok, és ez is gátol a mozgásban.

2008. ápr. 27. 11:59
Orvost esetleg nem tudna valaki ajánlani nekünk?
2008. ápr. 27. 11:58

Sajnos nem írnak fel!

Ez nem így működik!

7. e71af41436 (válaszként erre: 3. - Triniti1020)
2008. ápr. 22. 21:32
legyetek határozottak és kérjétek a fűzőt.ha kell akkor fizessetek érte.olyan nincs hogy nem jár,maximum nem kaptok rá támogatást.
2008. ápr. 22. 21:30

Szerintem csontkovács jobban tud segíteni, mint az ortopéd orvosok.

Tudom, mert nekem is tört el csontom.

5. triniti1020 (válaszként erre: 2. - Bobke)
2008. ápr. 22. 21:08
Már rossz nézni, ahogy szenved szerencsétlen anyukám!
4. triniti1020 (válaszként erre: 2. - Bobke)
2008. ápr. 22. 21:07
Hát az nem megy! Sajnos!
2008. ápr. 22. 21:07

Sziasztok!

Nagy segítségre lenne szükségünk!

Édesanyám tavaly leesett a fáról és megütöte a gericét. Akkor még nem tudtuk, hogy nagyon komoly a baj! Hazavittük és lepihent. Másnap mentő hozta be a kórházba, ahol megröntgenezték, de nem láttak semmit és gyógyszerek nélkül hazaküldték, de azt is úgy, hogy még szerencse volt, hogy abban a városban lakunk a párommal, ahová hozták kórházba, így haza tudtam vinni a faluba. Mentő nem vitte volna haza.

Most ott tarunk, hogy 1 kg kenyeret is nehezére esik arrébbrakni!!! Kapott egy fűzőt decemberben, amit csak pár óráig tud hordani. Sőt! Most márciusban az is kiderült egy másik ortopédusnál, hogy tök rossz fűzőt írtak fel neki és nem is lehet újat felírni 2 évig még akkor sem, ha szétszakad!!!!

Most valami olyan segítségre lenne szükségem, hogy tudna e valaki egy nagyon jó orvost ajánlani!

Nagyon várom a segítségeteket!

Előre is köszönöm!

2008. ápr. 22. 20:58
Szerintem semit.Magátol fog meggyogyulni.
2008. ápr. 22. 20:56
Segítségeteket várom! Csigolyarepedéssel mit tudunk csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook