Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pesti fogászatot keresek fórum

Pesti fogászatot keresek (beszélgetős fórum)


2017. júl. 17. 11:27

Én egy kicsit összetettebb problémával kerestem fel A J+J dentet vasárnap. Ha akarták volna, meg tudták volna véglegesen orvosolni, de inkább csak tüneti kezelést kaptam. A dokinő nagyon fiatal volt, kedves, de mivel nem mutatkozott be, így nem tudom hoyg hívják. Ha valakinek hétvégén kell valami, gyorsban megoldják, de hosszú kezelésekre én nem mennék oda.

Egyébként Dr Hajdú Zsuzsannához járok a Sanitasba (Eötvös utca), ő nagyon kedves, régimódi jó szakember. Az árai nem alacsonyak, de türelmes és ezért nekem megéri.

2015. jan. 17. 14:24
Szia! Én az örs vezér térre járok, Dr Végh Zsófiához. Első alkalommal készített egy röntgent, aztán leültünk, és mindent teendőt megbeszéltünk lépésről lépésre! Nagyon kedves, és ügyes, foghúzást meg se éreztem! Az árak is egész elfogadhatók egy korona például 29000 Ft! Maximálisan meg vagyok elégedve, csak ajánlani tudom!!
2015. jan. 17. 07:40
köszönöm
2. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Nyanyo0309)
2015. jan. 17. 00:24

Újpesten a Kassai utcában a Spissák doktornő nagyon aranyos, ezt tudom. Árait nem tudom , hogy mennyire jók vagy rosszak. ttps://budapest.cylex.hu/ceg-info/dr--spissák-zsuzsanna-43504.html


Hallottam már olyan fogászatról is, hogy lehet altatást kérni, nem tudom hol van ilyen. Gondolom drága is, de ha ennyire fájdalmas a kezelés akkor lehet érdemes utána nézni hol van ilyen.

2015. jan. 16. 23:57

Pesti fogászatot keresek ahol türelmesek hozzáértőek és elfogadható áron dolgoznak!


Ma este voltam a j+j dent fogászaton amiről szinte nem is lehet rosszat találni.na gondoltam megpróbálom,mert már 3 napja fáj a fogam este.

tudni kell rettegek a fogorvosoktól és nagyon félek tőle. én felhívtam őket hogy türelmes hozzáértő orvoshoz kérek időpontot.kaptam is de a doktornő be sem mutatkozott nem világosított fel mi a helyzet csak miután mondta hogy ebből egy 80000 Ft-os korona lesz gyökérkezeléssel.én meg csak pislogtam mivel tény hogy hatalmas kráter van a fogamon de gondoltam mivel a másik fele ép így tömhető.de közli hogy nem mert akkor kifog törni. jó mondtam beszéljük meg a párommal mit szól mivel 80000 ft az nem kis pénz.a párom akadékoskodott pont mint én hogy nézzük meg röntgenen hogy biztos nem tömhető be??majd 10 percre rá mondja a dokinő hogy megoldható de csak fél évig lesz jó mert úgyis kitörik,erre én ha vigyázok rá akkor csak tovább bírja?hát egy talánt kaptam.

Na jó megkapom a szurit hogy a gyökérkezelésen essek túl. tök jól elzsibbadt gondolta a doki elkezdi fúrni mire én intek hogy érzem mit csinál hogy rezeg meg hogy érzékeny.erre azt kaptam hogy ennek így kell lennie. hát jó folytatta de pár másodperc múlva akkorát ugrottam a fájdalomtól hogy még. erre kérdem ez nem lehet normális hogy fáj kérek még szurint inkább de ne érezem. erre hát mivel gyulladt és elértünk a fogközéphez ezért fáj és úgy sem fog elérzéstelenedni így tűrni kell. én erre na jó keressünk megoldást mert én nem fogom tűrni hisz azért mentem hogy nem fájjon.így belekezdtünk antibiotikumos kezelésbe egy félig megfúrt foggal. :(:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook