Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kedvelem vagy csak azért tetszik mert támogat? fórum

Kedvelem vagy csak azért tetszik mert támogat? (beszélgetős fórum)

18. A Bolond (válaszként erre: 17. - Megara1995)
2015. jan. 21. 14:54
Ó
17. Megara1995 (válaszként erre: 15. - Perla del Mar)
2015. jan. 21. 14:53
Nem mutatom ki, nem rég ismerem szóval, az érzelmek kimutatása még korai lenne...
2015. jan. 21. 00:21

Attól még, hogy tetszik, nem jelenti azt, hogy már most többet érzel. Sőt később sem. Szerintem ez még csak hála, ha eddig nem kaptál szeretet, márpedig nem kaptál, akkor hajlamos lehetsz összekeverni a kettő érzést.


Minél többet gondolkodsz ezen, annál inkább azt fogod érezni, hogy többet érzel iránta, eleite a szerelem gondolatába szerethetsz bele.

15. Perla del Mar (válaszként erre: 14. - Megara1995)
2015. jan. 20. 22:49

Akkor szerintem tényleg nem csak hála, amit érzel iránta!

Próbáld amennyire tudod nem kimutatni, nehogy kellemetlen helyzetbe kerülj, ha esetleg Te nem jössz be neki nőként.

14. Megara1995 (válaszként erre: 13. - Perla del Mar)
2015. jan. 20. 20:43
Amikor először megláttam is jóképűnek tartottam...
2015. jan. 20. 20:36

Sokszor első látásra azonnal tetszik az embernek a másik. Máskor meg van, hogy később alakul ki a vonzalom. Van, hogy csak barát marad.Ha még soha nem jött így be senki, akkor valószínűleg több ez, mint hála!

Amikor először megláttad mi volt a benyomásod róla ,mint pasi?

12. Megara1995 (válaszként erre: 11. - D1e807c461)
2015. jan. 17. 12:18

Félre értés ne essék nem akarok én " el szórakozni" most se vele se senkivel.

Csak a kétes érzéseimet raknám helyre.

Okot pedig nem adok neki semmire, amivel vissza élne.

Én is tudom, hogy korai megkedvelni valakit pár nap alatt... csak hát... na mindegy nem is rágódom ezen inkább :)

11. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Megara1995)
2015. jan. 17. 07:25

valószínűleg csak azért, mert jó hozzád.

de ne gondolj erre.

inkább igyekezz rendbe hozni az életed.

szórakozni lehet később is.

örülj, h eddig nem jutott eszébe visszaélni a helyzettel.

ne is adj alkalmat rá.

2015. jan. 17. 01:40
valoszinu az utobbi,bar ezt cask te tudhatod.
9. kriszta773 (válaszként erre: 7. - Megara1995)
2015. jan. 16. 22:10

pár napja ismered, még odáig sem jutottál el, hogy magadról tudd, tetszik-e neked, nemhogy te tetszel-e neki, és már azon filózol, ha majd nem sül jól el a dolog, mi lesz? :)

fantáziálni jó dolog arról, aki tetszik, de ne kezdj rögtön kombinálni olyan dolgokról, amik nincsenek, és lehet, hogy soha nem is lesznek :)


szerintem örülj, hogy segített, éld az életedet, a többi majd alakul, ne rontsd el hülyeségekre rákattanva ;)

2015. jan. 16. 22:07
Az őszinte jóság elnyeri jutalmát.
7. Megara1995 (válaszként erre: 6. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 21:36

Azért merült fel bennem a kérdés érzek e iránta valamit mert ha pl ő nem érez semmit,vvagy igen de aztán nem jól sül el a dolog nem lenne hova mennem.

Ezért is nem mutatom, hogy nagyon is megkedveltem... keresek másik lakást, lehet ha nem vele élnék más lenne a helyzet...

6. kriszta773 (válaszként erre: 5. - Megara1995)
2015. jan. 16. 21:30

az miért lenne probléma, ha vonzódsz hozzá? :) lehet, majd elmúlik, és barátok lesztek, lehet, hogy idővel több is alakul majd köztetek, ha úgy éreztek. látod, még te sem vagy biztos abban, hogy igazán tetszene, és úgy gondolod, a segítsége imponál, hogy valaki tesz érted. akkor meg pláne nem kell ezen agyalni, sokkal rosszabb lenne, ha rád hajtana, miközben te kiszolgáltatott helyzetben vagy, és azt sem tudnád, akarod-e.

nem kell siettetni a dolgokat, inkább magadra koncentrálj most :)

5. Megara1995 (válaszként erre: 3. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 21:27
Nem akarok én kavarni mert tényleg korai, csak magamat sem értem miért "vonzódom" hozzá, ha csak pár napja ismerem, mert hirtelen még soha nem jött be így senki. De igazad van!
4. Megara1995 (válaszként erre: 2. - Szabot.88)
2015. jan. 16. 21:15
Persze szerintem is korai mert nem rég óta ismerem de valami akkor is megmozdult bennem felé.
3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Megara1995)
2015. jan. 16. 21:13

szerintem normális, hogy kedveled, hiszen segít, és nem érzed magad egyedül

ne haragudj, de pár nap után mégis miben vársz tanácsot? örülj, hogy volt hová menned, és rendes a tag, nem kell rögtön kavarni meg mit tegyekezni

2015. jan. 16. 21:10
Valószínűleg összekevered a hálát a szeretettel. És erre kapcsolatot nem szabad alapozni. Még csak kicsi ideje laktok együtt, várj!
2015. jan. 16. 21:04

Az előző fórumon már írtam, hogy nem jövök ki a családommal és eljöttem tőllük. Nem volt hova mennem és befogadott egy srác. Munkát keresett nekem , mindenben segít, nem nyomul és nagyon kedves velem. Nem volt még ilyen ember az életemben akinek megfelelek úgy ahogy vagyok.

Ma is megvédett a szüleimtől.... Ha nincs ott nem tudom mi lett volna velem.

Igaz pár napja ismer csak de nagyon kedvelem...vagy csak azért mert mindenben mellém áll és valójában igazából nem is tetszik?

Annyi mindenben segítettetek már hoxások, :) adjatok létszi most is tanácsot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook