Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik E vitamin kapszula jó? fórum

Melyik E vitamin kapszula jó? (tudásbázis kérdés)


24. nefaria (válaszként erre: 22. - Siss27)
2015. jan. 20. 11:14
Nekem is van alulműködés :) És érdekes, nem tuti, hogy van összefüggés, de. Mikor beszedtem a 2 levél 100as E vitamint, utánna kellett pont kontroll TSHra mennem, és lejjebb ment. A Letrox mellett az E vit kúra előtt 1,2-1,4 körül mozgott, azóta 2*is nézettem, és 0,8-0,9re lement. Ki tudja, lehet arra is jó hatással van.
23. c622ea64f4 (válaszként erre: 22. - Siss27)
2015. jan. 20. 10:18

Köszi hogy akaratodon kívül, de felhívtad a figyelmem erre a szójabab olaj dologra, utánaolvastam, és azt hiszem én is a másik E vitamint fogom venni.

Azt gondoltam hogy az ilyen készítményekben nem lehet káros dolog...ezek után részletesen el fogom olvasni az összetevőket :)


Jó egészséget kívánok mindenkinek :)

22. siss27 (válaszként erre: 21. - Nefaria)
2015. jan. 20. 10:12

Köszönöm szépen!


Lehet,hogy a Bioextrás is jó,én nem értek hozzá.Csak a szójáról,szójaolajról megoszlanak a vélemények.Sok helyen írja,hogy az ösztrogénszintre és pajzsmirigye nem éppen jó.Nekem meg pm alulműködésem is van,ösztrogénszintet meg nem szeretnék magasabbat.Ráadásul az én szervezetem fura egy szerkezet,semmi sem úgy működik nála ahogy kellene.A d-vitamin szedése se sült el jól,másnak meg nincs baja tőle.Szóval ezt a vitamint a szójababolaj tartalma miatt inkább jegeltem.Tartottam tóle,hogy nehogy ártson mint használjon.Lehet,hogy elenyésző a benne lévő mennyiség,nem értek hozzá,de hosszabb kúrát tartva fene se tudja.


Ez az Innopharm jól hangzik,az olíva,pektin,zselésítőanyag nem sok vizet zavar szerintem.

21. nefaria (válaszként erre: 19. - Nefaria)
2015. jan. 20. 08:55

Szia!

MEgnéztem, Innopharm E vitamin, jól emlékeztem. Hordozóként oliva és víz van felsorolva, ill. zselésítőanyag, pektin. Nincs rajta, hogy gm, de az sincs, hogy tartalmazhat nyomokban, szóval ELVILEG nincs benne szójababolaj. A zselésítőanyag nem tudom mi :) Remélem, segítettem.

2015. jan. 20. 00:20
En a Bioextra E vitamint szedem, akkor most lesz valami bajom tole? :(
19. nefaria (válaszként erre: 18. - Siss27)
2015. jan. 19. 15:38
Megnézem neked otthon pontosan a márkát, nem emlékszem már rá hogy melyiket választottam. Van hordozóanyag, de arra bizton emlékszem, hogy nem szójababolaj, hanem talán oliva (egy gluténmentesen étkező ismim miatt néztem meg ezt anno). Holnap legkésőbb megírom ok?
18. siss27 (válaszként erre: 14. - Nefaria)
2015. jan. 19. 14:51

Nefaria,ennek az e-vitaminnak pontosan mi az összetétele?Tiszta e-vitamin vagy vannak hordozóanyagok is?

Nekem is hasonló problémám van mint amit leírtál,lehet meg kellne próbálnom nekem is.

Viszont például a Bioextra e-vitaminban van szójababolaj is.A szójabab pedig az ösztrogénszintre nem valami jó,emelheti,nem szeretném,ha még magasabb lenne,ezért sem mertem beszedni.

17. mosolyka1111 (válaszként erre: 14. - Nefaria)
2015. jan. 19. 12:46
És sok sikert a második babócához!:)
16. mosolyka1111 (válaszként erre: 14. - Nefaria)
2015. jan. 19. 12:45
Nagyon szépen köszi:)
15. nefaria (válaszként erre: 8. - C622ea64f4)
2015. jan. 19. 11:01
Nekem is így volt. Peteérés után, a ciklus második felében telítődnek a ciszták, attól dagad meg a cici, és nyomkodásra, rosszabb esetben már anélkül is fáj. Aztán jön a mensi, megy a mellfájdalom, majd 1 hét nyugi és kezdődik elölről. Ja még annyit, hogy az első két dobozt (100 szem) szünet nélkül szedtem mensi alatt is, aztán mikor elmúlt a mellfájás, akkor kezdtem ezt a kúraszerű szedést.
14. nefaria (válaszként erre: 7. - Mosolyka1111)
2015. jan. 19. 10:59
Bocsánat, most olvastam a kérdésedet. Én napi 1 darab 100 mg-osat szedek, nekem a mammográfián mondta a hölgy, hogy szokott segíteni a cisztákon az E vit. Az adagot meg a ho. mondta. Igen, amikor nincs mensi, szedem, amikor van, nem szedem, ezt valahol olvastam, hogy így lehet kúraszerűen segíteni a méhnyálkahártya kellő megvastagodását, amiben a progeszteronnak van jelentősége, ami nekem alacsony szintű (és elvileg ettől, azaz az ösztrogén túltengéstől, progi-ösztro arány felborulásától) alakulnak ki a ciszták. Nekem (bár ezt lehet írtam már) tökre elmúltak a ciszták, már nem dagad be a cickóm a ciklus második felében. Hogy a progi szinten segített-e, nem tudom, majd kiderül pár hónap múlva, mikor "élesben" nekikezdünk a második babónak :) Remélem beválik nálad is!
13. lilibe
2015. jan. 17. 17:09
Szívesen! :-)
12. c622ea64f4 (válaszként erre: 11. - Lilibe)
2015. jan. 17. 16:42
Koszi :)
11. lilibe
2015. jan. 17. 16:34
Én ligetszépe kapszulát 1000 mg-osat szedek, napi egyet.
2015. jan. 17. 09:08

Vettem 400 mg-os E vitamin lagykapszulat, es 684 mg-os ligetszepe olaj kapszulat.

Azt tudom hogy az e-vitaminbol napi egy szemet kell bevenni, de a masikbol?

2015. jan. 17. 00:07
Szia! Nekem a ligetszépe kapszulát ajánlották rá.
8. c622ea64f4 (válaszként erre: 6. - Nefaria)
2015. jan. 16. 22:04

En csak ultrahangom voltam, de nem talaltak semmit.

Sajnos nekem egy honapban 3 hetet faj es egyet nem :(

Ha abbahagynam a fogamzasgatlot lehet hogy elmulna, de egyelore nem tudok jobbat, ezert gondoltam az e-vitaminra. Orulok hogy neked elmult, reggel veszek en is, es bizakodom :)

7. mosolyka1111 (válaszként erre: 6. - Nefaria)
2015. jan. 16. 15:10

Megkérdezhetem, hogy Te napi mennyit szedsz?

És minden nap, kivéve a menzesz napjait?

2015. jan. 16. 14:09

Én a DMben szoktam venni, asszem Innopharm vagy vmi ilyesmi. 100-as levél. Amikor nincs menzesz, szedem, amikor van, nem szedem (elvileg a méhnyálkahártya kellő megvastagodásában is van jelentősége, meg a progi hiány rendeződésében).


A mellfájdalom nekem teljesen elmúlt, mióta így szedem. ciszták voltak egyébként, amit a progi hiány (amit meg a pajzsmirigy alulműködés) okozott. Utánajártál a mellfájdalomnak? Csk mert engem mammográfiára is elküldtek emiatt, szerencsére negatív. Jobbulást!

2015. jan. 16. 13:22
Nekem 3 hétig kellett egy kúrát csinálnom, napi 200-ast kellett szednem (nem jött meg a menzeszem, és a doki nem akarta egyből hormonokkal kezdeni, ezért javasolta, és rendeződött is.)
4. c622ea64f4 (válaszként erre: 3. - Mosolyka1111)
2015. jan. 16. 08:18
Abban tudnál segíteni hogy mennyi ideig kell szedni, és milyen mennyiségben?
2015. jan. 16. 08:10
Bioextra E lágy kapszula, én is szedtem, bevált.
2015. jan. 16. 06:45
Mellfájdalomra szeretném szedni, tudtok ajánlani olyat ami jó?
2015. jan. 16. 06:45
Melyik E vitamin kapszula jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook