Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sokkal kevesebb hajam hullik, mikor fog látszani a változás? fórum

Sokkal kevesebb hajam hullik, mikor fog látszani a változás? (tudásbázis kérdés)


7. BlackAndGold (válaszként erre: 6. - Dd4fac34d4)
2015. jan. 15. 19:34
Varga hajcseppeket és sampont használok.
6. dd4fac34d4 (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jan. 15. 19:11
És elárulod, hogy mi ez a csodaszer? Nálunk a családban az egyik férfinak ritkul feltűnően a haja, valamit szívesen kipróbálna, mielőtt megadja magát a kornak és a kopaszságnak!
5. pink habroló (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jan. 15. 19:08

Nem az a lényeg, hogy sokkal kevesebb hullik ki mint azelőtt, hanem a kihullottak hajszemölcsei anagén fázisba kerülnek, vagy sem.

Minimum 3hónap kell, hogy látható legyen a pozitív változás.

2015. jan. 15. 19:06

Sztem ez nagyon sokmindentől függ... pl mennyire nő gyorsan a hajad mennyire volt sűrű a hullás előtt s mennyire roncsolódott az eltelt x időben amíg nem kezdted a szert használni.... Ezt nem igazán lehet így látatlanba megmondani ... Már csak azért se mert lehet átmeneti a javulás lehet h olyan fejbőr betegséged van amire nem is gondolsz vagy a szervezetedben van olyan baci, vírus ki tudja minek kellene nevezni ezt ami ezt okozza. Nem tudom voltál e szakembereknél mielőtt megvetted a "csodaszert" ami jelen pillanatban használ..ha ilyen okok miatt történt ez az egész s lehet ez csak tüneti kezelés aminek most nagyon örülsz de a végtelenségig nem használhatod a szert sztem...


Én azt mondom ne itt érdeklődj hanem bőrgyógyásznál....

2015. jan. 15. 19:03
A "több a hajad" az a sűrűsége. Előbb dúsuljon vissza, az a lényeg.
2015. jan. 15. 19:03
Nem tudom,pár hónap biztosan.
2015. jan. 15. 18:59

Elkezdtem egy szert használni a fejbőrömre, és SOKKAL kevesebb hajam hullik, mint régen. Nagyon hullott a hajam, most kb. 3-4x kevesebb hullik, mióta ezt használom.

Mennyi idő alatt látszik majd meg, hogy több a hajam? Ha mondjuk havonta 1 cm-t nő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook