Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3. kerületi általános iskolák - vélemények fórum

3. kerületi általános iskolák - vélemények (beszélgetős fórum)


2015. febr. 4. 20:46

Találtam egy ilyet, lehet hasznos:

[link]

2015. febr. 4. 10:11

Szia.

Az èn lányom is most lesz iskolás. Mi a Váradi utcaihoz tartozunk, elèggè vegyes vèlemènyeket hallottam az iskoláról,a leendő tanító nèniről viszont jókat hallottam( Czibulyás Zörög Blanka).

Vèlemènyeket szívesen fogadok.

Èn most leszűkítettem az iskolákat a következőkre: Aquincumi, Kerèk, Váradi, Krudy, Harrer,Erdőaljai, talán Keve ès Fodros.

Az èn lányom kètnyelvű, itthon hallja az angolt, de nem beszèli igazán. Szeretnèk angol kèttannyelvű sulit neki, vagy ahol angolt tanítanak elsőtől. Igazából egy közèp erős sulit keresek, legyenek szabályok, tanulás, de ne legyen megalázás, legyen egy kicsit tyúkanyó típusú tanító,legyen sikerèlmènye a gyereknek,szeressen meg tanulni a 4 èv alatt.

Eddig ahol voltunk nyílt napon, szülőin, vagy iskolacsalogatón: Harrer, Kerèk. Ma megyünk Aquincumiba.Jövő hèten: Erdőaljai ès Váradi, 18.-án Krudy, közte pedig foglalkozások gyerekeknek kül. iskolákban.

Amit a bekerülèsről tudok:

1. helyen a körzetesek kerülnek be

2. Testvèr már oda jár

3. Különböző kèrelmek ( pl. Szülő munkahelye oda tartozik utcailag)

4. Kerületi lakóhelyű gyerek

5. Budapesti gyerek

Ha túljelentkezès van, előfordulhat sorsolás is

2015. jan. 15. 18:33
Iskolaválasztás előtt állunk, a Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola a körzetes iskolánk. Szívem szerint 2 tannyelvű iskolába szeretném adni a gyerekemet, még akkor is, ha messzebb lenne. Véleményeket szeretnék kérni a 3. kerületi általános iskolákról. Tudtok arról valamit, hogy nem körzetesként mennyire lehet bejutni egy másik iskolába? Előre is köszönöm szépen a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook