Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen mosó- szárítógépet érdemes vásárolni? fórum

Milyen mosó- szárítógépet érdemes vásárolni? (tudásbázis kérdés)


8. bibity (válaszként erre: 7. - Arrival)
2015. jan. 16. 22:25
Van benne, de a szöszök kis részét gyűjti csak be sajnos.
7. arrival (válaszként erre: 6. - Bibity)
2015. jan. 16. 13:04

Nincs benne ilyen szoszgyujto filter ?

Az ajto alatt szokott lenni ilyen kis szuro, azt erdemes kitisztitani minden szaritas utan.

2015. jan. 15. 22:27

Nekem Electrolux van, eleinte tök jó volt, de kb. 3-4 év után javíttatni kellett, mert mint kiderült, a szárításkor lejövő szöszök valahogy meggyűltek a fűtőszálon, és végül zárlatot okoztak, és elégett a fűtőszál. Most működik, viszont nem szárít rendesen, szóval már megint szerlőt kell hívnom:( Remélem, a mostaniakba már tesznek valami normálisabb szűrőt a szöszök ellen...

Egyébként, ti nem szoktatok úgy járni, hogy szárítás után tiszta szösz a dob, és ha elfelejti az ember kimosni, akkor a kövi adag ruhára nagyon csúnyán rárakódik...

Szerintem ez az egybe mosó-szárító jobb, mint a semmi, de én külön szárítóra vágyom.

2015. jan. 15. 12:24
Nekem LG gépem van, de túl sok tapasztalatról még nem tudok beszámolni, mert egy hete kaptam. :D Egy biztos, imádom!:))
4. trapiti (válaszként erre: 3. - Forrest2010)
2015. jan. 15. 12:07

Fogalmam sincs, azt nem írja ki :)

2x8 féle szárító programja van, pamut és műszálas ruhákra, mindegyikre 10-30-60-120 perc vagy a szárítás mértéke szerint 4 fokozat.

3. forrest2010 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2015. jan. 15. 12:03
Hány fokon szárítod félórát ?
2. trapiti (válaszként erre: 1. - Vidéri)
2015. jan. 15. 11:24

Nekünk Hoover SensorDry van, itt minden nap esik szinte, emiatt alapfelszerelés minden háztartásban.

Nagyon szeretem. Én úgy használom, hogy minden kimosott adagra ráengedek egy 30 perces szárítást, ettől még nem lesz gyűrött, viszont meg tud száradni a magas páratartalom mellett is, és nem büdösödik meg a ruha. Általában válogatom a sötét és világos fehérneműket, zoknikat és ezeket külön teszem be mosni, mert ezeket végigszárítom. Érzékelős, a szárítás mértéke állítható (van 4 fokozat időtartam szerint, és 4 a szárazság mértéke szerint), a zoknikat, bugyikat, alsókat a legszárazabb fokozaton szoktam megszárítani, kivéve mehetnek a szekrénybe, és ezek nem gyűröttek amikor kiszedem.

2015. jan. 15. 10:54
Mosó-szárítógép (egyben) vásárlása előtt állok. helyhiány miatt nem fér el két külön gép. A mosógépem a bojler alatt van a mosókonyhában, így rá sem helyezhető a szárítógép. Több fórumon találtam hasonló témát, de a külön-szárítógéptapasztalatosok uralják. Kérem akinek kombinált gépe van azok írjanak! Gondolom ezekből a gépekből is már jobbak a manapság vásárolhatóak. Márkák, típusok és hozzá kapcsolódó hasznosságok érdekelnének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook