Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Forskolin burn fat! kapszuláról mik a tapasztalatok? fórum

A Forskolin burn fat! kapszuláról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 12. 18:27

jajj, van aki még hisz az ilyenekben??? :O

most komolyan! ha lenne bármiféle csodaszer, kapszula, krém, varázsige, amivel diéta és mozgás nélkül le lehet fogyni, akkor már rég mindenki ezt szedné és fitnesszmodell alkatú lenne.

ehhez képest aki ilyeneket vesz annak maximum a pénztárcája fog lefogyni valamelyest :))

6. babuci10 (válaszként erre: 5. - KGyula)
2015. márc. 12. 18:23

Kedves KGyula!


Természetesen nem smafu a véleményed, sőt, köszi az infot! Igazából az volt a fura, hogy mindenki olyan pozitívan nyilatkozik róla a hivatalos oldalon, engem valódi emberek véleménye érdekel...

állítólag vusszakérheted a pénzed, ha nem hat.

2015. febr. 24. 11:59

És a valódi, hús-vér férfiak tapasztalatai, az smafu, kedves babuci10?


Jómagam rendeltem egy 15 napos "próbaadagot" (13.000,- forintba került). Örömmel jelenthetem, hogy a tegnapi naphoz képest, 0,2 kilogrammot híztam.


Jelzem azt is, hogy nekem eleddig a zsírégető teák, illetve a káposztakapszula jött be. Sőt, a káposztakapszula nagyon bejött, de ott meg az volt a baj, hogy több hónapos szedés után teljesen felborította a vérképemet.


Az orvos azt mondta, hogy (idézem, durva lesz): "ezeket a fogyasztószerekkel házaló, mitugrász szarjancsikat, egytől-egyig halálra kellene ítélni, meg azokat is aki reklámozza őket". Szép?


Az orvos szerint, ezek a fogyasztó szerek, mind meggátolják a különböző anyagok (így röviden) természetese felszívódását, vagyis azokét is, amelyeknek muszáj lenne beépülnie a szervezetbe. Ettől függetlenül - mint írtam - vettem egy adagot kipróbálásra, noha tudom (és mind tudjuk) a receptet:

- kalória- és szénhidrátszegény étrend,

- sok mozgás,

- türelem.


Ígérem, híven beszámolok a történtekről, feléve, hogy túlélem.

4. babuci10 (válaszként erre: 3. - Ancsa0311)
2015. febr. 19. 07:12

Szia!


Ezeket a propaganda oldalakat én is láttam, ezért is írtam itt, hátha valakinek van személyes tapasztalata az ügyben - akár jó, akár rossz. Ezeken az oldalakon nem tudom, mennyire a valóságot találja meg az ember és engem inkább a valódi, hús-vér nők tapasztalatai érdekelnének... :)

3. Ancsa0311 (válaszként erre: 2. - Babuci10)
2015. febr. 19. 05:50
2015. jan. 20. 14:46

Sziasztok!


Engem is nagyon érdekelne, hogy valóban hatásos -e.

Próbálta már valaki? volt valakinél hatásos?

1. MoBe
2015. jan. 15. 08:08
A Forskolin burn fat! kapszulát próbálta már valaki? Tapasztalatok, vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook