Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmúltam 60, hosszú magányos élet után van barátom, de félek az intimitástól, szextől fórum

Elmúltam 60, hosszú magányos élet után van barátom, de félek az intimitástól, szextől (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 18. 17:15
Kedves Arwen52 nagyon őrvendek boldogságodnak,,,én is hasonló helyzetben vagyok,,igen van szerelem 60 év felett is,,sok boldogságot kibvánok továbbra is.
49. Arven52 (válaszként erre: 48. - E6bcd52f21)
2015. jan. 21. 18:03
Köszönöm szépen. Annyira magányos voltam, úgy hittem egyedül fogok megöregedni és meghalni. És újra élek, élhetek egy csodálatos férfi mellett. Mindenkinek kívánom ezt a boldogságot.
48. e6bcd52f21 (válaszként erre: 31. - Arven52)
2015. jan. 20. 17:47
Kedves Arven! Megkönnyeztem soraidat! Ismeretlenül is nagyon sok boldogságot kívánok ! Nagyon kedves ,helyes nő vagy,van kisugárzásod! Szeressétek egymást és legyetek boldogok!
47. murva (válaszként erre: 46. - Arven52)
2015. jan. 18. 21:07
Örömmel olvastam a történetedet,2011-ben jártam hasonló cipőben 59 évesen,egy társkeresőn ismerkedtünk meg a neten a párommal,azóta együtt élünk boldogan,de sajnos nem ez a gyakorlat,nagyon sok ismerősöm panaszkodik,hogy nem talál magának társat,lehet,hogy nekünk szerencsénk volt.Sok-sok együtt töltött boldog évet kivánok nektek!
46. Arven52 (válaszként erre: 44. - Ancsika688)
2015. jan. 18. 15:21
Remélem ez a történet eljut idősebb hölgyekhez, talán megtalálják és elolvassák itt a fórumon. Tudniuk kell, hogy létezik olyan férfi, aki nem csak a jóval fiatalabb nőket keresi és a törődést, megértést, őszinte odafigyelést egy korban hozzá illő nőtől kapja meg igazán. Köszönöm a bátorítást, amit adtatok, a legjobbakat kívánom, mert mindenki megérdemli a boldogságot egy nagyszerű férfi oldalán.
45. Arven52 (válaszként erre: 44. - Ancsika688)
2015. jan. 18. 15:12
Nagyon köszönöm! Soha nincs késő, ha az őszinteség, a szeretet megvan egy kapcsolatban.
44. ancsika688 (válaszként erre: 42. - Arven52)
2015. jan. 17. 22:06

Őszintén örülök a boldogságotoknak,nagyon jó ilyen beteljesült ,szép szerelemről olvasni.

Kívánom örökké maradjon így:)

43. a71138dd52 (válaszként erre: 42. - Arven52)
2015. jan. 17. 21:55

Hiszem, hogy nagyon sok nőnek erőt adnak a szavaid !:)

Sok-sok boldog együtt töltött évet kívánok! :)

2015. jan. 17. 21:52

Szép estét mindenkinek!

Egyszer csak ott találtam magam az ölelésében, úgy csókolt, mint még senki én meg csak átkaroltam és ringattam, ringattam. Összesimultunk. Megállt az idő és visszafelé forgott, mert egy fiú és egy lány feküdt az ágyban, akik most kezdik az életüket együtt - és ez szóról szóra igaz. Amilyen csodálatos ember a párom, olyan gyengéd szerető is. Bármi történik is velünk, nem lesz olyan betegség, vagy gyász, amit ne élnénk túl. Egy rossz házasság, később sikertelen kapcsolatok után megtaláltam a szerelmet. Ő egy megalázó, keserű házasságban élt, elváltak és elvett egy másik nőt aki szegény meghalt rákban. A munkájába temetkezett, csak a hivatásának élt és a gyerekeinek, unokáinak. Azt mondta, hogy egy gyönyörű ajándék vagyok és nagyon vigyáz majd rám.

Köszönöm azt sok biztatást, reménysugarakat, felém áradó szeretet hullámokat, mert hiszem, hogy nincs véletlen, valaki fogta kezem, amikor idejöttem hozzátok a fórumra. Nagyon sok szeretettel: Arven52

41. angelic smile (válaszként erre: 31. - Arven52)
2015. jan. 17. 15:36

Nagyon örülök annak, hogy a biztatásunknak nem álltál ellen, de annak még jobban, ahogy az estétek sikerült. Látod, mondtam én, hogy többet érez irántad, mint hiszed! :)

Kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok! :)


Utóiratként hozzáfűzném, rendkívül örülök, hogy leírtad a történetedet, mert ez szolgálhat bizonyságul: 50-60 év felett is megtalálhatjuk életünk párját! :) Nem szabad feladni!

40. Aliz73 (válaszként erre: 31. - Arven52)
2015. jan. 16. 17:27

Nagyon örülök hogy ilyen szép estétek volt.

Nagyon csinos vagy!

Legjobbakat kívánom nektek!!

A szerelem kortalan.

Legyetek nagyon boldogok!!

39. kristo_f (válaszként erre: 31. - Arven52)
2015. jan. 16. 17:11

Hú de nem szeretek érzelgős lenni

Csak annyit írok, le a kalappal elötted/elöttetek és sok boldogságot!


Anno régen azt kérdezte a barátnőm, mi lesz ha megöregszik és púpos lesz.

Azt mondtam, akkor majd a púpudba kapaszkodok, mert különben én meg az öregség miatt elesnék

Ebben maradtunk a mai napig!

2015. jan. 16. 17:02
Nagyon örülök a boldogságodnak, ne engedd el.
37. 4c1a787e8f (válaszként erre: 31. - Arven52)
2015. jan. 16. 14:02

Annyira cukik vagytok ti régebb óta fiatalok..


Sokszor fiatalon is ugyanúgy újra kell tanulni a dolgokat, újra kell kezdeni. Szülés után, csalódás után, betegség után, idegi problémák után, hosszabb kihagyás után... És sokszor a nőnek az első jópár alkalom nem jó. De aztán mindig jobb lesz, belejön újra. Az elején kicsit néha "hazudni" is lehet, meg kell magunkat erőltetni, mert a férfiaknak más a működésük, mi nők meg okosabbak vagyunk... Csak arra kell vigyázni, nehogy úgy maradjon a dolog. De a javulás, ha egyébként lelki síkon ok a dolog, el fog jönni..


Ilyen pasira meg talán megérte ennyit várni. Miért ne lehetne 100 évesen is szerelmesnek lenni?

36. pieta4 (válaszként erre: 35. - Arven52)
2015. jan. 16. 13:55
Köszönöm a kedves szavaid, melengetik a szívemet!
35. Arven52 (válaszként erre: 32. - Pieta4)
2015. jan. 16. 13:23
Köszönöm szépen kedves Pieta4, én én is alig hiszem, hogy velem történik mindez.Kérem a Sorstól, hogy bárhol is élj, bármilyen körülmények között és kapcsolatban, mindig minden csak jobb és szebb legyen a jövőben, mert őszinte és kedves vagy.
2015. jan. 16. 10:28
Csak így tovább! :)
33. 2104cc91e8 (válaszként erre: 31. - Arven52)
2015. jan. 16. 10:09

Nagyon örülök, hogy minden ilyen szépen alakult :)

Igazi figyelmes úriemberre találtál!!

A továbbiakban is a legjobbakat kívánom nektek!!

32. pieta4 (válaszként erre: 31. - Arven52)
2015. jan. 16. 10:07

Annyira örülök! Gondoltam Rád sokat tegnap!

Nagyon szép a történeted! Ezért is jó ide járni, mert ilyen dolgokkal lehet találkozni! Minden nő ilyen szép mondatokra vágyik, mint amit Te kaptál!

Bátorságot kívánok a továbbiakban is!

Nagyon csinos vagy és pozitív energiákat sugárzol! Hát igen, ez a szerelem!:)

2015. jan. 16. 09:54

Drága segítőim! Elmesélem a tegnap estét. Kértem, hogy menjünk el abba kávézóba, ahol először randevúztunk. Már a kocsiban kérdezte, hogy van-e valami baj, olyan csendes vagyok. Mondtam, hogy szeretnék megbeszélni vele valamit. Nem ittam csak egy ananász koktélt, de alk.menteset. Ő sem szokott inni. Kihozták a rendelést és én megfogtam mind a két kezét, belenéztem abba a szép, okos szemébe és elmondtam mit érzek iránta, azt is, hogy nem akartam elutasító lenni, de nehéz nekem még feloldódni. Amit ezután mondott én soha nem fogom elfelejteni. "Számomra egy gyönyörű ajándék vagy, nem is reméltem, hogy az életben történik még velem ilyen jó, a szívemben vagy és nagyon szeretlek. Mindig mosolyogsz, mindig kedves vagy és soha nem teszek olyat, amit te magad nem akarnál." Majdnem elsírtam magam. Aztán feljött hozzám, néztük a híradót és a kanapén hozzábújtam, átölelt és finoman megcsókolt. Azt mondta,nagyon vágyott erre a meghitt alkalomra. Csak a zakóját vette le én meg a blúzomat (top, mt. maradt), de látszott a sebhelyem és odahúztam kezét, mondván nagyon bánt hogy a nőiességem romokban van és sajnálom. De ő azt válaszolta: én nem részenként szeretlek, hanem mindenestől, teljes mivoltodban. Aztán lejjebb vándorolt a keze, én is felbátorodtam és símogattam ugyanúgy. Nadrágon keresztül, de éreztem, hogy kíván. Nagyon boldog voltam, de úgy éreztem nem megy tovább. Kérdeztem, hogy nem baj, ha ma még itt megállunk? Nagy puszi áradat után mondta, hogy ahogy én akarom minden úgy lesz. Néztük kicsit még a tv-t, aztán hazament és ma újra találkozunk.

Köszönöm a bátorítást, hanem vagytok velem, ki tudja mi történt volna? FELTÖLTÖTTEM EGY FOTÓT MAGAMRÓL, EZ VAGYOK, ENNEK AZ IDŐSÖDŐ, SZERELMES NŐNEK ADTATOK ÚJ REMÉNYT. KÖSZÖNÖM ÉS MÉG VISSZAJÖVÖK!

30. Madonna13 (válaszként erre: 28. - 4c3a5e5783)
2015. jan. 16. 08:26
ne egyszerre a kettőt ha lehet :)))
2015. jan. 15. 21:53

Csak természetesen, légy olyan amilyen szoktál

lenni, légy önmagad!


Minden rendben lesz, vagyis, remélem, már

rendben van :)

28. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 27. - Madonna13)
2015. jan. 15. 20:15
Igyon bort meg vegyen be szorongásoldót...??????
2015. jan. 15. 14:11
Kedves Arven52, szerintem nyisd ki a szívedet, és ne hagyd hogy a félelmeid vezéreljenek. Szeretgesd a barátodat és mutasd ki ezt felé, tegyél testi közeledést és ha vmi félelmed van beszéld meg vele. Első alkalommal, ha a helyedben lennék, tuti a cicifixet magamon hagynám, és úgy szerelmeskednék :) vigyázz a kapcsolatodra és élvezd ki minden percét! sosem tudhatod meddig tart, mikor veszi el tőled a sors-amúgy szerintem is igyál egy kis bort és mantrázzál nyugató verseket...vagy ha végképp totál ideges vagy vegyél be vmi enyhe szorongásoldót ami lökést ad hogy megtedd amit minden pár csinál :) szurkolok!
26. Mazsinka (válaszként erre: 10. - Arven52)
2015. jan. 15. 12:21
Hívd el vacsorára, borozgassatok hozzá egy kis zene mellett. Ha már kellő mennyiségű bor fogyott általad (nem a részegségre gondolok), talán ellazulsz, és könnyebben megy majd.
2015. jan. 15. 11:36
Én is drukkolok Neked, hogy le tudd vetkőzni a félelmedet. 7 évvel ezelőtt átéltem én is hasonló helyzetet. Jobban féltem, mint anno szűzlány koromban.
24. pieta4 (válaszként erre: 22. - Arven52)
2015. jan. 15. 11:20
Légy bátor és nyílt! Drukkolok, hogy jól alakuljon minden!:)
2015. jan. 15. 08:34

Ne félj,nem lesz semmi gond ;)



...(ha kihagyod)...:D

2015. jan. 15. 08:28
Jó reggelt mindenkinek! Most belevetem magam a házimunkába és csak arra figyelek! Délután találkozunk...<3
21. kriszta773 (válaszként erre: 19. - Arven52)
2015. jan. 14. 19:49
ne rágd magad ezen, szerintem azért 5 hónap után nem számít az ilyesmi sürgetésnek :) anélkül is eltölthettek pár éjszakát együtt, hogy szexelnétek, szerintem oldódna benned is a gátlás
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook