Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Álló munka miatti lábfájdalomra mit ajánlanátok? fórum

Álló munka miatti lábfájdalomra mit ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 15. 19:20
Milyen talpbetéted van? Azt mondják, hogy csak az ortopéd orvos által felírt a jó, a többi nagyon lutri, mert egyik sem személyre szabott...
2015. jan. 14. 13:54
Köszönöm az eddigi tanácsokat. Úgy vettem amúgy észre, hogy leginkább a talppárnáim fájdulnak meg, majd utána a lábfejcsontjaim, a többivel kevésbé van gond.
10. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Katinkaboszi)
2015. jan. 14. 12:40

Jó is volt az...nekünk kötelező volt, csak azt fizette a " cég ".


Munkaruházatiban most is van, érdemes lenne megpróbálni.


ezt az MBT -( vagy mi ? )meg kell tanulni hordani, ráadásul nem egyértelmű, hogy igazán jó-e?

2015. jan. 14. 12:34
Venorutont
8. Nanda (válaszként erre: 2. - Adry1992)
2015. jan. 14. 12:07

Zselés talpbetét esetleg?

Nálunk volt aki használta,van akinek bejött,de van akinek nem.

2015. jan. 14. 12:07
...venoruton gél...
6. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - Adry1992)
2015. jan. 14. 11:59

Vannak jobb minőségú, igaz drágább kompresszós harisnyák is, amik már engednek és viselhetőbbek.

Viszont nem volt az véletlen, hogy az álló munkát végzőknek, és az ápolónőknek, régen a ma már inkább kismama cipőnek nevezett, kissé száras, vászon cipőt ajánlották és hordták is, mert nem mindegy mennyit bír az ember.

Meg kell próbálni a harisnyával együtt, ha megy és beválik, venni jobb minőségűt ebből is.


Krémeket a gyógyszerészek tudnak a legjobban ajánlani.

5. Napra_forgó (válaszként erre: 2. - Adry1992)
2015. jan. 14. 11:49

Szerintem érdemes beruházni egy MBT cipőre...

Nem olcsók, de nagyon jók.

Én is dolgoztam álló munkát, most meg menős van (egészségügy) és csak az volt, amiben elviselhető.

Ráadásul sokat javult tőle a lúdtalpam.

2015. jan. 14. 11:48
Sajnos a cipőt a munkáltató adja, ezért ez az opció kilőve. :(
2015. jan. 14. 11:42
En diákmunkat szoktam vállalni egy drogériaban,szinten allo meló es ott lattam a csajokat hogy speciális cipőt vesznek amiben egy fokkal elviselhetőbb.Szerintem érdemes lehet korulnezned!
2015. jan. 14. 11:40
Régen már végeztem állómunkát, most ismét ilyen helyen fogok dolgozni, ahol 8 órát állni kell. Sajnos nem hiszem, hogy képes leszek megszokni (régebben hónapok alatt sem ment), így valamilyen megoldásra lenne szükségem. Már 1-2 óra állás után megfájdul a talpam (lúdtalpas vagyok, de sem betéttel, sem nélküle nem jobb vagy rosszabb), később néha a derekam is, és a műszak végéig sajog. Később itthon jobb lesz, de reggelente, mikor felkelek, alig bírok lábra állni, annyira sajog megint. Esetleg ha masszíroztatnám, jobb lenne? Vagy valamilyen krém, talpbetét? A kompressziós harisnyát próbáltam (mikor többet kellett sétálnom valami miatt), elég kényelmetlen volt és a talpamon semmit sem segített.
2015. jan. 14. 11:36
Álló munka miatti lábfájdalomra mit ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook