Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Erotikus történet - véleményeket, kritikákat kérnék fórum

Erotikus történet - véleményeket, kritikákat kérnék (beszélgetős fórum)


1 2
55. SeeTheGood (válaszként erre: 54. - Wadliba)
2015. jan. 29. 12:01
Teljesen igazad van, az a félmondat egy korábbi verzióból maradt benne véletlenül, ki kellett volna szednem. Kár, hogy nem lehet az írást szerkeszteni... Köszi
2015. jan. 29. 11:14
Tetszett, bár nem értem azt a zsebkendő a szájban részt, teljesen felesleges, kizökkentett :)
2015. jan. 28. 19:35
És ha a birtokos vmi félszemű alkoholista lett volna akkor hagxja magàt zsarolni?ìgy túl szép a sztori hogy mindketten akartàk
52. SeeTheGood (válaszként erre: 49. - Aquatica)
2015. jan. 28. 16:45
Köszi. Általában fantasy-t szoktam írni, ez a erotikus történet írás csak egy új hobbi :-)
51. SeeTheGood (válaszként erre: 50. - Aquatica)
2015. jan. 28. 16:44
Köszönöm a választ - ez az ötlet egészen kitűnő szerintem, lehet hogy egy következő írásomban valami ilyesmi lesz :-)
2015. jan. 28. 14:57
jobban felcsigázna pl. HA a csaj kijar napozni. Egyszer csak arra jon ez a srac. Megtetszik neki. Masnap is kimegy .a pali ismet megjelenik. De nem tortenik semmi. A csajszi szinte várja h ujra lassa. Fantazial róla ki lehet ez a fèrfi.. nha es ekkor jon a nő h neki ez a pasi kell.stb....
2015. jan. 28. 14:48
Bele kèpzeltem magam valahogy a helyzetbe,de nem jó. Viszont nagyon szèpen írsz. szerintem írhatnál sokkal jobb sztorikat,mint ez az erotikus akarmi..a nő számomra nem nő ebben a törtènetben. A fèrfi sem fèrfi. :D..az olvasó szeret azonosulni a szereplővel. Èn ezt a nőt kinevettem konkrètan.
2015. jan. 28. 14:42
Tetszik ahogyan leírod a tájat. Az nagyon vizualizálható,de a többi rèsz nem tetszik.
2015. jan. 28. 12:47
Bárki? :-)
46. SeeTheGood (válaszként erre: 45. - SeeTheGood)
2015. jan. 26. 21:48
Kérem ide írjatok, a másik topic összevonásra került ezzel.
2015. jan. 26. 21:39
Megírtam második történetemet, "Erotikus történet 2 - véleményeket, kritikákat kérnék" néven nyitottam neki egy új topicot. Minden kritikát szívesen fogadok!
2015. jan. 26. 21:38

Ismét kérném erotikus/szex fantáziákra fogékony hölgyek segítségét! Megírtam második rövid történetemet, ami ezúttal túlnyomó részt a fantáziám terméke, így nagyobb "írói szabadságot" élveztem mint az első alkalommal. Itt olvasható:


[link]


Nagyon kíváncsi lennék a véleményétekre; különösen, mert ezúttal a nő szemszögéből írtam a történetet, ami férfiként nem olyan egyszerű (köszönet feleségemnek a segítségért). Tetszik? Nem tetszik? Mi tetszik/nem tetszik benne? Fogalmazásmód? Sztori? Megmozgatja a fantáziádat?


Fontos: ez nem reklám, egyszerűen csak tényleg kíváncsi lennék építő jellegű kritikákra, legyenek akár pozitívak akár negatívak. Köszömöm előre is mindenkinek.

43. SeeTheGood (válaszként erre: 42. - Renafield)
2015. jan. 26. 21:30
Köszi, érdekes ötlet. Erre még nem gondoltam, valahogy sosem éreztem ingerenciát az anál kipróbálására.
42. renafield (válaszként erre: 1. - SeeTheGood)
2015. jan. 20. 17:12
Szerintem jó írás, bár tényleg lehetne néha vadabb, szexisebb kifejezéseket is használni. Mégis valahol hiányzik az anális szex belőle. Ha nem történt ilyesmi, és igaz sztorit írtál le, akkor nem is kell belevenni, de ha kitalált, szerintem akkor egy análos rész igencsak hiányzik belőle. Az a korosztály, a 80-as évek végén születettek, már tinikorukban elég sokan keményen análoztak, mint ahogy én is, és sok 20-as éveiben levő fiatal ma is csinálja. Szóval egy olyan résszel fel lehetne turbózni egy szextörténetet. A pasik nagyon szeretik és élvezik, és sokan vágynak rá, még ha a női partnerük nem is engedi, vagy irtózik tőle. Szerintem bizonyos olvasótábor azt is nagyon élvezné, ha tinédzser lánnyal való análszexet olvashatna, bár nem tudom, hogy 18 éves kor alatti lányról szóló szex leírása, akár kitalációként is, tiltott-e, vagy nem bármiféle honlapon a jelenlegi törvények szerint.
2015. jan. 15. 13:55
De baj ez? :-) Tudom, a sztereotípia szerint a nők sokat beszélnek, a férfiak meg nem, de ez szerintem butaság, rengeteg férfi ismerősöm, kollégám van aki ugyanannyit vagy még többet beszél mint én. Viszont jól tudok figyelni is :-)
40. 388b941089 (válaszként erre: 38. - SeeTheGood)
2015. jan. 15. 10:45
Igen, gyanítottam :)
2015. jan. 15. 07:53
Nem beszélsz sokat... :-)
38. SeeTheGood (válaszként erre: 37. - 388b941089)
2015. jan. 15. 07:11
Attól tartok, hogy sokat is beszélek :-)
37. 388b941089 (válaszként erre: 36. - SeeTheGood)
2015. jan. 15. 06:43
Olyan mintha nem engedned at magad a tortenetnek, mintha magad sem varnad a lenyeget. Fura:) Tenyleg nem a lenyegre fokuszalsz, hanem arra,ami senkit nem erdekel. Sok,sok,nagyon sok a rizsa. Az ide is kommentjeid is nagyon hosszuak, nem lenyegretoroek. Amugy sokat is beszelsz,vagy csak sokat irsz?:D
2015. jan. 14. 22:10

Köszönöm a válaszokat. Igen, látom, hogy általános vélemény hogy túl hosszú, túl valóságszagú, és vontatott az eleje. A következő írásomban figyelek ezekre a dolgokra. Ezer köszönet a segítségért.

Természetesen szívesen veszek minden további véleményt, kritikát, nagyon hasznos.

35. 388b941089 (válaszként erre: 33. - 3a5c305959)
2015. jan. 14. 21:44
Ja, en se indultam be ra, a felet attekertem,kerestem a lenyeget. De tenyleg eleg lapos,bocsi. Sztem neked inkabb gazdasagi targyu elemzeseket kene irnod,vagy hasonlokat xd
2015. jan. 14. 21:42

egy erotikus történetet úgy kéne megírni, hogy az ne lányregényes erotikákkal legyen tele :) azt kéne írnod nyersen, amit érzel ilyen szitukban, nem úgy, ahogy finoman meg kéne fogalmazni. ettől nem vált ki erotikus érzéseket az olvasóban


az elején meg kell ragadni valamivel a figyelmet, mert ha nem úgy vezetted volna be, hogy erotikus történet, szerintem senki nem olvasta volna tovább két bekezdésnél. és legyen rövidebb, vagy végig bizsergető, mert így unalmas, bocsi

33. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - SeeTheGood)
2015. jan. 14. 21:38
Szerintem ha valaki erotikus tortenetet akar olvasni akkor az azert van mert szeretne elvonatkoztatni a valosagtol. Ehelyett itt szo van gazdasági valsagrol, a rossz alberlet-szituaciorol, arrol hogy Reka melyik hangszeren tud vagy nem tud jatszani meg hogy hany hónapon keresztul kerulgettetek egymast. Ne haragudj de ez dog unalmas.
32. 388b941089 (válaszként erre: 1. - SeeTheGood)
2015. jan. 14. 21:13
Sok a sallag.
31. jstefan (válaszként erre: 1. - SeeTheGood)
2015. jan. 14. 20:45
Egy gátlásos szűz srác álmodozása a szexről! A valósághoz semmi köze, nem életszerű!
30. Katinkaboszi (válaszként erre: 17. - SeeTheGood)
2015. jan. 14. 20:01

A magyar átlagpolgár felejteni szeretne, ha már rászánta magát és olvas, nem pedig a realitás talaján húzza fel magát, hogy mikor jut már el a szerző a lényeghez :)

Nem véletlen az, hogy a külföldi sorozatoknak nagyobb a nézettsége, mint a magyaroknak, azokban túl sok a valós élet, márpedig azt megéli mindenki, felejteni akar, arra a pár percre:)

29. SeeTheGood (válaszként erre: 27. - Pieta4)
2015. jan. 14. 19:55
Jogos.
28. mothertiger (válaszként erre: 26. - SeeTheGood)
2015. jan. 14. 14:51
Tetszik, hogy intelligensen fogadod a kritikát. (Y)
27. pieta4 (válaszként erre: 26. - SeeTheGood)
2015. jan. 14. 14:34
A harmadiknál engem a nagyjából szó zavart:) El is lehetne hagyni.
26. SeeTheGood (válaszként erre: 25. - Pieta4)
2015. jan. 14. 14:24
Köszi, átnézem majd a szóismétléseket. Azt tudom, hogy pl. a "volt" szót (és ragozott alakjait) túl gyakran használom. A három példa amit írtál - hmm... első olvasatra nekem jól hangzik, de aztán jobban belegondolva tényleg furcsa szókapcsolatok, illetőleg a harmadiknál a szórend kicsit magyartalannak tűnik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook