Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánlanátok andrológiai magánrendelést Veszprémben vagy Székesfehérváron? fórum

Ajánlanátok andrológiai magánrendelést Veszprémben vagy Székesfehérváron? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 12. 21:15

Igen, a párom eredménye nem jó, és veszprémi sztk rendelésen voltunk. Azt mondták, h a fickók alakja és mozgása nem ok, vitamint kellett szedni (profertilt), de az nem hatott. Viszont arról nem tudtunk meg semmit, hogy mi okozhatja ezt vagy mit lehet még tenni. Azt mondta a doki, h már nem kell visszamenni és a vitamint se szedje tovább... :(

Nálam rendben lesznek már a dolgok. Nekem a hormon vizsgálatnál mondták h alulműködik a pajzsmirigyem, de voltam endokrinológusnál és kaptam gyógyszert.

3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Aniko 86)
2015. jan. 12. 20:33

Szia :)


Most akkor a társaddal szeretnétek vizsgálatot, mert az andrológia, ahol a férfiakat vizsgálják.

Tudtommal.

2015. jan. 12. 20:30
Hol voltál sztk-ban? Fehérváron?
2015. jan. 12. 20:20

Sziasztok! Sajnos már van rossz tapasztalatunk az sztk-s rendelést illetően, úgyhogy most magánorvost keresünk. Az eredményeink nem túl jók és nagyon szeretnénk babát. Az orvos viszont sztk-ban annyit se mondott, hogy mi lehet a probléma oka.. nemhogy valami megoldási javaslatot...

Tudna valaki ajánlani jó szakorvost? Illetve ti mit tennétek?

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook